Tech Hack

pomalá indihome wifi? zde je příčina a jak ji opravit!

IndiHome WiFi je pomalé a narušuje vaše aktivity ve virtuálním světě? Seznamte se s charakteristikami, příčinami a řešením pomalého IndiHome WiFi zde!

IndiHome je pomalý musí být jedním z problémů, které máte nebo dokonce často pociťujete, když si předplatíte tuto jednu domácí WiFi.

Ve skutečnosti je IndiHome jedním z nich Poskytovatel internetu Největší (ISP) v Indonésii, stejně jako nejpopulárnější a nejpoužívanější, víte, gang.

Internetová služba IndiHome je však jako každá jiná v tom, že není vždy poskytována bezchybně. Někdy může docházet k rušení, které způsobuje pomalé připojení k internetu IndiHome.

Pro ty z vás, kteří se s tímto problémem potýkají, má Jaka to správné řešení jak vyřešit pomalé IndiHome WiFi které si můžete ihned procvičit doma.

Funkce, příčiny a způsoby, jak překonat nejnovější 2020 IndiHome Slow

Pokud je vytvořen seznam, možná každý měsíc se zákazníci setkávají s pomalými problémy IndiHome. já nevím IndiHome pomalu červenec 2020, IndiHome pomalu srpen 2020, atd.

Tento stav je jistě velmi znepokojující každodenní činností, že? Navíc mnoho z vás musí kvůli koronaviru, který neutichl, plnit úkoly a pracovat z domova.

Proto byste měli vědět vlastnosti, příčiny a také jak překonat pomalé WiFi IndiHome více podrobností níže.

Charakteristiky rušení, které způsobuje pomalé WiFi IndiHome

Před vstupem do sekce o tom, jak překonat pomalý IndiHome, musíte předem znát charakteristiky poruch, které se vyskytují v internetovém připojení IndiHome.

K tomuto druhu rušení může dojít kdykoli z toho či onoho důvodu, dokonce i u internetové služby internetu ISP Nicméně třída IndiHome.

Identifikace těchto charakteristik je také důležitá, abychom lépe pochopili parametry běžného internetového připojení a jaké jsou různé typy rušení.

1. Nelze se připojit k internetu

Nejen, že se připojení k internetu IndiHome náhle zpomalí, rušení může také způsobit zařízení, které používáte nelze se vůbec připojit k internetu.

K tomuto druhu narušení někdy skutečně může dojít a příčiny mohou být samozřejmě různé způsob, jak to zvládnout, je jiný.

Když máte pocit, že všechna zařízení IndiHome byla správně nainstalována a účet IndiHome byl zaplacen, když se něco takového stane, můžete si být jisti, že došlo k narušení sítě.

2. Pomalejší připojení než obvykle

Když stáhnete soubor z určitého webu a zobrazíte šířku pásma nižší stahování než obvyklenemusí se to nutně stát kvůli rušení.

Protože k měření rychlosti připojení k internetu nelze rychlost stahování použít jako přesný ukazatel. Protože by web mohl omezit rychlost stahování svých uživatelů.

Chcete-li zajistit, aby internetové připojení IndiHome bylo pomalé, použijte web pro testování rychlosti připojení k internetu máte rádi Speedtest a další stránky.

Když vidíte, že rychlost zobrazovaná webem je pomalejší než obvykle, pak tato data mohou být měřítkem toho, že v tu chvíli dojde k přerušení.

Jak překonat pomalé WiFi IndiHome

Jste si jisti, že IndiHome WiFi je opravdu pomalé a je jiné než obvykle? Pokud ano, nyní je čas přejít k diskusi jak vyřešit pomalé IndiHome WiFi.

Existují různé způsoby, jak se můžete pokusit vyřešit problém s náhlým zpomalením internetu IndiHome.

Tato sbírka metod záměrně Jaka diskutovala o více než jedné z různých příčin, různých způsobů, jak to zvládnout. Níže jsou uvedeny způsoby, které můžete použít k překonání pomalého IndiHome.

1. Restartujte používaný router

Router je jedno ze zařízení, které často příčinou proč je IndiHome pomalý.

Zařízení, které je odpovědné jako zprostředkovatel za zařízení používané s internetem, někdy po určité době používání zaznamená chyby, které mohou způsobit problémy s rychlostí internetu.

