Software

speciální! to je způsob, jak vytvořit dvojité fotografie na smartphonu Android

Chcete-li vytvořit fotografii, která vynikne, klonováním sebe sama. Zde Jaka poskytuje návod, jak pořizovat dvojité fotografie na smartphonu Android. Musíš zkusit.

Ve světě fotografie sofistikovaný fotoaparát nezaručuje, že dokážete vytvořit úžasné fotografie. Tvořivost a idea jsou dva neoddělitelné prvky k vytvoření jedinečné fotografie.

Pro ty z vás, kteří cítí zájem o fotografování, nepřestávejte být kreativní. Neříkejte, že nemáte dobrý fotoaparát, ke zdokonalování svých fotografických dovedností můžete použít fotoaparát smartphonu Android. Příklady skvělých fotografických konceptů pro zdokonalování dovedností, jako je fotografování levitace, Můžete také hrát v perspektivě, ale o čem bude Jaka tentokrát diskutovat, je jak pořídit dvojčata na android.

  • STABILNÍ! Tento kapesní fotoaparát je vybaven špičkovým objektivem s ultra vysokým zoomem
  • Skvělé triky s fotoaparátem Samsung Galaxy Note 5
  • Tipy pro fotografování pomocí fotoaparátu chytrého telefonu

Jak vytvořit dvojité fotografie na smartphonu Android

Nainstalujte aplikaci Clone Camera

v tutoriály jak tentokrát pořídit dvojče na Androidu, ApkVenue používá aplikaci Klonovací fotoaparát kterou si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat z obchodu Google Play. S Clone Camera můžete klonováním sebe sama vytvořit fotografie, které vyniknou.

Map-vision Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

Použijte stativ nebo stojan

Žádná není rámy vlastní sadu, takže si můžete představit, že se můžete volně spoléhat na pozadí. Abyste dosáhli perfektních výsledků, ApkVenue důrazně doporučuje použít stativ, vydržet nebo jinou oporu, aby byl váš smartphone stabilní. Poté můžete funkce používat samospoušť, v rozsahu od 5 sekund, 10 sekund do 60 sekund, stačí upravit podle vašeho fotografického stylu.

Buďte styloví a pořiďte tolik fotek, kolik chcete, ale až 4 fotky. Pak už jen postupujte podle uvedených pokynů, je velmi snadné stisknout a čmárat. lis náhled Chcete-li vidět konečný výsledek, nejen to, že si můžete vybrat také řadu chladných filtrů, upravit je na různé nástroje upravit fotografii a podíl.

Konečný výsledek

Jak je to tak snadné, že? jak fotit dvojčata android? Můžete udělat fotky, které jsou chladnější než to, co ukázal Jaka. Neomezené na fotografie dvojčat, můžete také použít efekt levitace pomocí klonovací kamery. Jestli chceš podíl na instagramu a potřebujete odkaz na styl, můžete použít hashtagy#klonovaná kamera nebo #CloneCameraChoice abyste viděli své oblíbené fotografie v kyberprostoru. Není to nemožné, vaše fotografie je jednou z nich.