Tech Hack

10 způsobů, jak získat bezplatné Wi-Fi kdekoli a kdykoli

Nemůžete surfovat, protože nemáte kvótu nebo WiFi? Nebuď smutný! Získáním následující bezplatné WiFi můžete surfovat nepřetržitě!

V dnešní době se internetová kvóta stala jednou z potřeb mnoha lidí, zejména mileniálů, kteří neustále aktualizují a neustále surfují na internetu.

Bez internetové kvóty se určitě budete nudit, protože nemáte přístup k internetu. Jiné činnosti, které vyžadují internetovou síť, mohou být také narušeny.

Ale i když nemáte kvótu, stále můžete surfovat po internetu, pokud jste připojeni k síti WiFi s poměrně stabilním internetovým připojením.

Co když pak doma nemáte kvótu na internet nebo WiFi? Musíte se nudit, protože nemůžete streamovat své oblíbené filmy nebo hrát oblíbené hry, že?

Neboj se, bando! Protože, Jaka se rozebere jak získat zdarma WiFi takže můžete kdykoli pokračovat v surfování. Zvědavý? Podívejte se na tutoriál níže!

Jak získat zdarma WiFi kdekoli

Po připojení k WiFi se stabilním připojením k internetu můžete snadno používat různé aplikace vyžadující internet.

Pokud ale nemáte WiFi, stále můžete surfovat na internetu pomocí bezplatného WiFi. Následující jak získat wifi zdarma kterou si můžete vyzkoušet.

1. Použijte vestavěný WiFi skener smartphonu

Jak získat zdarma Wifi na Androidu, iPhone nebo PC můžete udělat pomocí WiFi skener maximálně vrozený, gang.

Zní to triviálně, že? Ale ne každý rozumí tomu, jak jej dobře používat, aby mohl získat bezplatné WiFi, ať jste kdekoli.

Je to také velmi snadné, víte! Stačí otevřít nastavení WiFi na smartphonu nebo PC a poté vyhledat připojení WiFi označené nezajištěnýsilný text nebo otevřeno.

2. Nainstalujte aplikaci WiFi Scanner

Někdy nejsou výsledky výchozího vyhledávání WiFi na vašem smartphonu nebo notebooku optimální, takže máte problém získat otevřenou WiFi síť.

Proto potřebujete Aplikace pro skenování WiFi. Protože tato aplikace WiFi finder dokáže optimálněji detekovat WiFi kolem vás.

Na počítači se systémem Windows můžete použít software skeneru WiFi, jako je WeFi Pro a NetStumbler. Zatímco pro chytré telefony můžete použít aplikaci WiFi Map.

3. Použijte Facebook Najít Wi-Fi

Můžete si také vyzkoušet, jak získat bezplatné WiFi pomocí funkce Facebooku, a to Najít Wi-Fi. Tato funkce vám umožňuje najít polohu bezdrátový hotspot nejbližší.

Najít Wi-Fi zobrazí SSID hotspotů, které nejsou zabezpečeny heslem nebo které jsou chráněny heslem pro přímé použití.

Po nalezení hotspotu, který nepoužívá heslo, můžete svůj smartphone přímo připojit k hotspotu a získat tak bezplatné Wi-Fi.

Další způsoby, jak získat zdarma WiFi...

4. Zvyšte limit WiFi zdarma

Jak získat bezplatné WiFi bez aplikace lze také oklamat zvýšením nebo zvýšením limitu bezplatné WiFi, gang.

Chcete-li to provést, musíte aplikaci nainstalovat MAC make-up (Media Access Control) a kutilství MAC adresa co je na vašem PC nebo notebooku

Tento způsob se samozřejmě nedoporučuje, protože je to stejné jako nabourání se do WiFi, pokud nejste ve skutečně naléhavé situaci.

5. Využijte výhody věrnostního programu poskytovatelů

Jeden z poskytovatel známý, Telkomsel, poskytuje Věrnostní program pro své zákazníky. Tento program je také dostupný na různých místech.

Tento mobilní operátor má mnoho hotspotů označených WiFi.id nainstalovaných téměř na každém veřejném místě. Můžete jej také využít k bezplatnému WiFi připojení.

Tento Royalty Program má však časové omezení. Využijte proto tento čas na maximum k internetovým aktivitám, které potřebujete.

6. Použijte Google Station WiFi

Tento program vytvořený společností Google poskytuje bezplatnou WiFi oblast pro veřejnost ve spolupráci s místními poskytovateli internetových služeb CBN a FiberStar.

Pro vstup do této bezplatné WiFi stačí zadat číslo svého mobilního telefonu, poté obdržíte SMS obsahující heslo pro přístup k této WiFi.

I když je k dostání v různých velkých městech, bohužel Google Station WiFi přestane fungovat v Indonésii na konci roku 2020.

7. Použijte WiFi v domě přítele

Jeden z bod nejlepší způsob, jak získat bezplatné Wi-Fi, je u přítele. Z mnoha přátel, které máte, jsou samozřejmě někteří, kteří mají doma WiFi.

Můžete navštívit jeho dům pod záminkou společného domácího úkolu nebo jen návštěvy. Poté můžete požádat o povolení používat WiFi.

Jednou z nich je i ježdění na internetu u kamaráda jak získat zdarma WiFi na Android legálně to můžeš zkusit, bando!

8. Navštivte místo, které poskytuje bezplatné Wi-Fi

Kromě toho můžete také navštívit místa, která poskytují bezplatné WiFi zařízení jako jsou kavárny nebo restaurace, které jsou tam, kde žijete, velmi oblíbené.

Můžete si také dosyta užít bezplatné WiFi poskytované v kavárnách nebo restauracích, stačí si objednat šálek kávy. Je to velmi dráždivé, že?

Ve skutečnosti můžete celé hodiny surfovat pomocí bezplatného Wi-Fi při dojídání jídla nebo pití, které jste si objednali.

9. Navštivte hotel

Navštivte hotel jen získat zdarma WiFi? Zdá se, že je to velmi drahé řešení a mnoho lidí to nedokáže.

Tuto bezplatnou metodu WiFi však musíte vyzkoušet, když jste na dovolené mimo město a rozhodnete se strávit noc v hotelu, gangu.

Heslo k hotelové WiFi můžete také zjistit přímo u hotelové recepční. Poté můžete surfovat podle svého!

10. Nabourání se do WiFi

Konečně existuje způsob, jak získat bezplatné WiFi kdekoli, který můžete udělat tak, že se nabouráte do WiFi na notebooku nebo mobilu.

Tato metoda je samozřejmě nezákonná a nedoporučuje se, protože poškodí majitele WiFi, kterou jste ukradli.

Ale v případě nouze to zkusit můžete vloupání do WiFi zjištěno kolem vás. Je to tak, musíte vědět, jak se dostat do WiFi.

BONUS: Jak hacknout WiFi bez aplikací

Chcete získat WiFi pomocí triků ve stylu hackerů, konkrétně prolomení sousední WiFi nebo jakékoli WiFi detekované kolem vás?

Snadný! Můžete to udělat podle návodu na jak hacknout wifi bez aplikace v následujícím článku.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to bylo 10 způsobů, jak získat bezplatné Wi-Fi kterou si můžete snadno kdekoli vyzkoušet. Tímto způsobem se již nemusíte obávat, až kvóta vyčerpá.

Po úspěchu můžete okamžitě surfovat, kolik chcete, a hledat aktualizace na sociálních sítích, stahovat filmy, hrát hry a další.

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.