Hry

jak hrát cod mobile na počítači s emulátorem gameloop

Chcete si stáhnout Call of Duty: Mobile Garena PC? Zde je návod, jak hrát COD Mobile na PC s emulátorem Gameloop, doplněný recenzemi a jak hrát.

Nejen na zařízení chytrý telefon Pouze Android a iOS, hry Call of Duty: Mobile alias Mobil na dobírku také oficiálně dostupné prostřednictvím emulátorů pro PC a notebooky, víte.

Tato verze emulátoru COD Mobile je určitě určena pro ty z vás, kteří potřebují složitější ovládání pomocí emulátoru klávesnice a myš.

Zvědavý jak stažení, Nainstalujte, a hrát COD Mobile na PC nebo notebooku? Pojďte, podívejte se na Jakovu úplnou recenzi v článku níže, OK!

Gameloop Emulator COD Mobile Official od Tencent Games

Call of Duty: Mobile vyvinutý společnostmi Activision a Tencent Games také poskytuje oficiální emulátor PC, který si můžete zdarma stáhnout.

Emulátor Gameloop stát se oficiálním emulátorem, který nyní může hrát COD Mobile hry na PC nebo notebooku snadno a bez problémů, gang.

Protože než byla tato funkce 8. října představena, nebylo možné hrát COD Mobile hry na populárních emulátorech Android, jako je např. Přehrávač aplikací Nox ani Bluestacks.

Gameloop může být povědomý vám, kteří jste možná dříve zkoušeli hrát hry PUBG Mobile na PC.

Důvodem je, že Gameloop, který byl vyvinut touto čínskou společností, byl dříve pojmenován Tencent Gaming Buddy populární pro hraní PlayerUnknown's Battlegrounds verze mobilní, pohybliví.

V současné době Gameloop podporuje další HD grafické hry pro Android, jako je COD Mobile, PUBG Mobile, AOV, Mobile Legends, Honkai Impact 3, Laplace M a mnoho dalších.

Minimální specifikace PC/laptopu pro hraní Gameloop COD Mobile

Tencent Gaming Buddy, nyní známý jako Gameloop To pravděpodobně nevyžaduje PC nebo notebook s vysokými specifikacemi, aby to bylo možné hrát.

Nicméně tak, že hratelnost plynulý a odolný proti rozbití, zde Jaka uvádí minimální specifikace a doporučení pro hraní COD Mobile na PC s emulátorem Gameloop, gang.

Minimální PC specifikace pro COD Mobile Gameloop

PodrobnostiGameloop COD Mobile (minimum)
OSWindows 7/8/8.1/10 (64bitový)
ProcesorDvoujádrový Intel Core 2 Duo nebo AMD II X2 @ 2,8 GHz
RAM4 GB
VGA1GB VRAM Intel nebo Nvidia nebo AMD
DirectXDirectX 8.0
Paměť10 GB
S흊irokopásmové připojení k internetu 10 Mbps

Doporučené PC specifikace pro COD Mobile Gameloop

PodrobnostiGameloop COD Mobile (doporučeno)
OSWindows 7/8/8.1/10 (64bitový)
ProcesorProcesor Intel Core i3 nebo Intel Core i5
RAM8 GB
VGA2GB VRAM Nvidia nebo AMD
DirectXDirectX 8.0
Paměť10 GB
S흊irokopásmové připojení k internetu 20 Mbps

Jak vést Nainstalujte & Hrajte COD Mobile na PC/laptopu s Gameloopem

Chcete-li nainstalovat COD Mobile na váš počítač nebo notebook s Gameloop, stačí provést několik jednoduchých kroků, jak je uvedeno níže.

Krok 1 - Stažení Gameloop

 • Nejprve můžete stažení drsný softwareGameloop od Tencent Games které můžete získat na odkazu níže.
Aplikace Utility Gameloop STÁHNOUT

Krok 2 - Nainstalujte Gameloop

 • Po dokončení stahování raw souboru Gameloop jej stačí otevřít. Pokud se objeví vyskakovatKontrola uživatelského účtu, stačí kliknout Ano pokračovat v procesu.

