Sociální sítě a zprávy

6 způsobů, jak hacknout instagram běžně používané hackery (aktualizace 2019)

Zajímá vás, jak mohou hackeři hacknout váš IG účet? Zde Jaka recenzuje kompletní sbírku způsobů, jak hacknout Instagram, které hackeři používají, spolu s tím, jak jim zabránit.

Zajímalo vás někdy, jak vlastně? hacker nebo hackeřizaseknout tvůj instagramový účet? Páni, to je rozhodně znepokojivé!

Instagram je v současné době oblíbenou aplikací sociálních médií a mnoho lidí zde pracuje a vydělává peníze, například celebrity, jejichž IG účty jsou náchylné k hacknutí.zaseknout.

Co to tedy přesně je? metoda zaseknout Instagram co hacker obvykle dělá? Tady je recenze!

Sbírka způsobů, jak hacknout Instagram, což hackeři obvykle dělají

Jeden cíl hacker klepnutí na Instagram znamená získání účtu a jeho prodej pro různé účely, například zvýšení počtu lidí následovníci nebo slouží jako účet online obchod.

Z jakéhokoli důvodu je samozřejmě krádež dat a účtů IG velmi neopodstatněná a v rozporu se zákonem. Jako některé z následujících metod se obvykle provádějí loh.

1. Hádání hesla

Za prvé, jak zaseknout Instagram s Hádání hesla alias hádání hesla je nejstandardnější způsob, který se obvykle dělá zaseknout Instagramový účet.

Hackeři nebo hacker udělá a vstoupí Heslo na IG účtu, který byl mnohokrát násilně zaměřen pomocí techniky Slovník resp Útok hrubou silou.

Nyní můžete najít vysvětlení techniky útoku hrubou silou zde: 10 nebezpečných a nejpoužívanějších hackerských technik na světě.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

S touto technikou, hacker Pokusím se zahrnout Heslo podle náhodný nebo původ (buď čísla, písmena nebo symboly).

To se dělá co nejvíce, dokud nebude možné otevřít váš účet na Instagramu hacker. Tato metoda je však jistě velmi riskantní, aby ji majitel účtu chytil.

2. Využití opětovného použití hesla

Zdroj fotografií: Kirbside Consulting

Když pak použiješ Heslo pravděpodobně přesně to samé pro více účtů sociálních médií hacker možnost proniknout do vašeho účtu na Instagramu bude ještě větší.

S technikou Využití opětovného použití hesla, hacker Bude velmi snadné klepnout na váš účet Instagram, pokud byly vaše jiné účty sociálních médií dříve napadeny.zaseknout.

Ve skutečnosti je řešení opravdu snadné. Takže od nynějška nikdy žádnou nevytvářejte Heslo totéž pro mnoho účtů, které používáte na internetu.

Raději hodně používejte Heslo včas. I když se bojíte zapomenout, existuje několik aplikací správce hesel, například takto: Doporučené nejlepší aplikace pro správu hesel na telefonech Android.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Další hacky na Instagramu...

3. Automatické hodnocení aplikací nebo automatické sledování

Kdo nechce, přidá následovníci Instagram nebo líbí okamžitě zveřejňovat fotky nebo videa? Zvláště pokud máte "v rozpacích" stejně jako příspěvky na celebgramu.

Dobře pro ty z vás, kteří přidali aplikace třetích stran líbí nebo následovníci automaticky na Instagramu, existuje vysoká šance, že váš účet Instagram může být snadno hacknut.

Jak to? Protože zadáním hesla do aplikace třetí strany přidat líbí nebo následovníci, tak Heslo-mu bude zaznamenáno ve sledovacím systému vytvořeném uživatelem hacker.

A pro ty z vás, kteří chtějí vědět o dalších rizicích, si můžete přečíst následující článek Jaka: Dávej si pozor! Zde jsou 3 nebezpečí používání aplikace Instagram Auto Likes.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Metoda "Zapomenuté heslo".

Metoda zaseknout Tento Instagram je také poměrně jednoduchý a zvládnou ho i začínající hackeři.

Hackerům stačí stisknout funkce "Zapomněli jste heslo" na vašem instagramovém účtu. Poté Instagram určitě pošle e-mailové upozornění, že jste „Zapomněli heslo“ a potřebujete jej změnit.

V té době hacker pošle falešný e-mail, jako by byl e-mail oficiálním e-mailem z Instagramu.

I když jste zarámováni ke vstupu Heslo do jejich systémuzaseknout. Páni, to je děsivé, že?

