Produktivita

5 účinných způsobů, jak posílit slabý signál 3g nebo hsdpa

Pro ty z vás, kteří jsou často omezeni slabými problémy se signálem 3G nebo HSDPA, samozřejmě tyto metody skutečně pomohou tyto problémy překonat.

Existují pouze 3 životní návyky indonéských lidí, a to: Jíst, Napít se a Internet. Problém je ale v tom, že ne všechny oblasti mají dobré pokrytí signálem. Co je to smartphone, ale není tam žádný signál, je to jako bych si chtěl koupit jídlo, ale nemám peníze.

Existuje tolik důvodů, proč je signál kolem vás tak špatný, od vysokých budov až po hustotu uživatelů chytrých telefonů v této oblasti. Ale nebojte se, Jaka už pro vás má řešení 3G signál nebo HSDPA silný i v případě nouze.

Jak posílit slabý signál 3G nebo HSDPA

Okamžitě najděte volné místo

Venku jsou nejdůležitějším řešením, pokud jste v nouzové situaci. Protože na otevřeném prostranství můžete hladce získat signál 3G nebo HSDPA. Nevycházejte ale ven, když prší, pak se smartphone poškodí, pokud jej nepoužíváte Sony Xperia Z5 Premium.

Restartujte svůj smartphone

Toto je klasický způsob, jak obnovit ztracený signál 3G nebo HSDPA. Protože restartováním smartphonu se smartphone automaticky pokusí znovu najít signál (alespoň dokud to nedostaneš). Tato metoda je prokazatelně schopna obnovit ztracený nebo slabý signál.

Nenechte baterii vybít

Slabá baterie (nízká batt) je jednou z příčin ztráty signálu 3G nebo HSDPA. Proč? protože chytré telefony potřebují dostatečně velký výkon, aby našly signál k nejbližší BTS. Nejprve si to přečtěte Jak urychlit nabíjení baterie.

Sklopte autosklo

Pokud v autě ztratíte signál 3G nebo HSDPA, zkuste stáhnout všechna okna a umístěte svůj smartphone mírně ven, alespoň dokud nebude příjem signálu úspěšný.

Použijte Signal Booster

Apps Cleaning & Tweaking Slovak Creative Studio KE STAŽENÍ

Posledním způsobem, kterým můžete zvýšit signál 3G nebo HSDPA na svém smartphonu, je použití aplikace tzv Posilovač signálu mobilní sítě, tato aplikace automaticky vyčistí okolní síť, takže síť vašeho smartphonu bude hladká.