Gadgety

16 nejlepších levných chytrých hodinek v roce 2020, od 90 tisíc IDR

Jste zmateni výběrem levných chytrých hodinek s bohatými funkcemi? Jaka má doporučení na nejlepší levné chytré hodinky 2020, které si zasloužíte zvážit.

Představovali jste si někdy mít tak drahý gadget? Apple Watch nebo Samsung Galaxy Watch, gang?

Je to určitě super, vážně! Ale bohužel ne všichni máte větší rozpočet na nákup této nejlepší řady chytrých hodinek, protože mají poměrně drahou cenu.

Doporučení proto tentokrát dá ApkVenue nejlepší levné a kvalitní chytré hodinky v roce 2020 který má kompletní funkce a skvělý design. Zajímá vás něco?

Doporučení pro nejlepší levné a kvalitní chytré hodinky, ceny ne až 1 milion!

Většina chytrých hodinek, které ApkVenue tentokrát doporučuje, je nejlepší chytré hodinky do 1 milionu na rok 2020. Některé začínají i na 90 tisících, víte.

I když mají nízkou cenu, chytré hodinky, které Jaka doporučuje, mají základní vlastnosti typické pro chytré hodinky, gang.

POZNÁMKY:


Níže uvedený seznam levných cen chytrých hodinek je převzat z různých obchodů on-line v Indonésii, nejnovější až 30. dubna 2020. Ceny se obvykle čas od času mění.

1. Chytré hodinky Cognos A1 - Rp100 000,-

S designem, který je velmi podobný Apple Watch, Chytré hodinky Cognos A1 možná to může být úvaha pro ty z vás, kteří hledají levné chytré hodinky do 500 tisíc, gang.

Přestože se jedná o nízkou cenu, tyto chytré hodinky jsou vybaveny různými zajímavými funkcemi, které mohou podpořit potřeby svých uživatelů.

Tyto vlastnosti jako např krokoměr, sledování spánku, telefonování, přehrávání hudby, čtení a odesílání zpráv, budíky, surfování na sociálních sítích.

A nejen to, tyto levné chytré hodinky jsou také vybaveny 0,3MP čočkou fotoaparátu a 64 MB vnitřní paměti.

SpecifikaceChytré hodinky Cognos A1
Obrazovka1,54palcový TFT displej
VlastnostiKrokoměr, Monitorování spánku, Připomenutí sedavého zaměstnání, Alarm proti ztrátě, Alarm, SMS
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 3.0
baterie380 mAh

2. Lenovo Watch 9 – 320 000,- Rp

Přichází s jednoduchým designem, ale stále vypadá okouzlující, Lenovo Watch 9 vhodné pro ty z vás, kteří hledají levné chytré hodinky pro ženy nebo na výrobu pár s přítelkyní, gang.

S pomocí těchto chytrých hodinek můžete sledovat různé aktivity, jako je počítání uběhnuté vzdálenosti, jízda na kole, plavání a dokonce i plavání. turistika.

Kromě toho můžete Lenovo Watch 9 použít také jako tlačítko závěrka když chcete pořizovat snímky z fotoaparátu chytrý telefon, gang.

Pokud jde o kompatibilitu, Lenovo Watch 9 lze připojit k mobilním zařízením Android i iPhone.

SpecifikaceLenovo Watch 9
Obrazovka1,5palcový LED displej
VlastnostiKrokoměr, Anti-lost, Krokoměr, Monitor spánku, Stopky, Notifikace, Alarm, SMS
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 5.0
baterie-

3. Honor Band 5 - Rp. 349 000,-

Další nejlepší levné chytré hodinky jsou Honor Band 5 který se prodává za cenu pouze 300 tisíc, gang.

Přestože Honor Band 5 je ve skutečnosti jen chytrý náramek, nikoli chytré hodinky, je to zařízení nositelné Ten je vybaven různými funkcemi, které nechybí ani v chytrých hodinkách.

Kromě toho, že můžete vidět čas, má Honor Band 5 funkci pro detekci srdeční frekvence reálný čas, monitor kvality spánku, sledovač mobilního telefonu, krokoměr a hudební ovladač.

SpecifikaceHonor Band 5
Obrazovka0,95palcový AMOLED displej
VlastnostiKrokoměr, snímač srdečního tepu, hudební ovladač, vyhledávač telefonu, upozornění, monitor SpO2
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 5.0
baterie100 mAh

4. HUAWEI Band 4 - Rp. 359 000,-

Pak existuje HUAWEI Band 4 což je další doporučení pro levné chytré hodinky, které můžete zvážit.

