Software

15 aplikací hackerských nástrojů pro nejnovější hry pro Android

Zde ApkVenue poskytuje přehled několika aplikací hackovacích nástrojů pro Android pro hry, které jsou v komunitě poměrně populární.

Hack Tools Aplikace a hry pro Android kolují v kyberprostoru. Jak je hackerské nástroje S nimi můžete vytvářet zajímavé hry a dokonce i aplikace, které běží, zábavnější a ne nudné než obvykle.

Zde JalanTikus má sbírku nejoblíbenějších hackovacích nástrojů pro Android, které se běžně používají k manipulaci s herními nebo aplikačními daty. Zde ApkVenue poskytuje přehled několika aplikací hackovacích nástrojů pro Android pro hry, které jsou v komunitě poměrně populární.

 • 7 stránek, kde se můžete naučit hacking zdarma
 • Jak zabránit hackerům v nahlížení přes webovou kameru vašeho notebooku
 • 7 způsobů, jak se nenechat hacknout na internetu

Aplikace Android Hack Tools pro hry

aplikace hackerské nástroje To samozřejmě vyžaduje přístup vykořenit při jeho používání. Pokud váš smartphone Android nebylvykořenit, můžete použít následující metodu:

 • Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače s Framaroot
 • Jak rootovat všechny typy Androidu pomocí Towelroot
 • Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu pomocí KingoApp
 • Snadné způsoby, jak zakořenit Android Lollipop 5.1 bez počítače
 • Hledejte na Googlu pomocí klíčová slova: "Jak rootovat xxxx"

1. Herní hackeři

Pro ty, kteří již znají Cheat Engine, samozřejmě nebude příliš obtížné tuto aplikaci používat. Hackerské hry je verze Cheat Engine pro Android. Můžete dělat skenovat a změnit hodnota Výsledek skenovat-jeho.

Apps Utility SB Tools STÁHNOUT

2. Svoboda

Systém implementace Google Play Nákup v aplikaci za účelem bezpečného provádění transakcí. Existují však některé aplikace, které mají stále slabiny Nákup v aplikaci její. Svoboda chodit tím, že využijete mezeru a uděláte Nákup v aplikaci lze zakoupit bez použití kreditní karty.

Příklady jak používat svobodu

 • Jak získat zdarma drahokamy v Clumsy Ninja
 • Jak získat mince nebo drahokamy ve hrách zdarma bez kreditní karty
 • Cheat Dragons: Rise of Berk Unlimited Runes
Aplikace Produktivita Svoboda STÁHNOUT

3. Lucky Patcher

Máte potíže s ověřením licence? Lucky Patcher je nejlepší řešení. S Lucky Patcherem je systém ověřování licencí v aplikaci upraven tak, abyste mohli aplikaci používat bez licenčních zásahů.

Aplikace Utility Lucky Patcher STÁHNOUT

4. xxzhushou

xxzhushou nebo apk China je aplikace pro Android, která je užitečná pro přidání MOD do některých her pro Android. Tato aplikace běží dobře a také vždy aktualizace podle verze hry.

Příklad použití xxzhushou

 • Režim SandBox na pláži Boom
 • Jak získat velkou kořist v Clash of Clans
Nástroje pro vývojáře aplikací xxzhushou STÁHNOUT

5. Game Killer

Moc se neliší od SB Game Hacker, Zabijácké hry užitečné pro manipulaci s herními daty nebo aplikacemi pro Android.

Produktivita aplikací ZNTX KE STAŽENÍ

6. Strážci hry

Game Guardian je také verze Cheat Engine pro Android. Hra Guardian se používá pro skenovat data z aplikace a změnit hodnota-jeho.

Nástroje pro vývojáře aplikací Game Guardian STÁHNOUT

7. Xmodgames

Moc se neliší od předchozího xxzhushou, rozdíl je Xmodgames používat angličtinu rozhraní-jeho. Takže noví uživatelé nebudou mít s používáním tohoto Xmodgames žádné potíže. Pokud jde o funkčnost, Xmodgames zůstává stejný jako xxzhushou.

Příklad jak používat Xmodgames

 • Jak používat Xmodgames pro nejnovější verzi Clash of Clans
 • Jak simulovat útoky v Clash of Clans s Xmodgames
 • Nejnovější MOD Clash of Kings na Android s Xmodgames
 • Cheat Candy Crush Saga na Android s Xmodgames
 • a mnohem víc
Produktivita aplikací XModGames STÁHNOUT

8. DaxAttack

DaxAttack je aplikace hackerské nástroje který má stejnou funkci jako Cheat Engine. DaxAttack je a nástroje které lidé používají jen zřídka. Takže DaxAttack stále není detekován mnoha aplikacemi nebo hrami.

Produktivita aplikací Vývojář pro Android STÁHNOUT

9. Hackujte data aplikací

Hackujte data aplikací je aplikace pro Android, která je užitečná pro úpravu dat uložených v aplikacích a hrách pro Android. Uložená data můžete pomocí této aplikace libovolně upravovat.

Produktivita aplikací SteelWorks KE STAŽENÍ

10. Hexadecimální editor

Hexadecimální editor je aplikace pro Android, která je užitečná pro úpravu dat z aplikací nebo her ve formě Hex.

Aplikace Produktivita GoAndroid STÁHNOUT

11. Cheat Droid

Cheat Droid je aplikace hackerské nástroje Android od FLX Apps, který slouží k úpravě některých herních dat uložených v určitých aplikacích nebo hrách. Věci můžete snadno prohlížet, upravovat nebo přidávat. Před použitím aplikace hackerské nástroje Android Cheat Droid, ujistěte se, že jste to udělali vykořenit na vašem smartphonu Android. Produktivita aplikací Aplikace FLX STAŽENÍ

12. Možnosti aplikace

Možnosti aplikace je vytvořená aplikace pro Android Droid Mate pro správu funkcí každé aplikace. Pomocí aplikace App Ops můžete nastavit, jaké funkce lze v určitých aplikacích používat. Pro vás uživatele Android Marshmallow jistě již znáte následující funkce. Aplikace Produktivita nowsky STÁHNOUT

13. CheatEngine

CheatEngine je jedna aplikace hackerské nástroje to nejlepší, co lze na Androidu použít. Tato aplikace to umí skenovat a změnit hodnota podle vašeho přání. Téměř všechny funkce Cheat Engine na PC jsou přítomny ve verzi Cheat Engine pro Android. Pro ty z vás, kteří si chtějí aplikaci vyzkoušet hackerské nástroje Android Cheat Engine, můžete si jej stáhnout odkaz pod tímto. Apps Developer Tools Cheat Engine STÁHNOUT

14. Slash Game Buster

Funkce podobné CheatEngine, app Slash Game Buster To je vhodné pro ty z vás, kteří chtějí přímo změnit herní data. Snadno a rychle můžete přidávat nebo odečítat různá data. Nezapomeň vykořenit váš Android před použitím této aplikace. Slash Game Buster si můžete stáhnout na odkaz pod tímto.

Produktivita aplikací Černý drak STÁHNOUT

15. Root Explorer

Root Explorer je aplikace pro Android vytvořená společností JRummy Apps Inc. Díky této aplikaci umožňuje každému uživateli snadný přístup k systémovým souborům. Uživatelé mohou upravovat, mazat a přidávat souborový systém na Androidu rychle.

Aplikace Vývojářské nástroje Moof Games Limited STÁHNOUT

To jsou některé aplikace Android hack tools pro Android hry a aplikace, které lze použít. Používejte podle potřeby. Všechny tyto aplikace si můžete stáhnout zdarma přímo z JalanTikus. Hodně štěstí!