Nejlepší

snadný způsob, jak sledovat obsah 18+ na youtube bez dalších aplikací

YouTube poskytuje funkci Omezený režim, která umožňuje odfiltrovat citlivý obsah, který není přátelský k dětem. Tentokrát ApkVenue poskytne tipy, jak deaktivovat omezený režim na YouTube, abyste mohli YouTube sledovat volněji.

chlapi, v poslední době se vám často stává, že najednou nemůžete sledovat videa na YouTube, jako je obsah od indonéských a zahraničních hráčů, kteří jsou YouTubeři? Pokud ano, zdá se, že je něco špatně s nastavením na vašem YouTube, takže už nemůžete sledovat jejich videa. No, pokud chcete opět volně sledovat YouTube, věnujte tentokrát pozornost Jakovým tipům.

No a tentokrát se ApkVenue podělí o tipy, jak to vypnout Omezený režim na vašem YouTube, takže můžete sledovat všechny kanály YouTube bez výjimky. Zajímá vás, co je Omezený režim a jak Omezený režim vypnout? Zde jsou tipy!

 • 10 překvapivých faktů o emotikonech, které jste nevěděli. (POUZE 18+)
 • 10 zvrácených her 18+ dostupných v Obchodě Google Play, nestahujte, pokud jste nezletilí!
 • Jak otevřít stránky blokované pozitivním internetem na PC&HP

Jak vypnout omezený režim na YouTube

Podle Google Restricted Mode or Omezený režim je volitelné nastavení, které lze použít k filtrování/filtrování obsahu, který může obsahovat materiál nebo obsah pro dospělé, který není vhodný pro nezletilé, jako je obsah obsahující násilí, zločin, šikanování, sebevražda pornografie. Pokud je povolený omezený režim, neuvidíte komentáře k videu, které právě sledujete. Bohužel některé videohry jako Fortnite, PUBG nebo jiné násilné hry jsou v kategorii 18+. Pokud stále chcete sledovat herní obsah od svého oblíbeného youtubera, podívejte se na Jak vypnout omezený režim na YouTube.

1. Vypnutí omezeného režimu na mobilu

 • V prvním kroku otevřete svůj účet YouTube na svém mobilním telefonu jako obvykle a poté vyberte ikonu svého profilu v pravém horním rohu obrazovky YouTube.
Video a audio aplikace Google Inc. STAŽENÍ
 • Ve druhém kroku vyberte nabídku oblek
 • Ve třetím kroku vyberte nabídku nastavení Všeobecné
 • Čtvrtý krok. posunout dolů dolů, dokud nenajdete nabídku Omezený režim. Pokud vidíte, že je váš omezený režim aktivní, je to důvod, proč nemůžete volně sledovat YouTube,
 • Krok pátý, hotovo! Po vypnutí funkce Omezený režim můžete zdarma sledovat neomezený obsah na YouTube!

2. Vypnutí omezeného režimu na PC/laptopu

 • V prvním kroku otevřete YouTube jako obvykle a poté vyberte Nastavení nebo Nastavení deaktivovat Omezený režim
 • druhý krok, posunout dolů dolů, pak se podívejte na dno, kde je nápis Omezený režim
 • Ve třetím kroku můžete zjistit, zda je váš omezený režim aktivní nebo ne.
 • Čtvrtý krok, hotovo! stačí vypnout omezený režim a můžete sledovat veškerý obsah YouTube.

To jsou Jakovy tipy, jak deaktivovat omezený režim na YouTube, abyste mohli volně sledovat obsah videoher. Ale nezapomeňte, nepoužívejte tuto funkci pro věci, které jsou v rozporu se zákonem a nezákonné, ano? chlapi! Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com