Protože toto levné chytré pásmo přijalo technologii Plug and Charge který umožňuje nabíjet baterii přímým připojením k adaptéru nabíječky.

Samotný HUAWEI Band 4 poskytuje 9 sportovních režimů pro sledování každého vašeho pohybu a také technologii TruSleep 2.0, která slouží ke sledování kvality spánku.

Bohužel přístroj nositelné tento nemá dostatek dalších podpůrných funkcí k ovládání chytrý telefon ty, bando.

SpecifikaceHUAWEI Band 4
Obrazovka0,96palcový TFT displej
VlastnostiKrokoměr, Najít můj telefon, Dálková spoušť, Notifikace, Sledování srdečního tepu
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 4.2
baterie91 mAh

5. Xiaomi Mi Band 4 – 349 000,- Rp

Staňte se jedním z řady zařízení nositelné nejoblíbenější, Xiaomi Mi Band 4 nabízí nejen řadu zajímavých funkcí, ale také propracovanější design čerstvý a elegantní.

Ve srovnání s předchozí generací má Xiaomi Mi Band 4 řadu vylepšení, jako je přítomnost funkce NFC, širší AMOLED obrazovka a stále schopnější technologie AI.

Přestože není vybaven IP certifikací, Xiaomi Mi Band 4 lze přenést až do hloubky 50 metrů, gang.

Kromě toho, že je nejen vybaven různými funkcemi pro sportovní a zdravotní funkce, Mi Band 4 nabízí také funkce pro zobrazení upozornění z telefonu, SMS, do aplikací na vašem mobilním telefonu.

SpecifikaceXiaomi Mi Band 4
Obrazovka0,96palcový TFT displej
VlastnostiKrokoměr, Monitorování spánku, 6 režimů cvičení, Upozornění, Sledování srdečního tepu, Předpověď počasí, Odemknutí telefonu, Najít můj telefon
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 5.0
baterie135 mAh

Další nejlepší levné chytré hodinky...

6. realme Band - Rp299,000,-

Nejen, že se konkuruje v oblasti chytrých telefonů, ale nyní společnost Realme vydala také levný chytrý pásek v ceně 200 tisíc s názvem kapela realme, tady.

Stejně jako většina smartbandů je i realme Band vybaven 0,96palcovým displejem, který lze ovládat pomocí smartphonu. kapacitní touchpad který je na dně.

realme Band již má certifikaci IP68, díky které je odolný vůči vodě a prachu. Jeho funkce jsou také poměrně kompletní, jako je snímač tepu, sportovní tracker, sledování spánku, a oznámení.

K nabíjení nepotřebujete ani žádné další kabely. S trochu jinou cenou je jasné, že půjde o vážného vyzyvatele Xiaomi Mi Band 4, gangu.

Specifikacekapela realme
Obrazovka0,96palcový TFT displej
VlastnostiKrokoměr, Monitorování spánku, 9 režimů cvičení, Upozornění, Sledování srdečního tepu, Předpověď počasí, Odemknutí telefonu, Najít můj telefon
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 4.2
baterie90 mAh

7. M2 Heart SmartBand - 98 000,- Rp

Další levné chytré hodinky, které Jaka doporučuje a které si můžete vzít domů, aniž byste udělali díru do peněženky, jsou SmartBand M2 Heart.

Tyto chytré hodinky mají pokročilé funkce, jako je monitor srdečního tepu, sledovač spánku, připomenutí hovorua mnoho dalších, víte.

Pouze tím, že utratíte tolik, kolik 98 tisíc rupií M2 Heart SmartBand samozřejmě můžete vlastnit. Takže pro ty z vás, kteří hledají levné chytré hodinky do 100 tisíc, na co čekáte, bando!

SpecifikaceSmartBand M2 Heart
Obrazovka0,42 palcový OLED displej
VlastnostiKrokoměr, snímač srdečního tepu, sledování spánku, připomenutí hovoru, upozornění, alarm, SMS
OsvědčeníIP67
SpojeníBluetooth 4.0
baterie70 mAh

8. Chytré hodinky F1 Wearfit - Rp95 000,-

Dále je tu Chytré hodinky F1 Wearfit, levné chytré hodinky, které jsou vybaveny různými pokročilými funkcemi. Tentokrát kromě monitoru srdečního tepu získáte funkci krevního tlaku.

