Software

10 PC software, který musíte vyměnit hned teď!

Prostřednictvím tohoto článku probereme 10 PC softwaru, který musí být nahrazen jiným PC softwarem, který je podobný, ale výkonnější a některé jsou dokonce zdarma.

Víš, že software některé věci, které jste na svém PC používali, jsou zjevně zastaralé a nikoli silný znovu? Nyní existuje mnoho nového softwaru, který má dokonce mnohem výkonnější možnosti než známý software a má dokonce mnoho uživatelů.

Prostřednictvím tohoto článku probereme 10 PC softwaru, který musí být nahrazen jiným PC softwarem, který je podobný, ale výkonnější a některé jsou dokonce zdarma. Připraveni? Začněme seznam speciálně pro vás.

  • Těchto 5 jedinečných aplikací pro Android ZARUČENĚ učiní váš život vzrušujícím!
  • 6 nejoblíbenějších pirátských programů v Indonésii
  • Jaký typ uživatele pirátského softwaru jste?

10 PC software, který musí být nahrazen jiným softwarem

1. WinRAR a WinZIP

Stále používáte software WinRAR nebo WinZIP jako nástroj pro kompresi dat a dokumentů? Je to druhé software tyto jsou směšně známé, ale věděli jste, že jsou placené a většina uživatelů z Indonésie je používá nelegálně a používá crack.

Chcete-li to překonat, můžete ve skutečnosti stále používat software další skvělý s názvem 7-Zip. 7-Zip má vzhled, který se příliš neliší od software jinou kompresi, i když má jednu speciální funkci, která dokáže komprimovat data pomocí systému 7 zip, takže kompresní poměr se zvětší.

Aplikace Komprese a zálohování 7-Zip.org KE STAŽENÍ Aplikace Komprese a zálohování 7-Zip.org KE STAŽENÍ

2. Nero Burning ROM

Stále používáte Nero Burning ROM? Kromě hmotnosti, softwareNero je nyní známý jako jeden z software což přináší mnoho bloatware ostatní, které splňují pevný disk. Když chcete Nero používat jako software vypalování CD/DVD, uh, když je instalace dokončena, najdete toho hodně software nežádoucí přídavky. Poté je součástí softwaru PC, který je třeba vyměnit,

Místo toho můžete použít software další skvělé věci, jako je Power ISO na CDBurnerXP, který je skvělý, ale zdarma.

Produktivita aplikací cdburnerxp.se STÁHNOUT

3. Malovat

Stále je čas aplikaci použít Malovat Výchozí Windows? Pro zaměstnání, že jednoduchý tak jako snímky obrazovky jednoduché kresby a čmáranice mohou být stále spolehlivé. Ale pokud nad tím? Je čas, abyste se na to mohli spolehnout software víc víc silný ale stále zdarma. Jedním z nich je GIMP.

GIMP může konkurovat Adobe Photoshopu retušovat manipulace s fotografiemi a obrázky. Sice ne tak kompletní jako Photoshop, ale pro kalibr software zdarma, je velmi spolehlivý. Kromě toho existují software s názvem Paint.NET, což je vylepšená verze výchozího malování Windows.

Aplikace Fotografie a obrázky Tým GIMP STÁHNOUT

4. Prohlížeč obrázků Windows

Tady je to znovu. Pro ty z vás, které to vlastně nezajímá software možná ukázat obrázky Prohlížeč obrázků Windows je to dost. Ale když se sem dostanete, formáty obrázků a rozšíření jsou stále rozmanitější a nelze je otevřít software výchozí OS Windows.

Namísto závratí se jedná o PC software, který se musí vyměnit, je lepší, když si stáhnete XnView nebo IrfanView. Tyto dvě aplikace jsou solidní aplikace, které mohou otevřít různé typy obrázků zdarma a jsou schopné.

Produktivita aplikací XnView.com KE STAŽENÍ Produktivita aplikací Irfan Skiljan STÁHNOUT

5. Adobe Reader

Pokud jste kancelář nebo student, který často bojuje s formáty souborů, PDF, rozhodně není cizí software s názvem Adobe Reader. Software vypadá to, že je to jedna z povinných aplikací, která musí být umístěna na počítači. Ale je tam software ostatní, kteří neprohrají silný a lehčí?

