Aplikace

7 nejlepších klavírních aplikací s mnoha funkcemi

Hledáte aplikaci pro klavír? Podívejte se na následující článek Jaka a zjistěte nejlepší klavírní aplikace na počítačích nebo chytrých telefonech

Máte zájem naučit se hrát na klavírní nástroj? Musí toho být hodně. Přirozeně proto, že klavír je často považován za nejladnější a nejelegantnější hudební nástroj.

Bohužel, učit se na klavír prostřednictvím kurzů vyžaduje velmi drahé náklady, gangu. Zvláště pokud chodíte na soukromé lekce. Navíc cena klavíru a klávesnice také poměrně drahé na trhu.

Ale nebuď zklamaný, bando. Můžete se naučit hrát na klavír bez kurzu s klavírní aplikací, kterou si můžete zdarma stáhnout pro svůj smartphone a PC.

Místo toho, abyste byli zvědavější, je lepší jít dál, podívejme se na následující článek Jaka.

Naučte se hrát na klavír bez kurzu s aplikací Piano na PC a smartphonu

Ve skutečnosti existuje spousta klavírních aplikací, které si můžete stáhnout z internetu. Jde jen o to, že ne všechny tyto aplikace jsou schopny poskytnout vám uspokojivý zážitek, bando.

Namísto zmatení ohledně toho, která aplikace je nejlepší pro smartphony a počítače, zde Jaka dává několik doporučení nejlepší klavírní aplikace za váš studijní kapitál.

Aby bylo čtení tohoto článku snazší, ApkVenue rozdělilo nejlepší klavírní aplikace na základě 2 kategorií, a to pro PC a také pro chytré telefony.

Nejlepší PC klavírní aplikace

Pro ty z vás, kteří hledají nejlepší PC piano aplikaci, je zde několik doporučení, která Jaka udělala speciálně pro vás.

1. Elektronické piano

Aplikace STÁHNOUT

Elektronické piano je bezplatná klavírní aplikace, kterou si můžete stáhnout na plochu. Tato aplikace je k dispozici také v 32bitové a 64bitové verzi. Nedělejte si starosti, pokud váš operační systém není kompatibilní, bando.

Tato aplikace vám může způsobit realistický pocit hraní na klavír. Vidíte, že můžete hrát na klavírní klávesy stisknutím několika kláves na klávesnici.

Kromě toho můžete tuto aplikaci pro učení klavíru použít také ke hře na jiné nástroje. Můžete si vybrat až 128 druhů zvuků hudebních nástrojů. Můžete se také naučit hrát na bicí, víte.

Electronic Piano si můžete stáhnout zdarma a je také kompatibilní se všemi verzemi operačního systému Windows. Potato spec desktop může také používat tuto aplikaci, gang.

2. Stanice klavíru A73

Produktivita aplikací STÁHNOUT

I když nemá tolik funkcí jako jiné nejlepší klavírní aplikace, má výhodu Stanice klavíru A73.

A37 Piano Station má rozhraní nebo displej, který vypadá profesionálně, gang. Vzhled této aplikace navíc vypadá také jako profesionální klávesnice doplněná o popis na posuvníku.

A73 Piano Station můžete použít ke hře na 3 nástroje současně. Pokud je to takhle, můžete si vytvořit vlastní hudbu.

3. Všichni Piano

Produktivita aplikací STÁHNOUT

Nejlepší klavírní aplikace na tomto se zdá být nejoblíbenější na internetu, gang. Jak již název napovídá, Every Piano může používat kdokoli, od amatérů po profesionály.

Všichni Piano má úplně stejný zvuk jako skutečné piano. Ve skutečnosti je zvuk klavíru této jedné aplikace schopen simulovat pedály na klavíru.

Můžete nahrávat svou hru, přizpůsobit klávesnici, dokonce i stahovat pluginy aby byly zvukové efekty klavíru ještě autentičtější.

V režimu učení poskytuje Every Piano 3 režimy, jmenovitě Dětská móda, Režim pro dospělé, a Starší režim. Vyučované metody se liší v závislosti na věkové kategorii.

Učení kláves klavíru pomocí této jediné klavírní aplikace je rozhodně zábavné a snadné, bando.

4. TlačítkoBeats Piano

Aplikace STÁHNOUT

ButtonBeats Piano je klavírní aplikace, která vám umožní naučit se hrát požadovanou skladbu prostřednictvím virtuálního klavíru.

