Software

10 nejlepších bezplatných adventur pro Android

Jedním z nejvíce vzrušujících herních žánrů je adventura. Zde vám ApkVenue řekne nejlepší dobrodružné hry na telefonech Android (zdarma).

Hráno dobrodružné hry Je to návykové a může vám to vzít čas. A co víc, pokud má hra zajímavý příběh, u kterého se nemůžeme dočkat, co se stane v dalším příběhu.

Zábavné je, že pokud lze tuto hru hrát na vašem telefonu Android.

Určitě nebudete odděleni od svého mobilního telefonu, i když se váš mobilní telefon nabíjí, protože je zábavné hrát dobrodružné hry na Androidu.

Zde je seznam této zábavné hry.

Nejlepší Dobrodružné hry pro Android zdarma

Pokud jste mobilním hráčem a hledáte adventury na svém mobilu, tentokrát JT připravil 10 seznamů Dobrodružné hry pro Android zdarma a nejzábavnější na hraní.

1. Batman: The Enemy Within

Pokud mluvíme o superhrdinech, je jisté, že máme na mysli Netopýřího muže nebo běžně nazývaného Batman. Tento super hrdina města Gatham má konečně svou vlastní hru pro naše smartphony víš.

Prozrazující je vývojář za hrou, který je známý prací na adventurách. Na této hře je zajímavé, jak se hraje, což není jako běžné adventury.

Jste povinni v příběhu činit rozhodnutí, která budou mít dopad na příběh ve hře.

2. Raymanova dobrodružství

Pro vás hráče z éra PS1 musí být velmi obeznámen s touto jedinou postavou. Tentokrát je postava Raymana zpět na vašem mobilním zařízení víš.

Tato hra Rayman Adventure nese téma 2D plošinovky s ovladačem na obrazovce.

Rayman Adventures, stále vyvinutý vývojářem Ubisoft, má dobrodružnou hratelnost, kde musíte pomoci Raymanovi zachránit jeho přátele.

3. Assassin's Creed Pirates

Kromě objevování PC a konzolových her vydal Ubisoft také několik her Assassin's Creed pro mobilní verzi. víš, jedním z nich je Assassin's Creed Pirates. Tato hra samotná je vedlejším produktem hry s názvem Assassin's Creed: Black Flag konzolová verze.

Na rozdíl od konzolové verze budete v této hře ovládat pirátskou loď při hledání legendárních pokladů plněním misí.

4. Assassin's Creed Unity

Kromě hry Assassin's Creed Pirates má Ubisoft také verzi hry Assassin's Creed vydanou pro chytré telefony s názvem Assassin's Creed Unity.

Tato hra je adaptační verzí všech herních sérií Assassin's Creed konzolová verze.

V Assassin's Creed Unity jste povinni vytvořit bratrstvo zabijáků, abyste mohli plnit stávající mise. Můžete je procházet pomocí 3D mapy.

5. Dead Effect 2

Dead Effect 2 je adventura s tematikou sci-fi kde musíte lovit zmutovaná monstra. Postavy v této hře mohou také zesílit, jak budete zvyšovat úroveň, nové dovednosti a nové vybavení, které můžete upgradovat.

Tato hra je pravděpodobně jednou z nejlepších adventur pro Android s fantastickou grafikou a „temným“ příběhem.

Dokončení režimu kampaně v této hře trvá 20 hodin. Připravte si tedy čas na hraní této hry.

Dobrodružné hry pro Android Next

6. Řada Rusty Lake (Cube Escape).

Pro ty z vás, kteří mají rádi tajemné adventury, mohou být vaší volbou hry Rusty Lake nebo Cube Escape Series. V těchto hrách Rusty Lake nebo Cube Escape to musíte udělat řešit hádanky a zjistit, co se skutečně děje.

Způsob, jak hrát tuto hru, je poměrně jednoduchý a každá hra má hádanku, která postoupí do dalšího příběhu. Skvělá věc je, že tato hra nemá nákupy v aplikaci, takže kromě kvality je tato hra také ekonomická.

7. Dobrodružné hrobky Edenu

Dalo by se říci, že tato hra je stejná jako Hry Tomb Rider která je oblíbená jako dobrodružná hra hledající poklad. S hrdiny, kteří jsou oba sexy dívky, je tato hra rozhodně oblíbenou hrou u chlapců.

Zde musíte velmi opatrně najít cestu ven a vyhýbat se zločincům, kteří se vás snaží zabít. S touto obtížnou mapou a systémem zabití jedním střílením vás bude při hraní určitě více znervózňovat.

8. Vlk mezi námi

Vytvořena ještě jedna hra Prozrazující což vás může při hraní ohromit. Příběh této hry je převzat ze stejnojmenného komiksu s názvem Fables, oceněného Eisnerovou cenou.

Budete hrát za Bigby Wolfa, zlého vlka z pohádkového světa, který se snaží žít nový život ve světě lidí. Díky komplexním příběhům a komiksové grafice se budete při hraní této adventury rozhodně cítit jako doma.

9. Lone Wolf Joe Devera

Ve skutečnosti je tato adventura pro Android téměř podobná hrám Telltale, kde se od vás vyžaduje přečíst příběh za prvé. Každé rozhodnutí, které v této hře uděláte, určitě ovlivní další příběh.

Najdete zde také některé momenty, kdy musíte bojovat s ostatními nepřáteli. Kromě hlubokého příběhu je tento herní režim také docela zajímavý na hraní.

10. Vesmírní maršálové 2

Druhá série hry Space Marshals není o nic méně cool než první série vydaná stejným vývojářem, totiž Pixelbite. Budete jednat jako vesmírný šerif jehož loď unesli piráti hvězdných lodí.

Později budete muset najít celou svou posádku tím, že se vplížíte do ústředí protivníka. Tady se odehrává zábava, kde se musíte plížit, abyste našli své muže.

To je nějaký nejlepší dobrodružné hry pro Android za bezplatnou cenu. Musíte však vědět, že některé hry nabízejí také nákupy v aplikaci, abyste odemkli další funkce.

Ale i tak peníze, které JT utratíte, zaručují, že budou úměrné kvalitě, kterou dostanete.