Krok 3 - Přihlásit se Účet Google nebo Facebook

 • Po chvíli se vám okamžitě zobrazí okno software Gameloop. Poprvé, co jsi zůstal přihlásit se pomocí účtu Google nebo Facebook.

Krok 4 – Úspěch Přihlásit se Účet na sociálních sítích

 • Postupujte podle následujících kroků, dokud nebude váš účet na sociálních sítích propojen s Gameloopem. Zde stačí počkat na dokončení procesu stahování tohoto emulátoru hry pro Android, gangu.

Krok 5 - Vyberte Game Call of Duty: Mobile

 • Pokud je proces stahování dokončen, zůstanete stažení COD mobilní hry. Chcete-li tak učinit, přejděte na tabHerní centrum a vyberte Volání povinnosti.

Krok 6 - Nainstalujte Mobil na dobírku

 • Na další stránce stačí kliknout na tlačítko Nainstalujte. Zde si také můžete zkontrolovat nejnovější verzi hry a minimální specifikace potřebné pro PC nebo notebook.

Krok 7 - Vyberte mobilní verzi COD

 • Vyberte verzi COD Mobile, kterou budete hrát. Protože u indonéských serverů si stačí vybrat možnost Jihovýchodní Asie získat Call of Duty: Mobile Garena, gang.

Krok 8 – Počkejte Stažení Hra dokončena

 • Poté už stačí jen počkat na dokončení procesu stahování COD Mobile pro Gameloop. Tento proces je poměrně časově náročný, takže se ujistěte, že připojení k internetu je stabilní a dostatečné, ano!

Krok 9 – Začněte hrát COD Mobile na Gameloop

 • Počkejte na dokončení všech procesů stahování a instalace. Voila! Nyní můžete hrát hru COD Mobile na vašem PC nebo notebooku.
 • Pro nastavení klíčová vazba, nemusíš se obtěžovat! Gameloop to automaticky nastaví, stejně jako hry FPS offline ani on-line co obvykle hraješ?

Call of Duty: Mobile Feature Collection na emulátoru Gameloop

Existuje několik důvodů, proč se někteří z vás rozhodnou hrát Call of Duty: Mobile na PC s emulátorem Gameloop od Tencent Games.

Jako obrazovka chytrý telefon který je příliš malý, takže máte potíže s ovládáním nebo specifikace vašeho mobilního telefonu Android nepodporují hraní COD Mobile.

Kromě těchto důvodů existuje také sbírka funkcí a výhod, pokud hrajete Call of Duty: Mobile na PC s Gameloop, víte.

 • Za prvé, kvalita grafiky je kvalifikována HD kvalita který lze maximalizovat až na 2K, pokud to vaše hra a PC zařízení podporuje. Existují také funkce 60 FPS pro hratelnost více hladký.
 • Složitější ovládání s klávesnice a myš kvůli vlastnostem Chytrý klíč regulovat klíčová vazba a funkcemi Přesné zaměřování zvýšit úroveň přesnosti při střelbě.
 • Anti-lag hratelnost protože síť Gameloop je vybavena funkcemi Síťová akcelerace.
 • Volný, uvolnit cheaty a férovější hru díky funkcím Proti podvádění. Přehrávač emulátoru a mobilní, pohybliví bude mít samostatný server, takže hratelnost bude více veletrh pro oba.

Video: Skvělé pro začátečníky! Toto jsou tipy GG pro hraní Call of Duty: Mobile

No, to je snadný způsob stažení a hrajte Call of Duty: Mobile na PC nebo notebooku s Gameloop, oficiálním emulátorem od Tencent Games.

Velmi snadné a zábavné, že? Ach ano, pokud máte potíže s instalací a dalšími věcmi, neváhejte a hrajte ve sloupci komentářů níže.

Hodně štěstí a veselé hraní, bando!

Přečtěte si také články o Mobil na dobírku nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.