Software

10 nejlepších aplikací pro kreslený obličej, které musí být ve vašem telefonu Android

Fotografie můžete libovolně zpracovávat na to, co chcete, včetně vytváření kreslených tváří. Jaké aplikace pro kreslený obličej myslíte...

Nejen smartphony, které diskutují o tom, jak rychlý je výkon procesoru nebo kolik paměti RAM je v mobilním telefonu. S aplikací můžete také zpracovávat fotografie a generovat kreslený obličej lol. Metoda?

Správně, s přítomností smartphony Android, to znamená, že můžete fotografie libovolně zpracovávat na to, co chcete, včetně vytváření kreslených tváří. Jaké aplikace pro kreslený obličej jsou podle vás vhodné používat na vašem oblíbeném telefonu Android?

  • Tady to je, další nejlepší aplikace pro úpravu fotek pro Android tak cool jako Prisma!
  • 25+ nejlepších aplikací pro Android pro úpravu fotografií 2016
  • Efektivní způsoby, jak zvýšit rozlišení fotografie bez poškození, 100% funguje!

10 nejlepších aplikací pro kreslený obličej, které MUSÍ být na telefonech Android

1. Papírový fotoaparát

Papírový fotoaparát je aplikace pro úpravu fotografií a vytváření kreslených tváří. Dostupné efekty jsou opravdu cool a trendy. Jaka si je jistý, že jakékoli fotografie upravíte prostřednictvím této aplikace pro Android, výsledky budou dokonalé.

Tato aplikace kresleného obličeje pro Android také poskytuje řadu dalších funkcí, které mohou vzbudit vaše chuťové pohárky. Kromě toho, že se jedná o karikaturu, můžete také vytvářet efekty skic, půltón, noira mnoho dalších efektů. Zájem?

2. MIX - Photo Editor Pro

Líbí se vám výsledky kamery Lomo? No, pak můžete použít MIX - Photo Editor Pro. Protože kromě kresleného obličeje můžete v této aplikaci také vytvářet efekty, jaké se vytvářejí na fotoaparátu Lomo. Naleznete zde i další filmové barevné efekty.

3. Photo Lab Picture Editor FX

Kromě výše uvedených aplikací můžete použít ke zpracování fotografií tak, aby byly vtipné, trendy, cool a vypadaly jako profesionálové Photo Lab Editor obrázků FX. Různé filtrové efekty jako např Černá bílá, Neon, Záře, Olejomalba k dispozici v plném znění zde. Máte zájem jej používat?

Linerock Investments LTD Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ

4. Nakreslete mě! - Sketch & Cartoon

Chcete-li ze svých fotografií vytvořit skvělé kreslené postavičky, můžete také vyzkoušet aplikaci s názvem SketchMe! - Sketch & Cartoon. Jak název napovídá, filtry, jako jsou náčrty a jejich převádění do karikatur, budou plně dostupné. Pomocí pohodlného rozhraní můžete upravit nastavení kontrastu, jasu a sytosti.

5. Cartoon Photo Filter Effect

Spuštěním aplikace Kreslený fotografický efekt filtru, můžete své fotografie upravovat a převádět je na kreslené filmy pořízené přímo z fotoaparátu nebo aplikace Galerie. Jiné, než je, nástroje za předpokladu, že je také kompletní. Tady je oříznutí, rotace a různé další efekty kresleného stylu, které můžete používat zdarma.

Prezentované filtry nejsou podivínské filtry, které se nacházejí v jiných aplikacích pro úpravu fotografií. Zde je celá řada úžasných filtrů prezentována v plném rozsahu. Zajímavé je, že design rozhraní je velmi jednoduchý, takže když tuto aplikaci otevřete, je zaručeno, že okamžitě pochopíte všechny její funkce.

6. Superfotografie

Další aplikace s kreslenými tvářemi pro Android jsou Superfotografie. Tato aplikace je vybavena více než 200 bezplatnými filtry, které jsou pro vás připraveny k vytvoření. Můžete zkusit zkombinovat vhodné filtry jeden po druhém, aby výsledky vypadaly okouzlující. Pokud si koupíte placenou verzi, bude k dispozici více než 1500 filtrů a dalších efektů.

Aplikace Photo & Imaging Moonlighting Apps, LLC KE STAŽENÍ

7. PicsArt - Photo Studio

Upravit fotky do karikatur? Není třeba se obávat! Stačí si stáhnout aplikaci PicsArt - Photo Studio. Protože tato aplikace může nejen učinit fotografie krásnějšími a krásnějšími, ale také může vytvářet kreslené efekty, které nejsou o nic méně zajímavé než jiné aplikace pro úpravu fotografií. Takže stále přemýšlíte, zda chcete najít jinou aplikaci?

PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT

8. Kreslená kamera

Neliší se od předchozí fotografie, na zpracování fotografií kreslených tváří se můžete také spolehnout Kreslený fotoaparát jako jednu z aplikací pro zpracování fotografií na vašem oblíbeném telefonu Android. Mějte však na paměti, že filtry v této aplikaci můžete použít při fotografování.

Výhodou Cartoon Camera je, že její rozhraní je poměrně jednoduché. Takže pro začátečníky rychle pochopíte, jak jej používat. Pak už tam 12 kreslených filtrů kvalitu, kterou můžete vyzkoušet.

9. MomentCam

aplikace MomentCam zaručeně změní strukturu vaší fotografie na karikaturu jako skutečná karikatura. Protože existují různé varianty šablony karikatury, které jsou prezentovány v této skvělé aplikaci, a mohou se stát kreslenou postavičkou, která má uměleckou hodnotu.

Eureka Studios Video & Audio Apps KE STAŽENÍ

10. Hranol

Pokud jste aktuální, určitě aplikaci znáte Hranol? Ano, tato aplikace je schopna poskytnout pocit z nových fotografií. Protože tato aplikace nabízí řadu funkcí, které vám nebudou komplikovat život. Výsledek? Vaše fotografie bude vypadat jako okouzlující kreslený obraz. Zajímavé že?

Prisma Labs, Inc. Aplikace pro fotografování a zobrazování. STAŽENÍ

Toto je sbírka nejlepších aplikací pro kreslené tváře pro Android, které musíte mít ve svém smartphonu. Který z výše uvedeného seznamu se vám líbí nejvíce? Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže.