Tech Hack

jak vytvořit šablonu instagramového binga + prázdnou šablonu

Chcete se zapojit do Bingo Challenge na IG Story? Můžete si také vytvořit svůj vlastní podle postupu, jak vytvořit šablonu Instagram Bingo + prázdnou šablonu binga, podívejte se zde!

Sociální média už nejsou jen prostředkem ke komunikaci, víte. Nyní jej můžete dokonce použít k hraní zábavných her, jako je tato!

Spolu s výzvou pro #Prostě doma V zájmu potlačení šíření koronaviru (Covid-19) určitě trávíte více času na sociálních sítích, mezi které patří Instagram.

No, tentokrát je to opět virální, výzva, která je tu vlastně už dlouho, Ano, #BingoChallenge se nyní široce hraje apošta mnoho lidí prochází jejich příběhy na Instagramu.

Chcete se zapojit do #BingoChallenge nebo jste dokonce vyzváni, abyste si vytvořili vlastní? Uklidněte se, tady Jaka napsal recenzi jak udělat šablony Instagram Bingo přímo na váš mobil, gangu.

Chcete se zapojit do Bingo Challenge? Zde je návod, jak vyrobit Šablony Vlastní Instagram Bingo!

Zdroj fotografií: thebankrollers.com (Virální výzva Bingo Challenge na Instagramu byla dlouhou dobu inspirována populární hrou bingo.)

Bingo výzva sama o sobě je inspirována hrou ze staré školy, kde musíte označit řadu čtverců, buď vodorovně, dolů nebo diagonálně, abyste dosáhli binga.

Kromě Bingo Challenge existují také Otázka a odpověď která je přeplněnápošta v IG Story, kde dostanete otázku, na kterou stačí odpovědět v uvedeném sloupci.

Ačkoli to vypadá jednoduše, Bingo Challenge a Q&A Challenge jsou pro vás docela zábavné, víte. Kromě předvádění můžete k tomu samému vyzvat i své přátele.

Dělat šablony sám, nepotřebuješ software Návrhy jako ve Photoshopu. Zde ApkVenue uvede příklad použití aplikace pro Android s názvem Canva, gang.

Zvědavý jak jak udělat šablony příspěvků Instagramové příběhy pro tuto Bingo Challenge a Q&A Challenge? Podívejme se na následující kroky!

Krok 1 - Stažení Nejnovější aplikace Canva

  • Poprvé, zůstaň stažení nejnovější aplikace Canva a nainstalujte jej do telefonu Android. Na odkaz ke stažení Canva, můžete ji získat prostřednictvím odkazu níže.
Aplikace Produktivita Canva KE STAŽENÍ

Krok 2 – Otevřete aplikaci Canva a Přihlásit se

  • Pokud je Canva již nainstalována, pak stačí aplikaci otevřít. Pak zůstaneš přihlásit se použití Facebook, Gmailnebo soukromý email dostat se do toho.

Krok 3 - Vyberte Šablony Bingo Instagram

  • Canva nabízí řadu šablony Bingo Instagram, který najdete v možnostech Instagramové příběhy. Můžete také hledat pomocí klíčová slova"bingo" v uvedeném sloupci.

Krok 4 - Vyberte Šablony Instagram Bingo a začněte upravovat

  • Vybrat šablony chcete použít, a potom klepněte na Upravit začít měnit na šablony Vaše vlastní Instagram Bingo, gang.
  • Chcete-li text upravit, stačí klepnout na text, který chcete nahradit. Pokud chcete přidat obrázek popř nálepka, stačí klepnout na ikonu „+“ v pravém dolním rohu.

Krok 5 - Stažení Bingo šablony

  • Víceméně takto šablony Bingo, které si Jake vyrobil sám. jak je to dobré?
  • Dále zůstaneš stáhnout šablony Bingo z Canva s kohoutkem Stáhnout ikonu nahoře, dokud se nezobrazí upozornění Návrh byl uložen! což znamená, že je nyní stažen do vaší galerie.

Krok 6 – Jak udělat Bingo na Instagramu

  • Konečně určitě pošta Bingo Instagram vytvořený tebou, gangu. Pak stačí vytvořit příběh IG jako obvykle přejeďte prstem nahoru obrazovky pro zobrazení galerie.
  • Vybrat šablony které jste vyrobili a označte, které vám vyhovují. Můžete také vyzvat své přátele uživatelské jmenovky Jeho IG, gang.

Bonus: Skupina Šablony Prázdné Instagram Bingo a otázky a odpovědi pro příběhy Instagramu

Pro ty z vás, kteří stále tápou v hledání témat a inspirace, má Jaka také kolekci šablony Bingo Instagram je prázdný které můžete použít!

Kromě Binga existuje také šablony Instagram Q&A s různými vzrušujícími tématy, jak je uvedeno níže.

1. Studentské Jogja Bingo od @zahraatiaraa

Pro ty z vás, kteří právě studují v Yogyakartě, možná budete vztahovat To samé s touto výzvou v bingu, gangu.

2. Bingo Lidé s brýlemi od @maslennon

Duh, je opravdu těžké být člověkem s brýlemi! Pojďme si tedy sepsat vaše stížnosti s obsahem následujícího binga.

3. Dobrodružný muzikál Sheriny Bingo od @musicalpetualangansherina

Generace 90. let si nikdy nenechá ujít sledování tohoto filmu na malé obrazovce. Ach jo, při čekání vrať se Sherinino dobrodružství, na plnění není nic špatného, ​​že?

4. Otázky a odpovědi ohledně většiny filmů od @themovilogue

Místo nudy doma je nejzábavnější dívat se na svůj oblíbený film. Během sledování můžete také vyplnit výzvu Q&A Challenge pro nejlepší filmy z každého z nich žánr takhle!

5. Otázky a odpovědi mých 12 oblíbených filmů od @merlitopabatao

Každý preferuje nejlepší film nebo seriál, že? Pojďte, dejte nám vědět své nejlepší filmové doporučení pomocí filmového plakátu!

6. Tohle je indonéský film, který se mi moc líbí! Otázky a odpovědi od @kolektiffilm

Pokud sledujete indonéské filmy častěji, můžete také vyplnit filmy, které se vám opravdu líbí, a vyzvat své přátele, aby je naplnili také.

7. První písmeno vašeho příjmení Q&A od nichosdiary

Páni, pokud je tato výzva bohatá, je to docela obtížné! No tak, vyplňte každý sloupec stejným počátečním písmenem jako počáteční písmeno vašeho příjmení. Připraveni?

Video: Udělejte z příběhů Instagram zábavnější! Zde je návod, jak vytvořit IG hudbu bez VPN

Takže to je malý návod, jak to udělat šablony Samotné Instagram Bingo, které si můžete vytvořit přímo v aplikaci Canva.

Jste připraveni vytvořit si vlastní? Nebo dokonce mít šablony co děláš, bando? Neváhejte a podělte se o to ve sloupci komentářů níže! Hodně štěstí~

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.