Sociální sítě a zprávy

takto se odhlásíte a změníte účet bbm na Androidu bez odinstalace

Pokud jste zmateni, že zde není žádné tlačítko pro odhlášení nebo odhlášení, ale chcete změnit svůj účet BBM, zde je snadný způsob, jak změnit svůj účet BBM v systému Android bez nutnosti odinstalace.

Pokud tlačítko poskytují jiné účty sociálních médií Odhlásit se pro odebrání účtu a jeho nahrazení jiným účtem, v aplikaci BBM (BlackBerry Messenger) tlačítko nenajdete. Způsob, jak změnit svůj účet BBM s jiným účtem, je pomocí odinstalovat BBM a přeinstalujte.

Přeinstalujte BBM, abyste mohli měnit účty BBM a odhlásit se Účet BBM na Androidu je méně efektivní způsob, jak toho dosáhnout. V tomto článku vysvětlím, jak nahradit účet BBM Android účtem.

Jak změnit účet BBM na Androidu bez odinstalace

Následujícím způsobem můžete svůj účet BBM nahradit novým nebo stávajícím e-mailem BlackBerry ID, aniž byste museli: odinstalovat BBM Android. Metoda odhlásit se BlackBerry ID BBM na Androidu můžete provádět na všech typech Androidu.

  • Jak číst zprávy BBM, aniž byste odesílateli dávali znamení o přečtení
  • Vypněte tuto funkci BBM, pokud nechcete být znovu přistiženi při sledování porna
  • BBM Mod iOS: Změňte vzhled BBM Android jako nejnovější verzi BBM iPhone

Jak změnit účet BBM na Androidu

Jak změnit účet BBM na Androidu? Zde je návod odhlásit se BBM a změnit účet BBM při změně BBM PIN na Androidu bez nutnosti odinstalovat.

  • Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi BBM.

    Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv BlackBerry STAŽTE
  • Vstupte do nabídky Nastavení > Aplikace > Všechny aplikace pak vyhledejte aplikaci BBM pro Android.

  • Dělat Vyčistit data minulá aplikace BBM klepněte na OK.

  • Pokud jste provedli Vymazání dat, můžete svůj účet BBM automaticky změnit. Na přihlásit se opět stačí otevřít aplikaci BBM pro Android.

Takto můžete změnit svůj účet BBM a odhlásit se pohonné hmoty. Před vymazáním dat byste měli vědět, že si pamatujete svůj účet BlackBerry ID. Pokud zapomenete svůj účet BBM, můžete jej použít Nejjednodušší způsob, jak překonat zapomenuté heslo BBM na Androidu pro obnovení hesla BBM.