Tím to nekončí, tyto hodinky také tvrdí, že jsou schopny detekovat hladinu kyslíku v krvi. Nevím, jak je to přesné, ale proč ne, když je to levné, že?

Tyto chytré a levné hodinky jsou navíc vybaveny certifikací IP67, díky které jsou voděodolné, takže s nimi můžete plavat.

SpecifikaceChytré hodinky F1 Wearfit
Obrazovka0,66 palcový OLED displej
VlastnostiGPS, krokoměr, snímač srdečního tepu, sledování spánku, připomenutí hovoru, upozornění, alarm, SMS, ochrana proti ztrátě
OsvědčeníIP67
SpojeníBluetooth 4.0
baterie80 mAh

9. Xiaomi Mi Band 3 – 275 000 Rp

Kdo by neznal čínskou značku Xiaomi, známý svými kvalitními gadgety za dostupné ceny?

Kromě prodeje mobilních telefonů Xiaomi, které jsou známé tím, že jsou levné, se ukazuje, že existují také levné kvalitní chytré hodinky za lákavé ceny, víte.

Xiaomi Mi Band 3 má různé funkce, jako je monitor srdečního tepu, sledovač cvičení, a monitor spánku který má poměrně přesnou přesnost.

Tyto chytré hodinky využijete naplno pomocí aplikací dostupných na Google Play, zejména když cvičíte.

Za cenu je aktuálně v nabídce Xiaomi Mi Band 3 200-300 tisíc. Docela lákavé!

SpecifikaceXiaomi Mi Band 3
Obrazovka0,78palcový OLED displej
VlastnostiNFC, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Monitorování spánku, Připomenutí hovoru, Upozornění, Budík, SMS, Připomenutí sedavého zaměstnání
OsvědčeníIP67
SpojeníBluetooth 4.2
baterie110 mAh

10. Lemfo E07 - 599 000,- Rp

Přineste design sportovní stejně jako podpora různých zajímavých funkcí, Lemfo E07 zjevně za poměrně přátelskou cenu, bando!

Samotný Lemfo E07 je vybaven funkcemi GPS a certifikací IP67, která je bezpečná pro plavání.

Pro další funkce mají tyto levné chytré hodinky také funkce krokoměr, sledování spánku, ovládání kamery, a mnohem víc.

Navíc vás bude hýčkat i roztomilá OLED obrazovka s jednoduchými a interaktivními animacemi.

SpecifikaceLemfo E07
Obrazovka0,96palcový OLED displej
VlastnostiGPS, Krokoměr, Vzdálená kamera, Monitorování spánku, Připomenutí hovoru, Upozornění, Alarm, SMS, Anti Lost, Připomenutí aktivity
OsvědčeníIP67
SpojeníBluetooth 4.0
baterie90 mAh

11. Cognos DZ11 - Rp135.000,-

Cognos DZ11 Jedná se o levné chytré hodinky s materiály eloxovaný hliník prémiový a chladný barevný LCD displej.

Tyto chytré hodinky mají interaktivní operační systém na bázi Android a samozřejmě je lze propojit s chytrým telefonem chytrý telefon vy.

Můžete ovládat chytrý telefon s hodinkami při cvičení. Stejně tak s plnými funkcemi, aby vaše cvičení bylo efektivnější. Opravdu dobrý!

SpecifikaceCognos DZ11
Obrazovka1,22 palcový IPS LCD displej
VlastnostiOS Android, SIM karta, 0,3MP kamera, krokoměr, vzdálená kamera, sledování spánku, připomenutí hovoru, upozornění, alarm, SMS, ochrana proti ztrátě, připomenutí aktivity
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 3.0
baterie280 mAh

12. Lenovo Smart Band G03 - 239 000,- Rp

Předpovídalo se, že bude konkurentem řady Mi Band od Xiaomi, Lenovo Smart Band G03 také vybaven skvělými funkcemi, které jsou neméně zajímavé, gang.

Tyto levné chytré hodinky mají kvalitní materiály v podobě Antikorozní nátěr Bayer o kterém se tvrdí, že nezpůsobuje alergie.

Tyto hodinky můžete používat i při plavání s maximální hloubkou ponoru až 30 metrů. Wow, to je skvělé, že?

Samotná cena je poměrně přijatelná, a to v cenové relaci 200-300 tisíc. Hej, jste zmatenější, který si vybrat?

