Tech Hack

jak dočasně zakázat whatsapp na mobilním telefonu

Jak dočasně zakázat WA se ukazuje jako možné. Zvědavý? No tak, podívejte se na návod, jak dočasně vypnout Whatsapp na Androidu a iPhonu.

Jak dočasně zakázat WA je trik, který musíte zvládnout. Znáte-li tento trik, můžete se na chvíli uklidnit od pracovního a životního shonu.

Většina lidí to musela cítit narušený kvůli mnoha chatům kteří vstupují ze skupin WhatsApp, od přátel, šéfů nebo od jiných příbuzných.

Ve skutečnosti často chat ve skupinách WA narušuje počet příchozích oznámení. Zvláště pokud se chcete uklidnit, je nepříjemné, že neustále vyskakují oznamovací tabule.

Jaka má způsob, jak dočasně zakázat WA buď na telefonu Android, nebo dokonce na iPhone. Tento trik můžete cvičit přímo a vyhnout se otravným upozorněním.

Jak dočasně zakázat WhatsApp na Androidu a iPhone

Jak deaktivovat WA může být pomocníkem pro ty z vás, které neustále stíhá práce a chcete se na chvíli uklidnit Opakovaně přicházející WA notifikace jsou opravdu otravné.

To lze oklamat deaktivací Whatsapp, aby chaty, které vám byly zaslány, dosáhly pouze stavu Odesláno/odesláno nebo stačí zaškrtnout jednu.

Kromě toho také na WhatsApp vidíte zprávy, které již byly odeslané/smazané prostřednictvím článku, na který Jaka napsal tento odkaz. Tímto způsobem můžete zjistit, jaké zprávy byly odeslány dříve.

Whatsapp můžete zakázat různými způsoby, jak pomocí aplikace, tak bez aplikace, a metoda, kterou ApkVenue poskytne, zahrnuje telefon s Androidem a iPhone.

Jak dočasně zakázat WhatsApp na Androidu bez aplikace

První Jakova metoda Off WA začíná od nejjednodušších a lze ji provést bez použití dalších aplikací. Trik je udělat vynucené zastavení nebo vynutit zastavení aplikace WhatsApp.

S vynucené zastavení Tato aplikace WhatsApp se dočasně zastaví, takže nebudete rušeni chatovými upozorněními ani příchozími hovory.

Jak to udělat, je také velmi snadné procvičit a zde jsou kompletní kroky:

 • Krok 1 - Otevřete nastavení na svém mobilním telefonu a klikněte Aplikace nebo aplikace.
 • Krok 2 - Najděte aplikace a klikněte na ně WhatsApp.
 • Krok 3 - Klikněte Force Stop/Force Stop a po obdržení upozornění vyberte OK.
 • Krok 4 - Kromě Vynutit zastavení můžete také vypnout oznámení prostřednictvím sloupce oznámení a vybrat Blokovat. Jako na obrázku níže.

S kombinací vynucené zastavení a vypněte upozornění, váš WhatsApp bude vypadat, jako by byl zcela neaktivní.

A co víc, lidé, kteří vás kontaktují, uvidí, že vaše číslo se skutečně zdá být mrtvé, nejen jako dočasné deaktivování WA.

Jak dočasně vypnout Whatsapp na Androidu s aplikacemi

Druhým způsobem, jak dočasně zakázat WhatsApp, je použití speciální aplikace. Aplikace, kterou ApkVenue tentokrát doporučuje, je Hibernátor.

Tato aplikace slouží k vypnutí upozornění aplikací na Androidu a šetření baterie vašeho mobilního telefonu. Hibernator vám také pomůže dočasně vypnout funkci WA.

Pro ty, kteří tuto aplikaci ještě nemají, si ji můžete stáhnout prostřednictvím odkazu, který Jaka poskytuje níže:

Aplikace Utility Ouadban Youssef STÁHNOUT

Zde je úplný způsob použití Hibernatoru:

 • Krok 1 - Otevřete aplikaci Hibernátor

 • Krok 2 - Táhněte po obrazovce dolů, dokud nenajdete pole Spuštěná aplikace

 • Krok 3 - Vyhledávání aplikace whatsapp ve sloupci přejeďte prstem dolů nebo nahoru a vyhledejte aplikaci.
 • Krok 4 - klikněte na znaménko ZZZ který je na pravé straně psaní WhatsApp. Počkejte chvíli a aplikace automaticky deaktivuje váš Whatsapp.
 • Krok 5 - Pokud chcete znovu aktivovat aplikaci Whatsapp, můžete ji zapnout ze sloupce Hibernované aplikace jako na obrázku níže.

Ujistěte se, že je v aplikaci Hibernator povolena usnadnění prostřednictvím nastavení. Pokud ne, poskytnete oznámení o přístupu, když budete chtít aplikaci zakázat.

Tato aplikace může také šetřit vaši RAM tím, že zakáže aplikace, které běží na pozadí, a může zabránit rychlému zahřívání vašeho mobilního telefonu.

Hibernator na chvíli uvede váš mobil do režimu spánku, efektivně se používá jako způsob, jak dočasně vypnout WhatsApp.

Jak dočasně zakázat Whatsapp na iPhone

Jak dočasně zakázat WA na iPhone ve skutečnosti nelze udělat, protože operační systém tohoto mobilního telefonu to neumožňuje.

Jaka nenašel správný způsob, jak deaktivovat aplikaci Whatsapp jako na Androidu jinak, než samotným vypnutím mobilních dat.

Existuje však další způsob, jak se vyhnout nepříjemným oznámením Whatsapp, chlapci. Takto v plném znění:

 • Krok 1 - Otevřeno nastavení na vašem iPhone
 • Krok 2 - Přejeďte dolů a klepněte na Oznámení
 • Krok 3 - Přejeďte po obrazovce zpět dolů a klikněte na whatsapp
 • Krok 4 - Klikněte posuvník které existují v pravá strana Povolit oznámení pro vypnutí oznámení WhatsApp.

Tímto způsobem vás nebudou obtěžovat oznámení WhatsApp, dokud znovu nezapnete nastavení Povolit oznámení.

Bez upozornění vás automaticky méně ruší příchozí zprávy od skupin nebo od vašich kolegů.

I když nemůžete WhatsApp úplně vypnout, alespoň můžete tento trik použít jako způsob, jak vypnout data WA na vašem iPhone.

Takto dočasně deaktivujete Whatsapp na Androidu a iPhone pomocí aplikace nebo bez aplikace. Je to snadné, že?

S tímto trikem, který ApkVenue sdílí, si budete moci odpočinout od shonu vnějšího světa a znovu se uklidnit za příznivých podmínek.

Nezapomeňte napsat svůj názor do komentářů, kluci, uvidíme se u dalšího článku!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.