Proces restartovat obvykle bude pomáhá při odstraňování chyb co se stane s routerem, který používáte, a často to může být východisko pro pomalé internetové připojení IndiHome, gang.

2. Omezte počet uživatelů

Kromě chyby na používaném zařízení může být příčinou pomalého IndiHome WiFi také: příliš mnoho připojených zařízení.

Pokud je rychlost vašeho internetu IndiHome pouze 10 Mbps/s a je připojeno více než 5 zařízení, rychlost přijímaná každým zařízením bude velmi malá.

A co víc, pokud jedno zařízení provádí proces stahování, připojte se k druhému zařízení lze drasticky snížit.

Chcete-li zobrazit počet aktivních uživatelů, přejděte do nabídky správce, zadejte heslo routeru a podívejte se, kolik zařízení je připojeno. Pokud je to moc, omezte počet uživatelů, aby internet zase šel bez problémů.

3. Vymažte mezipaměť prohlížeče

Je internet IndiHome pomalý při procházení? To může být Prohlížeč které používáte uložit příliš mnoho mezipaměti.

Mezipaměť může způsobit, že internetové připojení, které používáte, bude pomalé, protože mezipaměť obsahuje data z procházení, které jste prováděli dříve.

Příliš mnoho úspor mezipaměti může zatěžovat práci internetového prohlížeče, je také příčinou pomalého IndiHome.

vymazat mezipaměti na Prohlížeč které používáte pro zrychlení připojení k internetu při přístupu na internet prostřednictvím použitého prohlížeče.

4. Upgrade Speed ​​​​Used

Pokud metody, které ApkVenue popsal dříve, nedokázaly vyřešit, proč je IndiHome pomalý, možná vy potřeba zvýšit rychlost internetového balíčku použitý.

Toto pomalé připojení k internetu se může stát, protože Váš způsob používání internetu vyžaduje rychlejší a stabilnější připojení.

Vyberte si balíček IndiHome, který je vhodnější pro vaše potřeby zvýšit rychlost internetu a zároveň se vyhnout pomalým problémům, jako je tento.

Příčiny pomalého WiFi IndiHome

Poté, co víte, jak se vypořádat s pomalým IndiHome, je také dobré, abyste věděli o příčinách pomalého IndiHome.

Vědět, proč je IndiHome WiFi pomalé, vám může pomoci při vlastní diagnostice, v čem je problém a jak jej opravit.

Zde je několik věcí, které mohou způsobit náhlé zpomalení internetového připojení IndiHome.

1. FUP překročil limit

I když je internet, který používáte, označen jako internet neomezený, politika Zásady spravedlivého používání nebo lépe známý jako FUP stále platí.

Pokud vaše používání internetu přesáhlo limit IndiHome FUP, bude použitá rychlost internetu automaticky snížena.

Jak zrychlit pomalý IndiHome je v tomto případě možné pouze stisknutímvylepšit balíček, který používáte.

2. Poškození nebo chyba zařízení

Faktory, které často zůstávají bez povšimnutí, proč je IndiHome WiFi pomalé, jsou poškození zařízení použitý.

Poškození nebo chyby na routeru, nainstalované WiFi a použitém optickém kabelu mohou způsobit narušení internetové sítě a její zpomalení než obvykle.

Ujistěte se, že každé zařízení, které používáte, funguje správně, aby nedošlo ke zpomalení rychlosti internetu, kterou používáte.

3. V části Opravit nebo nastanou potíže se sítí

Tento třetí faktor nelze žádným způsobem oklamat a můžete pouze počkat, až problém pomalého internetu IndiHome zmizí sám od sebe.

Abychom zajistili, že služby, které poskytuje, jsou vždy v nejlepším stavu proces údržba Hotovo od IndiHome a to může způsobit problémy s rychlostí internetu.

Kromě toho může dojít k rušení sítě z různých důvodů zpomalit internet IndiHome WiFi.

To jsou některé způsoby, jak můžete vyřešit problém pomalého WiFi IndiHome, gangu.

Tento druh věcí je stále možný i pro služby ISP, jako je IndiHome.

Doufejme, že informace, které ApkVenue sdílí, mohou být užitečné pro vás všechny a uvidíme se v dalším článku.

Přečtěte si také články o IndiHome nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.