Out Of Tech

sledovat film Trinity traveler (2019) celý film

Trinity Traveler je romantická komedie, která je okořeněna cestováním do 3 zemí. Podívejte se na film Trinity Traveler (2019) celý film, jdeme na to!

Romantické filmy mají pro filmové fanoušky svůj magnet. Filmy jako Eggnoid a Molulo: A Match That Can't Be Forced dokážou diváky skutečně nadchnout.

Film Trinity Traveler je jedním z nejlepších romantických filmů, které lze sledovat pro ty z vás, kteří mají rádi filmy tohoto žánru.

Tento film, který vyzdvihuje příběh lásky z jiného úhlu pohledu, se snaží pojmout příběh, který je jiný příbuzný stejné publikum.

Synopse Trinity Traveler

Tento film je o životě Trinity (Maudy Ayunda) který má koníčka cestování a studuje magisterské studium na Filipínách.

I když v současné době studuje na magisterském stupni, Trinityina záliba v cestování neustává. Stále často podniká výlety na jedinečná a vzrušující místa, aby získal nové zážitky.

Na druhou stranu, rodiče Trinity naléhali, aby se brzy vdala, protože si mysleli, že svatba by Trinity udělala šťastnou.

Trinity se setkává Paul (Hamish David) který se cítil jako jeho partner, ale musel být kvůli osudu oddělen.

V tomto filmu budete pozváni, abyste prozkoumali život a problémy Trinity, která uvízla mezi splněním přání svých rodičů, pronásledováním své vášně, pronásledováním své lásky nebo zaměřením na svou kariéru a budoucnost.

Problém tohoto filmu je v tom, že velmi souvisí se stavem většiny dnešních lidí, kteří se musí složitě rozhodovat mezi všemi dostupnými možnostmi.

Zajímavá fakta o filmu Trinity

  • Tento film je adaptován z blogu napsal Trinity s názvem The Naked Traveler. Kniha, která vznikla ze souboru autorových cestopisných příběhů, se stala bestsellerem.
  • Tento film je druhý film ze série Trinity film. I když je to druhý film, režisér tohoto filmu řekl, že tento film je samostatný film, což znamená, že nemusíte sledovat první film, abyste pochopili příběh.
  • Proces natáčení v tomto filmu prováděné ve třech zemích. Protože tento film má cestovatelské téma, natáčení probíhá ve 3 zemích, konkrétně na Filipínách, Maledivách a Indonésii.
  • Berte s sebou příběhy problémy, které jsou dnešní společnosti blízké. Mnoho lidí musí nejprve učinit obtížná rozhodnutí, například věnovat se své vášni nebo pracovat, oženit se nebo dělat jiné věci. Tyto věci jsou uvedeny v tomto filmu.

Podívejte se na film Trinity Traveler

TitulTrinity Traveller
Ukázat28. listopadu 2019
Doba trvání1 hodina 37 minut
VýrobaStarVision
ŘeditelRizal Mantovani
ObsazeníMaudy Ayunda, Hamish Daud, Rachel Amanda a kol
ŽánrDobrodružný, Drama, Romantický

Pro ty z vás, kteří se chtějí podívat na film Trinity Traveler, který se vysílá v roce 2019, se můžete podívat na odkaz níže, bando!

>>>Podívejte se na film Trinity Traveler (2019)<<<

Pro ty z vás, fanoušky romantických filmů, je opravdu povinné zhlédnout tento jeden film. Zajímavé je také sledování několika filmových možností, které se v současné době promítají v kinech, jako je Molulo: Unable to Be Comppeled a Eggnoid.

Tento film s tématem romantiky a cestování vám dá na chvíli zapomenout na problémy s vizuálem turistických atrakcí v tomto filmu.

Nezapomeňte, gang klikněte na odkaz výše a podívejte se na tento film!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.