ButtonBeats Piano má skutečně vyšší úroveň obtížnosti než jiné aplikace. Tato aplikace pro PC piano je však určena pro ty, kteří jsou již ve hře na klavír poněkud zběhlí.

Jak jej používat je celkem jednoduché. Stačí nastavit klávesy virtuálního piana tak, aby byly připojeny ke klávesnici na vašem PC.

Nejlepší klavírní aplikace pro smartphone

Pokud Jaka mluvil o klavírní aplikaci pro PC, nyní je čas, aby vám Jaka řekl o nejlepší klavírní aplikaci na platformě smartphonu.

5. Perfektní klavír

Aplikace Video a zvuk NORTHERN LIGHTS STUDIO STÁHNOUT

Tato klavírní aplikace je nejoblíbenější a nejstahovanější mnoha lidmi. Perfektní klavír má 2 režimy, které si můžete vybrat, a to Klávesnice a Naučte se hrát režim.

Režim Learn to Play umožňuje naučit se hrát na klavír pomocí této metody padající koule, metoda vypustit obdélník & metoda prostěradlo hudba.

Dalo by se říci, že tato klavírní aplikace má hratelnost podobnou klavírním dlaždicím, ale stisknutím kombinace několika kláves zazní klávesa klavíru.

Perfect Piano také nabízí 70 ukázkových skladeb, které vám pomohou se učit. Naučit se hrát na klavír je teď jednodušší, bando. Tuto aplikaci si navíc můžete stáhnout pro Android i iPhone.

InformacePerfektní klavír
VývojářMěkká revoluce
Recenze (počet recenzentů)4.2 (873.125)
VelikostLiší se v závislosti na zařízení
Nainstalujte50.000.000+
Android minimumLiší se v závislosti na zařízení

6. Můj klavír

Apps Utility STÁHNOUT

Další nejlepší klavírní aplikace je Můj klavír. Tato aplikace má poměrně jednoduchý vzhled, ale je vybavena různými funkcemi, se kterými budete jistě spokojeni, bando.

My Piano bohužel nepřichází s režimem učení jako jiné klavírní aplikace. Pokud však již máte zkušenosti s hrou na klavír a chcete hrát na klavír, tato aplikace může být možností.

Jednou z vynikajících funkcí, kterou má My Piano, je Studio Quality Sound, díky kterému zvuk klavíru z této aplikace připomíná zvuk klavíru ve studiu.

Nejen na klavír, můžete také hrát až na 11 nástrojů a používat 7 různých zvukových efektů.

InformaceMůj klavír
VývojářTrajkovski Labs
Recenze (počet recenzentů)4.1 (312.644)
Velikost21 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimum2.3

7. Pianista HD: Piano +

Aplikace Produktivita rubycell STÁHNOUT

Další nejlepší klavírní aplikace, kterou si můžete stáhnout pro svůj smartphone. Pianista HD: Piano + nabízí snadný a praktický zážitek ze hry na klavír.

Oblíbenou klasiku se na klavíru můžete naučit v systému podobném hře Piano Tiles. Rozdíl je v tom, že Pianist HD používá ke hře klavírních not a kláves kombinaci několika kláves.

Vynikající vlastnosti Pianist HD jsou více klávesnic kde můžete hrát na 2 klávesy / klavíry najednou na jedné obrazovce. Na každém klavíru můžete také použít různé zvukové efekty.

InformacePianista HD: Piano +
Vývojářeubycell
Recenze (počet recenzentů)4.4 (741.584)
Velikost15 MB
Nainstalujte50.000.000+
Android minimumLiší se v závislosti na zařízení

Bonus: Kromě aplikací pro klavír zde jsou další doporučené aplikace pro hudební nástroje

Pokud již ovládáte hru na klavír a chcete si vyzkoušet výuku dalších hudebních nástrojů, můžete zkusit použít hudební aplikaci, kterou si můžete vyzkoušet přímo ve svém chytrém telefonu.

Další informace o dalších aplikacích hudebních nástrojů si můžete přečíst zde: 6 hudebních aplikací, díky kterým budete dobří ve hře na hudební nástroje.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je Jakův článek o nejlepších klavírních aplikacích na počítačích a chytrých telefonech. Doufejme, že s výše uvedenou aplikací budete stále zručnější ve hře na klavír, gang.

Uvidíme se u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Hudební aplikace nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba