aplikace

5 aplikací pro Android pro kontrolu kreditu a kvóty pro 3, axis, xl, indosat, telkomsel

Telkomsel, 3 (Tri), Axis, XL a Indosat připravily aplikace, pomocí kterých lze kontrolovat výši kreditu, internetovou kvótu a dokonce i lovit promo balíčky. Zde zkontrolujte aplikaci svého poskytovatele.

Pro uživatele miniaplikací nelze název escapovat kredit a Internet, tyto dvě věci se staly nutností, která je v této moderní době také důležitá. Kvůli těmto potřebám každý poskytovatel připravila aplikaci pro kontrolu kreditu a internetové kvóty. Kromě možnosti kontrolovat výši kreditu a datové kvóty lze tuto aplikaci použít také ke sledování určitých balíčků s promo cenami.

Pokud jste uživatelem služeb od Telkomsel, 3 (Tri), Axis, XL a Indosat, nyní máte poskytovatel připravila aplikaci, kterou lze použít pro kontrolu výše kreditu a internetové kvóty, kromě toho můžeme tuto aplikaci využít i pro lovecké promo balíčky který se obvykle podává v určitých časech.

  • Nejnovější ceník levného XL internetového balíčku (aktualizace z února 2021)

5 aplikací pro Android Zkontrolujte kredit a kvótu pro 3, Axis, XL, Indosat, Telkomsel

1. BimaTri – Kontrola kreditu 3

tři nebo tzv Tri je poskytovatel kteří jsou nadšení pro poskytování internetových balíčků za nízké ceny. Společnost Tri proto připravila aplikaci pro kontrolu pulsu 3 , která to má svým zákazníkům usnadnit. S aplikací 3. kontroly pulsu se volá BimaTri Tři věrní zákazníci získají výhody, jako je pohodlí v informacích, jako jsou údaje o kartě, částka kreditu, zbývající částka kvóty, příslušné bonusy, doba přístupu k datovému balíčku a typy dostupných balíčků. Balíček můžete také zakoupit přímo nebo použít obsahové menu poukázky pokud jste si dříve zakoupili balíček ve formě poukázky.

Aplikace Produktivita PT Hutchison 3 Indonesia STÁHNOUT

2. MyCare – Zkontrolujte kredit Indosat

Aplikace pro kontrolu kreditu Indosat, MyCare To je velmi užitečné a lze jej použít ke kontrole různých informací. Informace zahrnují výši kreditu a dobu jeho platnosti, typ balíčku a dobu jeho platnosti, bonusy, Dějiny využití balíčku, nákup kreditu a balíčků přímo z aplikace, aktuální promo informace, informace o PIN a PUK kódu. K dispozici je také nabídka obsahu poukázky za službu Moje peněženka, Kreditní karta, Debetní karta, stejně jako poukázky jiné použitelné.

Aplikace Produktivita Indosat KE STAŽENÍ

3. Axis Net – Check Axis Credit

Tato aplikace je určena pro věrné uživatele služby Osa. Funkce aplikace Axis Net To je stejné jako aplikace, která byla probrána dříve, ale aplikace Axis Net má relativně více funkcí vytvořených speciálně pro hýčkání svých věrných zákazníků.

Aplikace Produktivita PT AXIS Telekom Indonesia KE STAŽENÍ

4. MyXL – Zkontrolujte kredit XL

Aplikace pro věrné zákazníky služeb XL Má také funkce, které nejsou o nic méně dobré než předchozí aplikace kontroly pulsu. Zdá se však, že v aplikaci MyXL Neexistuje žádné menu, které by poskytovalo balíčky s promo cenami. Zobrazí se vám pouze nabídka, abyste viděli balíčky zakoupené mnoha zákazníky.

Aplikace Produktivita PT XL Axiata Tbk KE STAŽENÍ

5. MyTelkomsel – Zkontrolujte kredit Telkomsel

aplikace MůjTelkomsel To je určeno pro věrné zákazníky služeb Telkomsel tak jako HALO karta, simPATI, AS karta, a smyčka. Zajímavými funkcemi získanými z aplikace pro kontrolu kreditu Telkomsel je snadné vyhledávání informací o balíčcích zábavy, internetu, telefonu a SMS. Tato aplikace také poskytuje pohodlí pro praktičtější dobíjení pomocí služeb TCASH, kreditních a debetních karet. Uplatněte odměny lze také provést přímo v nabídce Telkomsel POIN a další důležité informace lze nalézt v této aplikaci, jako jsou aktuálně nabízené účty, kredit a informace o balíčcích.

Aplikace Telkomsel pro produktivitu STÁHNOUT

Jedná se o 5 aplikací pro Android pro kontrolu kreditu a kvóty, které lze použít pro každou z nich poskytovatel. Těchto pět aplikací je záměrně vytvořeno tak, aby poskytovalo pohodlí zákazníkům, kteří používají Android. Nyní víte více o promo balíčcích, které poskytuje poskytovatel tvoje volba!