SpecifikaceLenovo Smart Band G03
Obrazovka0,91 palcový OLED displej
VlastnostiKrokoměr, Monitor srdečního tepu, Monitorování spánku, Připomenutí hovoru, Notifikace, Alarm, SMS
OsvědčeníIP67
SpojeníBluetooth 4.0
baterie110 mAh

13. imoo Watch Phone Y1 - 599 000,- Rp

Hledáte levné chytré hodinky pro vaše dítě, sestru, synovce? Pokud ano, stačí koupit imoo Watch Phone Y1 který se aktuálně prodává v cenové relaci 500 tis.

Tyto dětské chytré hodinky mají zcela kompletní funkce od hlasových hovorů, lokalizace v reálném čase, rodinný chat, krokoměr, detekce pohybu, a mnohem víc.

Díky těmto zajímavým a užitečným funkcím je používání hodinek imoo Watch Phone Y1 u dětí velmi bezpečné.

Specifikaceimoo Watch Phone Y1
Obrazovka0,91 palcový IPS LCD displej
VlastnostiLokalizace v reálném čase, rodinný chat, krokoměr, stopky, automatické vypínání, detekce pohybu
OsvědčeníIPX8
SpojeníBluetooth 4.0
baterie680 mAh

14. Xiaomi Amazfit Bip - 649 000,- Rp

Pro další použití záloha, má tato čínská společnost také chytré hodinky tzv Xiaomi Amazfit Bip který má přijatelné ceny.

Tyto chytré hodinky mají prostornou obrazovku a dokážou pojmout poměrně hodně informací, které si můžete přizpůsobit svému vlastnímu vzhledu, gangu.

Mít skvělý design sportovní Stejně jako Apple Watch je Amazfit Bip vybaven různými funkcemi a má certifikaci IP68, díky čemuž je voděodolný.

SpecifikaceXiaomi Amazfit Bip
Obrazovka1,28palcový IPS LCD displej
VlastnostiGPS, krokoměr, monitor srdečního tepu, sledování spánku, připomenutí hovoru, upozornění, alarm, SMS
OsvědčeníIP68
SpojeníBluetooth 4.0
baterie190 mAh

15. I-One U8 - Rp 100 000,-

I-One U8 jsou chytré hodinky, které mají jednoduchý model, ale jsou vybaveny funkcemi, které nejsou o nic méně zajímavé než jiné levné chytré hodinky.

Získáte hodinky s LCD obrazovkou, která má docela atraktivní rozhraní a podpůrné funkce, jako je např krokoměr, připomenutí hovoru, oznámenía alarmy.

Zajímavější je, že tyto levné chytré hodinky mají také funkce synchronizace fotoaparátu která může sloužit jako bezdrátová kamera kde lze aktivitu fotoaparátu na HP synchronizovat s I-One U8.

SpecifikaceI-One U8
Obrazovka1,48 palcový TFT LCD displej
VlastnostiOS Android, fotoaparát, krokoměr, připomenutí hovoru, upozornění, alarm, SMS
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 3.0
baterie230 mAh

16. Onix Smartwatch X6 - Rp150.000,-

Chytré hodinky Onix X6 Jedná se o levné chytré hodinky s designem spodní části obrazovky, který kopíruje vaše zápěstí pro pohodlné používání.

Nemá měřič tepové frekvence jako ostatní, ale i tak si můžete užít další zajímavé funkce jako např krokoměr, sledování spánku, připomenutí hovoru, oznámení, 0,3MP fotoaparát a další.

Tyto levné chytré hodinky bohužel nejsou vybaveny IP certifikací hodnocení což je trochu riskantní, když jsou pozváni ke koupání.

SpecifikaceChytré hodinky Onix X6
Obrazovka1,54palcový IPS LCD displej
Vlastnosti0,3MP kamera, krokoměr, sledování spánku, připomenutí hovoru, upozornění, alarm, SMS, připomenutí sedavého sezení
Osvědčení-
SpojeníBluetooth 3.0
baterie450 mAh

Takže to byla některá z nejlepších doporučení levných chytrých hodinek v roce 2020, která vám nezlomí kapsu, bando.

I když se jedná o nízkou cenu, ve skutečnosti jsou chytré hodinky výše vybaveny různými funkcemi, které jsou neméně zajímavé. Tak co, už víte, kterou koupit?

Přečtěte si také články o Chytré hodinky nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.