Hry

5 způsobů, jak podvádět nejnovější free fire 2021 + cheat apk ff

Cheat Free Fire je široce používán podvodníky. Zde je nejnovější cheat + APK pro FF 2021 cheaty běžně používané podvodníky ve hrách.

Cheaty Free Fire mohou používat pouze podvodníci, kteří si nejsou jisti svými schopnostmi při hraní her.

Tato cheat metoda může způsobit větší poškození a může dokonce získat zdarma diamanty FF.

Samozřejmě v každé hře musí být mezery, které mohou neznalé ruce zneužít a upravit. Nezáleží na tom, zda se jedná o offline hru nebo online hru pro více hráčů.

Stejně tak Free Fire, který byl také podveden hackery. Tento cheat umožňuje vaší postavě dělat věci nad rámec herních standardů, jako např automatický záběr hlavy, kulka neomezený, a mnohem víc.

No, musíte být zvědaví, jak se podvádí pro FF diamond nebo něco jiného? Stačí se podívat na tutoriál o tom, jak podvádět FF, který běžně používají podvodníci.

1. Jak podvádět FF s aplikací Citer FF

První metodou cheatu Free Fire je použití upravené aplikace resp MOD APK který je kombinován s cheatovou aplikací pro Android, Game Guardian.

Game Guardian se obvykle používá na rootovaném mobilním telefonu, ale Jaka má způsob, jak používat Game Guardian, aniž by musel nejprve rootovat mobil.

Trik je v použití virtuální hostitelé nebo klonování aplikací pro Android, např Paralelní prostor nebo Virtuální Xposed.

Musíte také mít skript nebo kódování Game Guardian ke spuštění tohoto FF cheat APK a dalších her pro Android. Zde jsou nástroje, které potřebujete ke stažení:

Skript (.lua) Cheat Free Fire:

 • Script Free Fire 1.27.2 Brutal Edition (Anti zakázáno, Damage ++, Antenna, atd.)
 • Script Free Fire od Technical Sumar (Xray, Fly hack, neomezená munice, Immortal atd.)

FF MOD APK a OBB Free Fire:

 • Zdarma Fire MOD APK 1.56.1
 • OBB Free Fire 1.56.1

APK Game Guardians:

 • Hra Guardians v101.0

Virtuální hostitelé a VPN:

 • Virtuální Xposed
 • China VPN (aby se zabránilo Force Closed)

Ujistěte se, že jste si stáhli všechny výše uvedené materiály, protože je budete potřebovat všechny, aby se cheat mohl spustit ve hře, gangu.

Zdarma Fire Cheat kroky bez root

Jak tedy podvádět s úplností, kterou jste si stáhli dříve? No, tady je návod, jak podvádět FF bez rootu, který musíte dodržovat.

 1. Nainstalujte si do mobilu aplikace Free Fire, Virtual Xposed, Game Guardian a Chinese VPN.
 1. Zkopírujte a vložte složku com.dts.freefireth do složky obb na vašem mobilním telefonu. Krok je otevřít Interní úložiště > Android > obb.
 1. Otevřete aplikaci VPN pouze v Číně, klikněte na prostřední čtverec, dokud nezmodrá.

 2. Počkejte, až budete připojeni, jak to zjistíte zobrazením znaku zámku v oznámení.

 1. Otevřete aplikaci Virtuální Xposed. Klikněte na tlačítko se šesti tečkami ve spodní části obrazovky. Klikněte Přidat aplikacia poté vyberte aplikace Free Fire a Game Guardian. Klikněte Nainstalujte a vyberte Virtuální Xposed.
 1. Zpět na hlavní stránku Virtual Xposed přejeďte po obrazovce nahoru. Nejprve spusťte hru Free Fire, dokud nevstoupíte do herní lobby. Ukončete hru bez zavření.
 1. otevřeno Game Guardian v aplikaci Virtuální hostitel. Vybrat Start ke spuštění aplikace. Game Guardian bude plovoucí widget.

 2. Znovu otevřete hru Free Fire, poté v herní lobby otevřete Game Guardian a vyberte Spustit skript jako na obrázku níže.

 1. Vyberte formát souboru skriptu .lua které jste si stáhli ve sloupci Soubor. Pak klikněte Vykonat. Vyberte cheat, který chcete, a klikněte OK.
 1. Hotovo. Cheaty jsou aktivní a připravené ke hře!

Tvarované cheaty skript Hráči, kteří používají cheaty, se obvykle nacházejí na internetu, obvykle si stahují nejnovější cheaty v cheatovací aplikaci pro hry pro Android, Game Guardian, gang.

Pokud skript dříve nefunguje, můžete zde také vidět nejnovější aktualizaci cheatového skriptu Free Fire.

