Out Of Tech

Báječné! Tato aplikace může zálohovat váš Android online během několika sekund!

Zažili jste někdy ztrátu dat kvůli náhlému poškození nebo ztrátě telefonu? Nyní je k dispozici online aplikace Phone Back Up pro ukládání dat vašeho telefonu Android online.

Data v telefonu jsou to nejdůležitější, o co byste se měli starat. Můžete zaznamenat nechtěné incidenty, jako je odcizení vašeho mobilního telefonu nebo náhle váš mobilní telefon, který používáte, je zcela mrtvý a nelze jej použít. Ve skutečnosti potřebujete důležitá data, jako jsou kontakty vašich pracovních klientů.

Aby se tomu zabránilo, je zálohování povinností, kterou musí udělat každý. Existuje mnoho způsobů, jak zálohovat data v telefonu. Vyzkoušejte tuto online zálohovací aplikaci.

  • Jak klepnout na mobil přítelkyně, aniž byste to věděli a 100% funguje
  • Je to opravdu jednoduché, takhle ovládat počítač přes mobil
  • 8 nejlepších bezplatných aplikací pro cloudové úložiště pro rozšíření úložiště smartphonu

Zálohování telefonu: Nejlepší aplikace pro Android pro online zálohování

Před zálohováním dat na mobilním telefonu si musíte nejprve stáhnout aplikaci Zálohování telefonu pod tímto.

Aplikace Utility androidbackup STÁHNOUT

ssssst... ukázalo se, že aplikaci Phone Back Up lze použít i k ťukání, znáte to!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Zde je návod na zálohování telefonu online pomocí Zálohování telefonu

  • Nejprve si prosím zaregistrujte svůj účet na Zálohování telefonu. Jaka navrhuje zaregistrovat svůj účet pomocí GMail, aby byl další krok snazší.

  • Zadruhé vyberte nabídku ZÁLOHOVAT A RESETOVAT spustit proces zálohování z vašeho mobilního telefonu, abyste k němu měli kdykoli přístup.

  • Za třetí, nezapomeňte aktivovat Automatická záloha vždy aktualizovat data na vašem mobilním telefonu a také jej aktivovat Automatické obnovení zálohovat data aplikace z vašeho účtu Google.

  • Za čtvrté, zpět do hlavní nabídky Zálohování telefonua poté vyberte nabídku Zobrazit zálohu zkontrolovat, zda byla data v telefonu úspěšně zálohována.

  • Za páté, budete požádáni o otevření účtu **Phone Back Up ** v prohlížeči. Vyberte prosím prohlížeč, který chcete používat pro online přístup k vašim datům. Ach ano, můžete také zobrazit data, která byla zálohována přes PC/laptop.

  • Za šesté, přistupujte k zálohovaným datům online. Zálohování telefonu může ukládat všechna vaše data, včetně zpráv Whatsapp, SMS a registru hovorů, do fotografií uložených ve vaší galerii.

Takto můžete zálohovat svůj telefon Android online pomocí aplikace Phone Back Up. Velmi snadné, že? Nyní se již nemusíte bát, že v případě nouze ztratíte svá důležitá data. Nyní máte přístup k datům v telefonu kdykoli a kdekoli. Sdílejte a komentujte tento článek, aby si i vaši ostatní přátelé mohli zálohovat svá data.