Aplikace

Posledních 5 nejpokročilejších zakázaných aplikací whatsapp 2020

Zakázaná aplikace WhatsApp alias ilegální WA může udělat váš WhatsApp sofistikovanější. Chtít zkusit? Zde je nejnovější a nejpokročilejší škodlivá aplikace WA 2020.

Zakázaná aplikace WhatsApp alias nelegální whatsapp je nepopiratelné, že to může udělat vaši chatovací aplikaci WhatsApp sofistikovanější, doplněnou různými funkcemi, které v původní verzi nenajdete.

I když používání této aplikace rozhodně není bez rizika, ve skutečnosti vám různé nabízené funkce dokážou na chvíli zapomenout na všechna nebezpečí, která by mohla být způsobena.

Proto si vyberete nelegální aplikaci WhatsApp, která stojí za to ke stažení musíte pečlivě přemýšlet, aby získané výhody byly v souladu s riziky, gangu.

Ale nebojte se! Protože tentokrát vám Jaka nějaké řekne zakázaná doporučení aplikací WhatsApp což může učinit váš WA sofistikovanější.

Zakázané aplikace, které mohou učinit WhatsApp sofistikovanější

Jaka zde má na mysli nelegální aplikace WA, je řada aplikací, které nejsou dostupné na WhatsApp Obchod Play, není zakázaná aplikace, která může poškodit mobilní telefony a podobně.

Obchod Play Je známá tím, že má přísné zásady týkající se aplikací, že je tam povoleno instalovat, ale to neznamená, že aplikace mimo Obchod Play jsou vždy špatné.

Mnoho aplikací je zakázáno v Obchod Play protože to kolidovalo s různými zájmy a některé z nich byly 5 špatných aplikací WA sofistikovaná technologie, kterou ApkVenue doporučuje níže.

1. WhatsApp Tweaker

WhatsApp Tweaker nebo WhatsApp Tweaks je aplikace, která umožňuje uživatelům WhatsApp otevřít tajná nastavení v této chatovací aplikaci.

Tajná nastavení, která lze odemknout, zahrnují aktivaci indexu vCards živá místaa připnout chat. Přestože tato aplikace ještě není dostupná v Obchodě Play, je již integrována s oficiálním WhatsApp!

Díky této rozmanitější nabídce nastavení budou vaše zkušenosti s používáním WhatsApp variabilnější a samozřejmě mnohem více zdarma.

Tuto pokročilou aplikaci WhatsApp si můžete zdarma stáhnout prostřednictvím odkazu níže, ano, gang!

InformaceWhatsApp Tweaker
VývojářAlessandro Paluzzi
Posouzení4.0
Velikost6 MB
Nainstalujte-
Android minimum4.0.3

Stáhněte si aplikaci WhatsApp Tweaker zde!

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

2. Whats Tracker

Často cítíte nejistý a divit se kdo často svůj účet WhatsApp, aplikace WhatsApp stopař tento opravdu musíte nainstalovat.

Stejně jako jeho jméno, Co je Tracker umožňuje uživatelům vědět, kdo si prohlížel a navštívil jejich účet WhatsApp.

Nejen, že ví, kdo si prohlédl a navštívil váš účet WhatsApp, tato aplikace může také poskytnout podrobné informace včetně čísla mobilního telefonu návštěvníka.

Sakra, bando! Pokud hledáte nelegální aplikaci WA, která má funkce na podporu vaší hloupé povahy, je lepší si tuto zlou WA stáhnout!

InformaceCo je Tracker
VývojářCo je Tracker
Posouzení4.0
Velikost4 MB
Nainstalujte-
Android minimumLiší se

Stáhněte si aplikaci Whats Tracker zde!

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

3. WhatsApp Plus Cracked

WhatsApp Plus Cracked je jednou ze „zakázaných“ aplikací může udělat váš WA sofistikovanější. Ti z vás, kteří se nudí vzhledem nebo tématem WhatsApp, se už tak nebudou cítit.

Problém je s touto nelegální aplikací WA, motiv WhatsApp si můžete změnit podle svého gusta. WhatsApp Plus má také stále řadu dalších funkcí, díky nimž je WA sofistikovanější.

Při používání původní verze aplikace WhatsApp tuto pokročilou funkci nezískáte. Proto byla tato přihláška WA MOD stažena Obchod Play a označeny jako nelegální WhatsApp.

InformaceWhatsApp Plus Cracked
VývojářWhatsApp Plus
Posouzení4.1
Velikost51 MB
Nainstalujte-
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci WhatsApp Plus Cracked zde!

Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv JalanTikus KE STAŽENÍ

4. OGWhatsApp

Ty chceš pomocí dvou účtů WhatsApp současně v jednom smartphonu nebo zařízení Android?

Pak je aplikace OGWhatsApp aplikací, kterou potřebujete. Překvapivě tato nelegální aplikace GB WhatsApp nevyžaduje, abyste rootovali svůj mobilní telefon, abyste mohli používat dva účty WhatsApp najednou.

Další funkcí, která není o nic méně zajímavá než tento sofistikovaný WhatsApp, jste vy může číst chat, aniž by byl přistižen lol, takže můžešduchů lidí, ale přesto si přečtěte, co je v chatu.

Pokud jste zvědaví a máte zájem to vyzkoušet, můžete si přímo stáhnout tuto nelegální aplikaci WhatsApp prostřednictvím odkazu níže, gang.

InformaceOG WhatsApp
VývojářOG WhatsApp
Posouzení4.3
Velikost51 MB
Nainstalujte-
Android minimum5.0

Stáhněte si aplikaci OG WhatsApp zde!

Aplikace Sociální sítě a zprávy OsamaGhareeb STÁHNOUT

5. WhatsBox – Nástroje pro WhatsApp

O této nelegální aplikaci WA lze říci, že jde o další aplikaci pro WhatsApp, která nejúplnější. V této aplikaci jsou k dispozici různé zajímavé funkce a všechny si můžete užít jediným stažením.

Různé pokročilé funkce, které lze na váš WhatsApp použít prostřednictvím této sofistikované aplikace WhatsApp, od zahájení odesílání chatů bez nutnosti ukládat číslo mobilního telefonu až po čtení zpráv, aniž byste byli přistiženi.

Vývojář těchto pokročilých nástrojů WhatsApp respektovat soukromí a bezpečnost uživatelů. S touto zakázanou aplikací WhatsApp můžete při deaktivaci vašeho stavu odhalit každého, kdo na vás ukazuje on-line.

InformaceWhatsBox
VývojářJürgen Brenes
Posouzení4
Velikost4 MB
Nainstalujte-
Android minimum4.1

Stáhněte si aplikaci WhatsBox zde!

Aplikace Sociální sítě a zasílání zpráv KE STAŽENÍ

BONUS: 10 zakázaných triků WhatsApp, díky kterým bude chatování vzrušující

No, kromě nelegálních aplikací WA, které Jaka vysvětlil výše, můžete také sledovat těchto 10 zakázaných WhatsApp triků, aby bylo chatování vzrušující!

To je pět zakázaných aplikací WhatsApp díky čemuž může být vaše WA sofistikovanější a cool. Prostřednictvím Jakových doporučení můžete tentokrát získat různé doplňkové funkce na WhatsApp.

Přestože má zábavné a propracované funkce, ApkVenue doporučuje nepoužívat výše uvedené nelegální WA aplikace pro negativní věci, zejména zločiny.

Doufejme, že Jakův článek tentokrát může poskytnout užitečné informace pro vás všechny a uvidíme se znovu u budoucích článků.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.