Aktualizujte cheatový skript Free Fire

2. Jak podvádět Free Fire Diamond s FF generátorem

Free Fire vždy vydává nové skiny, které nejsou o nic méně cool a lákavé než dříve vydané skiny. Bohužel tento skin lze zakoupit pouze s diamanty.

No, místo dobíjení diamantů Free Fire, které může vyčerpat vaši peněženku, to můžete zkusit jak podvádět FF diamant a peníze. Tento způsob není veletrh, ale alespoň to může ušetřit vaši peněženku.

Bez diamantové cheaty APK, můžete také získat zdarma FF diamanty pomocí Free Fire Generator. Kompletní metodu si můžete ověřit v následujícím článku, gang.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Jak podvádět FF Auto Headshot s FF Config

Je zbytečné mít kůži, ale nemít dovednosti. Souhlas, jo? Střelba na cíl je hlavní schopností potřebnou ke hře Free Fire.

Bohužel ne všichni hráči tuto schopnost mají. Ve skutečnosti, pokud máte schopnosti na božské úrovni, můžete pokračovat v získávání headshotů.

Eits, nenechte se zmást! I když nemáte dovednosti jako profesionální hráči, můžete střílet přímo na cíl i bez aplikace auto headshot.

Potom jak FF auto headshot cheaty 2020? Snadný! Prostě potřebujete nejnovější konfigurace FF kterou si můžete stáhnout v článku níže.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Jak podvádět Free Fire s Bellara VIP

Chcete umět spoustu 'kouzelných' věcí, abyste ve hře vyhráli? V takovém případě můžete použít Bellara VIP cheaty APK, gang.

Bellara VIP je nejúplnější cheatovací aplikace Free Fire obsahující sbírku FF cheatů. Takže v této aplikaci můžete hledat a najít nejlepší město.

Pokud si chcete stáhnout nezranitelný cheat Free Fire, cheat emulátoru Free Fire nebo jiné cheaty, můžete se také spolehnout na Bellara VIP, víte! Kompletní zaručeno!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Pro ty z vás, kteří se nemohou dočkat stažení cheatu Bellara VIP MOD APK, stačí kliknout na odkaz níže!

Nástroje pro vývojáře aplikací STÁHNOUT

Nebo přes následující odkaz:

>>>Stáhněte si Bellara Cheat Free Fire MOD APK<<<

5. Jak podvádět Free Fire s Rendysc VIP

Kromě Bellara VIP MOD APK existují další Free Fire cheat APK, které musíte vyzkoušet. Aplikace je Rendysc MOD VIP.

Stažením tohoto nejnovějšího cheatu Free Fire budete i nadále velmi snadno zažívat vzrušení z Booyah, zvláště pokud jste použili nejlepší nastavení ovládání Free Fire.

Jednou z výhod Rendysc VIP MOD 1.47.0, která je také podobná předchozí aplikaci, jsou funkce automatické zaměřování to tě může udělat střelit do hlavy Pokračuj.

Nemůžete se dočkat, až si stáhnete Rendysc VIP MOD APK a Booyah bez zastavení? Můžete přímo kliknout na odkaz níže, gangu!

Apps Utility STÁHNOUT

>>Stáhněte si Rendysc VIP MOD APK<<

Rizika používání FF cheatů ve Free Fire Games

Ne bez rizika, existují některé nebezpečné dopady, které musíte být připraveni nést při použití tohoto tajného kódu. Tady jsou některé z nich:

 1. Účet zablokován; Garena hrozí zablokováním účtů, které používají herní kód FF.
 2. Hráčovo HP také zakázáno; I když jste změnili účty, stále nemůžete hrát FF na svém mobilním telefonu. Řešením je nahradit nový HP, gang.
 3. Vaše dovednosti se nerozvíjejí; Když už nebude možné cit používat, budete mít potíže, protože vaše schopnosti nemohou konkurovat ostatním hráčům.
 4. Poškozování ostatních hráčů; Kdo by nebyl naštvaný, kdyby prohrál s citerem?
 5. Možný spam a hacking; Protože se nejedná o oficiální stažení z obchodu Google Play, může uživatel, který nahrál video, vložit virus nebo malware do výše uvedeného cheatu APK FF.
 6. Nevýhodná hra; Bezplatné online hry jako FF se spoléhají na mikrotransakce, aby dosáhly zisku. Pokud hráč použije diamantový cheat, Garena může tuto hru zavřít, protože stále prohrává.

Tady je jak podvádět Free Fire bez root HP můžete zkusit. Ale je velmi pravděpodobné, že váš účet bude zablokován, pokud vás přistihnou při podvádění, gangu.

Jaka také doufá, že tento článek nebude zneužit k negativním aktivitám pro hráče Free Fire.

Napište svůj názor do kolonky komentářů, kluci, můžete také sdílet tipy na Free Fire. Uvidíme se v dalším článku s tipy!

Přečtěte si také články o Free Fire nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.