Aplikace

7 bezplatných aplikací pro podporu sledujících instagram 2020

Hledáte aplikaci pro rychlé zvýšení počtu sledujících na Instagramu? Zde ApkVenue poskytuje návrhy na nejlepší a bezplatnou aplikaci pro sledování IG v roce 2020.

Aplikaci pro zvýšení počtu sledujících na Instagramu musíte vyzkoušet, pokud se vždy cítíte méněcenní, protože na IG nemáte moc sledujících, gang.

Opravdu, ve světě sociálních médií někdy množství následovníci stát se parametrem vlastní oblíbenosti. Není divu, mnozí chtějí zvýšit počet sledujících.

Ale chcete vědět, jak se množit následovníci Instagram s aplikací, kterou zvládnete jednoduše a zdarma?

Proto v tomto článku ApkVenue přezkoumá doporučení posilovací aplikace následovníci Instagram 2020 kterou si můžete vyzkoušet. Poslouchej, ano!

Kolekce aplikací Enhancer Následovníci Nejrychlejší a nejlepší Instagram 2020

Před stažením doplňkové aplikace následovníci Instagram níže, ApkVenue vám připomíná, abyste byli opatrní s účtem Instagram, který máte.

Ujistěte se, že neexistují žádné podezřelé metody, například zadání vaší e-mailové adresy a e-mailové adresy Heslo kdo může být ohrožen zaseknout na instagramovém účtu, víte.

Místo zdržování se stačí podívat na recenze aplikace následovníci Instagram To nejlepší z roku 2020 je následující, bando.

1. Přehled sledujících pro Instagram

Zdroj fotografií: play.google.com

První aplikace, kterou ApkVenue doporučuje, je Statistiky sledujících pro Instagram. Tato aplikace skutečně nezvýší okamžitě počet sledujících vašeho IG účtu, gangu.

Ale pokud to použijete a správně analyzujete, je to zaručeno následovníci budete rychle zrychleni, zvláště v kombinaci s titulek Skvělý Instagram, víš!

Tato bezplatná aplikace pro zvýšení počtu sledujících Instagramu zobrazí: porozumění z vašeho účtu, například růst počtu sledujících, angažovanost, a tak dále.

Jedinečně přidala aplikace následovníci Tento Instagram vám umožňuje zadat více než jeden IG účet, který můžete analyzovat současně, gang.

PodrobnostiStatistiky sledujících pro Instagram
VývojářElegantní
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost3,8 MB
Stažení100 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Statistiky sledovatelů pro Instagram si stáhněte zde:

2. Sledující – Nesledující

Zdroj fotografií: play.google.com

Jeden způsob, jak přidat následovníci Instagram organickým způsobem je sledovat ostatní lidi, kteří mají stejné zájmy, lajky pošta a doufám, že bude následován zpět.

Pokud to nakonec neudělátenásledná zpětná vazbaSamozřejmě zůstaneš přestat sledovat účet IG. Pro usnadnění můžete použít aplikaci Následovníci - Nesledující.

S touto bezplatnou aplikací pro zvýšení počtu sledujících bez coinů můžete zjistit, kdo ne následná zpětná vazba svůj účet, takže můžete přímo přestat sledovat.

Ach ano, při provádění procesu přestat sledovat Jaka doporučuje maximálně 100 lidí denně. To je zamýšleno tak, aby váš účet na Instagramu nebyl považován za bot.

PodrobnostiSledovatelé - Unfollowers
Vývojářfollowers-unfollowers
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost10 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stahujte sledující – nesledující zde:

Aplikace STÁHNOUT

3. Propagace skutečných sledujících (dodatečný soubor APK Následovníci Propagace účtu IG)

Zdroj fotografií: apkplz.net

Pokud chcete v kyberprostoru najít přátele se stejnými zájmy a zájmy, aplikace tzv Propagace skutečných následovníků musíte to zkusit.

Tuto aplikaci pro zvýšení indonéských sledujících lze skutečně stáhnout zdarma, ale při jejím používání potřebujete mince, abyste mohli dělat různé věci, včetně přidávání videí následovníci.

Při používání propagace skutečných sledujících musíte být také opatrní, protože to může být účet následovat ty jen bot, gang.

PodrobnostiPropagace skutečných následovníků
VývojářMuž letadla
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost19,61 MB

Stáhněte si promo akci skutečných následovníků zde:

Ostatní sledující IG vylepšující aplikace...

4. Zvyšte počet sledujících

Zdroj fotografií: apkpure.com (Tato aplikace pro přidání sledujících IG vám poskytne doporučení hashtagů, které uživatelé hledají.)