5. Sociální inženýrství

Zdroj fotografií: Lifehacker

Sociální inženýrství lze říci, že je to nejnovější metoda používaná ve světě hackovánía ne nutně všechny hacker umí to zvládnout.

Obvykle způsob hackování něco takového začne běžným chatem přes kolonku komentářů nebo DM oběti, abys zjistil její zvyky a psychologii.

Poté, co poznal zvyky a chování oběti při výrobě Heslo, pak v té době hacker převezme instagramový účet oběti.

Proto si od nynějška musíme dávat pozor na neznámé lidi, kteří se ptají na osobní a soukromé věci, ano? chlapi!

6. Keyloggery a phishing

Poslední a jistě nejvýkonnější metoda, která se běžně používá hacker hacknout účet Instagram je použít metodu Keylogger a Phishing.

Phishingová technika je technika hackování používat stránku přihlásit se na falešném webu, který se podobá původnímu webu.

To zjevně přiměje oběť, aby uvěřila a byla chycena do pasti, zvláště pokud hacker dokáže napodobit stránku přihlásit se Instagram je co nejblíže.

Po úspěšném zásahu „phishingem“ můžete pomocí Keyloggeru zaznamenávat všechny aktivity uživatelů počítače, včetně psaní poznámek Heslo Instagram, který používáte.

Jak zjistit heslo na Instagramu někoho jiného?

Ve skutečnosti můžete být také sami sebou hacker vědět Heslo Instagram jiných lidí tajně.

Jak? Můžete postupovat podle kroků a jak to zjistit Heslo Nejnovější IG, jak je uvedeno níže chlapi.

  • Krok 1: Zde použijete web s názvem Spyzie, takže nejprve musíte mít účet registrací na následující stránce. Nezapomeňte tajně nainstalovat Spyzie na chytrý telefon který je vaším cílem.

  • Krok 2: Poté proveďte všechny procesy registrace a synchronizace kontrolní panel mezi vaším zařízením a chytrý telefon oběť.

  • Krok – 3: Pokud byl úspěšně synchronizován, můžete zjistit různé informace z chytrý telefon oběť. Vědět Heslo Instagram, stačí si vybrat menu Sociální aplikace.

  • Krok – 4: Vybrat Instagram a můžete vidět různé aktivity na Instagramu, které oběť provádí.
  • Krok – 5: Můžete získat všechny informace, od oznámení až po přímá zpráva (DM) Instagram přijatý obětí.

Kromě znalosti činností až Heslo Instagram používá Spyzie, existují i ​​​​jiné metody, které můžete použít. Více čtěte právě zde: Jak zjistit hesla jiných lidí na Instagramu, zaručeně efektivní!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Vyloučení odpovědnosti:

Toto jsou známky toho, že váš instagramový účet je napaden

Jakmile pochopíte různé způsoby zaseknout Instagram, který obvykle dělá hacker, nyní se zdá, že musíte zkontrolovat, zda váš účet nevykazuje známky napadenízaseknout nebo ne?

Abychom to zjistili, samozřejmě existují určité známky, které můžete pozorovat, jako například:

1. Dostávejte často bezpečnostní upozornění

Instagram neznamená, že na vašem účtu nemá bezpečnostní prvky, takže se do něj hackeři velmi snadno nabourají.

aplikace povídat si zároveň vás tato sociální síť bude i nadále upozorňovat, pokud dojde k pokusu o průnik Heslo považováno za podezřelé.

Proto musíte často otevírat svůj e-mail, abyste zjistili, zda je váš účet v potížích nebo ne chlapi.

Kromě toho můžete také moudře přidat dvoufázové ověření, abyste zabránili uživatelským mezerám hacker naboural váš IG účet.

2. Je zde Změna dat

zdroj fotografií: sproutsocial.com

Změněné údaje zde to znamená informace, kterých se můžete dotknout jen zřídka. Jako jsou profilové fotografie, biodata, adresy na odkaz který je pod profilem.

Občas neuškodí zkontrolovat, zda nedošlo ke změnám ve výše uvedených částech. Pokud existuje a máte pocit, že jste to nikdy nedělali, musíte být opatrní!

3. Zvyšuje se počet sledujících

Jedna z nevýhod, pokud je váš Instagramzaseknout někdo jiný je váš účet, který prodávají obchodníci pro nákup a prodej následovníci. Jaký to má potom efekt?