Samozřejmě existuje. Při otevírání souborů PDF, které obvykle zpracovává Adobe Reader, se můžete spolehnout na Foxit Reader nebo SumatraPDF. Oba jsou zdarma a mají funkce, které jsou dokonce tak kompletní jako Adobe.

Aplikace Office & Business Tools Software Foxit STÁHNOUT Aplikace Produktivita Krzysztof Kowalczyk STÁHNOUT

6. Správce stahování z Internetu

Tady to je software Nejoblíbenější správce stahování na světě. Nikdo zatím nemůže porazit Internet Download Manager, pokud jde o úplnost funkcí a snadnost použití, ale je placený a většina uživatelů v Indonésii na něj stále spoléhá. crack používat to. Pak existuje spolehlivá aplikace jiná než Správce stahování?

Místo toho můžete použít FlashGet nebo Orbit Downloader IDM. Oba mají ještě lepší vzhled se stovkami funkcí, které lze dále prozkoumat.

Trend Media Co. Apps Downloader & Plugin Ltd. STAŽENÍ Apps Downloader & Plugin Innoshock STÁHNOUT

7. Internet Explorer

Používáte ještě dnes prohlížeč Internet Explorer? V samotném Windows 10 byl IE vyčleněn a nahrazen jeho nástupcem Microsoft Edge. Pro firemní webové prohlížeče jistě mnozí již znají dong software cokoliv, co je spolehlivé. Od Google Chrome po nejnovější prohlížeč Vivaldi.

Aplikace prohlížeče Vivaldi Technologies STAŽTE

8. K-Lite Mega Codec Pack

Kodeky jsou kompletní, ale potřebujete je všechny? Vzhled, který nikdy nebylaktualizace vyrobeno od nepaměti software uživatelé jej pomalu opouštějí. Místo toho se nyní můžete spolehnout na KMPlayer nebo PotPlayer jako přehrávače videa, které nejsou o nic méně cool.

Druhý software má krásný vzhled spojený se speciálními funkcemi, které nevlastní K-Lite tak jako manuální synchronizace titulků na podporu 3-rozměrných filmů.

KMPlayer Video & Audio Apps STÁHNOUT Aplikace Video & Audio Daum Communications KE STAŽENÍ

9. Yahoo! Messenger a další aplikace pro rychlé zasílání zpráv

Pokud používáte více než jeden účet aplikace rychlé zasílání zpráv na PC ses musel cítit unavený, musíš toho hodně instalovat software stačí komunikovat s více lidmi napříč aplikacemi. To vše lze překonat používáním aplikací pro více zpráv, jako je např Pidgin a Trillian.

Pidgin a Trillian vítají uživatele přihlásit se pomocí více účtů rychlé zasílání zpráv jako Yahoo! messenger, AIM, Facebook, ICQ a mnoho dalších možností.

Apps Social & Messaging Gaim STÁHNOUT Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv Cerulean Studios KE STAŽENÍ

10. Microsoft Office

Kromě výplaty, Microsoft Office vyžaduje také velký úložný prostor. Funkce jsou skvělé a kompletní, ale pro ty z vás, kteří mají průměrný počítač, to bude určitě těžké, pokud chcete vyzkoušet novou verzi produktu Microsoft. neboj, tam Kingsoft Office.

Jeho vzhled je velmi podobný Microsoft Office, následuje různé funkce, které jsou téměř stejné, díky čemuž je Kingsoft populární jako alternativa v softwaru. software kancelář. O to překvapivější je, že má dokonce velmi malou velikost instalačního souboru, takže jeho uložení nezabere mnoho místa.

Aplikace Kancelář a obchodní nástroje Kingsoft Office Software Corporation Limited KE STAŽENÍ

V tomto článku jsme tedy vytvořili asi 10 PC softwaru, který je třeba vyměnit podle vašich potřeb. Už víte, že stále existuje mnoho výkonného softwaru, který lze prozkoumat. Kromě toho chceme našim čtenářům sdělit, že svobodný software není o nic méně skvělý než placený software. Hodně štěstí!