Jeden z instagramových triků, takže pošta viděno ostatními je použít hashtagy. Tak se nedivte, jak přidat následovníci IG tento je docela úspěšný.

Pro ty z vás, kteří se nechtějí obtěžovat výběrem hashtagy který je vyhledáván mnoha lidmi, můžete využít aplikaci tzv BoostFollowers.

Chcete-li získat doporučení hashtagy Instagram, stačí hrát mini hra uvnitř toho. Dále zůstaneš copy-paste hashtagy na pošta ty, pojď!

Ach ano, pokaždé, když tato aplikace pro zvýšení počtu sledujících Instagramu bez hesla poskytuje doporučení hashtagy, existuje také řada potenciálu následovníci co můžeš dostat, lol!

PodrobnostiBoostFollowers: Získejte více sledujících pomocí hashtagů
VývojářZdarma Followers Pro
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost6,9 MB

Stáhněte si BoostFollowers zde:

5. Follower Analyzer pro Instagram

Zdroj fotografií: play.google.com

Chcete znát tajemství svého úspěšného přítele? celebgram? No, můžete také postupovat podle kroků pomocí aplikace Follower Analyzer pro Instagram.

Tato aplikace nejen prezentuje porozumění pouze pro váš účet IG, ale také může analyzovat účty jiných lidí na Instagramu a zjistit jejich tajemství.

Zde můžete zjistit, které foto nebo video příspěvky se uživatelům Instagramu líbí nejvíce. Můžete také zkontrolovat profily a zkontrolovat skvělý životopis Instagramu, který používají.

S touto aplikací pro zvýšení indonéských a zahraničních IG sledujících určitě můžete vytvořit ten správný obsah, abyste mohli následovníci Instagram zažívá boom!

PodrobnostiFollower Analyzer pro Instagram
VývojářMaximo Lab
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost5,9 MB
Stažení5 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si Follower Analyzer pro Instagram zde:

Apps Utility STÁHNOUT

6. Zdvih ventilátoru

zdroj fotografií: apkpure.com

Stejně jako BoostFollowers je aplikace pro zvýšení počtu sledujících na Instagramu zdarma bez přidávání Následující toto také doporučí hashtagy populární, aby získal mnoho následovníků.

Možná vás zajímá, jak to je hashtagy může oslovit mnoho uživatelů na IG? Stručně řečeno, lidé vyhledávají pomocí hashtagy které umožňují pošta- ostatní tě vidí.

Zejména nyní můžete také sledovat hashtagy které odpovídají vašim zájmům, například zájmům ve světě editace video, fotografie atd., gang.

PodrobnostiVýtah ventilátoru
VývojářVýtah ventilátoru
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost4,3 MB

Fan Lift stahujte zde:

Apps Utility STÁHNOUT

7. Ana.ly – Followers Analyzer pro Instagram

Zdroj fotografií: play.google.com (Tato aplikace pro zvýšení počtu sledujících je pravděpodobně důvěryhodná s dobrým hodnocením v Obchodě Google Play.)

Název doplňku následovníci Poslední Instagram, který ApkVenue doporučuje, je Ana.ly – analyzátor sledujících pro Instagram který má mnoho funkcí, gang.

Kromě toho, že je možné vidět porozumění U osobních nebo konkurenčních instagramových účtů vám také budou nabídnuty různé jedinečné funkce pro analýzu vašich sledujících.

Například při hledání stoupenci duchů, jmenovitě sledující IG účtů, kteří nikdy nekomentovali ani nelajkovali vaše příspěvky. Stejně jako slova tichý čtenář prostě.

PodrobnostiAna.ly – analyzátor sledujících pro Instagram
VývojářMeepo Dev
Minimální OSAndroid 5.0 a vyšší
Velikost11 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.5/5 (Google Play)

Stáhněte si Ana.ly - Followers Analyzer pro Instagram zde:

No, to je ta doplňková aplikace následovníci Nejrychlejší a nejlepší Instagram 2020, gang. Kromě toho můžete také využít výhod funkcí porozumění výchozí přes Instagram Business.

Co ale Jaka zajišťuje, raději nevyužívejte prodejních služeb následovníci protože to je obecně jen a bot kdo bude milovat angažovanost špatné pro váš účet, víte.

Pokud ano, jakou metodu preferujete? Pojďte, napište svůj názor do komentáře níže. Hodně štěstí a doufejme, že užitečné, ano!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z StreetRat.