No, jedna z největších možností je množství sledování která se zvyšuje a nepoznáváte svůj účet sledujte lidi.

Oh, je to nebezpečné, že? Často si proto množství kontrolujte sledování dobře.

4. Existují podezřelé příspěvky s fotografiemi a videy

Tenhle bude rozhodně vypadat skvěle. Protože pokud zveřejníte fotky nebo videa, samozřejmě dostanete líbí a komentáře z účtů vašich přátel.

Ale bohužel tuto metodu zřídka provádí hacker. Protože oběť si určitě uvědomí a ví, že jeho účet unáší někdo jiný.

5. Nelze se přihlásit k účtu Instagram

zdroj fotografií: thinkholmes.com

A konečně, největším rizikem je samozřejmě to, že se nemůžete přihlásit ke svému instagramovému účtu. Proč?

No, můžeš hacker nebo se hackerům podařilo proniknout do vašeho účtu Instagram spolu s vaším e-mailem. Tak špatný hacker mohl nahradit Heslo odlišný.

Proto jsem byl hned od začátku upozorněn, že byste měli rozlišovat Heslo každý účet, který máte chlapi.

Sbírka Jak obnovit hacknutý instagramový účet

Našli jste známky toho, že váš účet Instagram byl napaden hackery.zaseknout ostatní? Raději zjistěte, jak zabránit a obnovit účet Instagram, který byl smazán.zaseknout.

Každopádně toho do konce života nelituj, zvlášť když toho hodně zveřejňuješ s blízkými! Zajímá vás, jaké metody Jaka doporučuje? Podívejte se na to v plném rozsahu zde!

1. Rychlá změna hesla

První a nejrychlejší krok, který můžete udělat poprvé, je samozřejmě s rychle změnit heslo nebo Heslo váš účet na Instagramu.

Udělat to je vlastně docela snadné. Pokud stále máte přístup k Instagramu, stačí otevřít svůj profil, vybrat nabídku možností pomocí ikony se třemi tečkami a vybrat Obnovit heslo.

Dále Instagram poskytne jasného průvodce kroky, které musíte podniknout. A nezapomeňte to udělat znovu Heslo složité a těžko uhodnutelné, například pomocí kombinace velkých písmen a číslic.

Nebo úplněji, zkuste udělat Heslo jako v následujícím článku: 7 snadných kroků k vytvoření hesla Anti-Hacker!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Povolte dvoufaktorovou autentizaci

Sice to zní triviálně, ale s povolit dvoufaktorovou autentizaci zvýší bezpečnost vašeho účtu na Instagramu.

Chcete-li ji aktivovat, stačí přejít do možností a aktivovat ji Dvoufaktorová autentizace. Předem se také ujistěte, že máte zabezpečenou e-mailovou adresu a telefonní číslo.

Dobře poté, co tuto funkci aktivujete, pak pokaždé přihlásit se poté Instagram zašle OTP kód na vaše příslušné číslo.

Takže to sníží šanci hacker proniknout do vašeho účtu.

3. Odpojte se od aplikací třetích stran

zdroj fotografií: iphonehacks.com

Jak Jaka zmínil výše, pokud používáte aplikace třetích stran rád přidat následovníci s největší pravděpodobností náchylný kzaseknout.

Proto jste také povinni se od této aplikace třetí strany odpojit. Jediné, co musíte udělat, je přejít na stránku //www.instagram.com/accounts/manage_access/.

Zde se stačí rozhodnout s aplikacemi, které jsou podle vás zbytečné a dokonce podezřelé chlapi.

4. Kontaktujte centrum nápovědy Instagramu

A konečně, pokud máte smůlu, možná se k vašemu účtu na Instagramu vůbec nedostanete, takže se ke svému účtu nemůžete přihlásit.

Pokud jste dosáhli této fáze, je lepší, když budete jen kontaktovat Centrum nápovědy Instagramu ke kterému lze kdykoli přistupovat.

Obvykle budete požádáni o název účtu spolu s Heslo poslední, co si pamatuješ. Ujistěte se tedy, že přikládáte skutečné údaje.

No to je několik způsobů zaseknout Obvyklý Instagram. Odst hacker Určitě budete i nadále hledat další skulinky, jak nabourat vaše soukromí a důležitá data v něm.

Proto musíte být na sociálních sítích ostražití a opatrní. Doufejme, že tento článek je užitečný a nezapomeňte napsat svůj názor do sloupce komentářů níže.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Naufaludin Ismail.

Copyright kandynation.com 2022