Aplikace

7 anonymních prohlížečů s vysokou úrovní soukromí a zabezpečení

I když jste ve svém prohlížeči použili funkci inkognito, není to nutně bezpečné pro vaše data na internetu, víte. Pro jistotu se podívejte na Jakův článek o 7 nejbezpečnějších anonymních prohlížečích!

procházení internetu stalo se to zvykem moderních lidí při hledání odpovědí na něco. Nejen odpovědi, někdy také brouzdáme, abychom "naplnili" naše potřeby, gang.

To, co hledáme na internetu, může popsat, jaká je naše osobnost. To je to, co hackeři často používají ke krádeži osobních údajů a narušování našeho soukromí.

Nejen hackeři, někdy je také mnoho online firem, které při procházení kradou vaše osobní údaje, a pak s tím něco udělejte cílené reklamy což je velmi nepříjemné.

7 anonymních prohlížečů s vysokou úrovní soukromí a zabezpečení

Na internetu se nic neskrývá, bando. Jedním ze způsobů, jak skrýt historii vyhledávání a stopy na internetu, je použití VPN.

ApkVenue vám však doporučuje použít anonymní prohlížeč. Jako náš portál pro přístup k internetu musí být hlavním zájmem prohlížeč, který používáme.

Anonymní prohlížeče mohou skrýt vaše zvyky při surfování na internetu odstraněním sledovačů, které sledují vaši historii vyhledávání.

Nejen tím jsou vybaveny i některé anonymní prohlížeče Blokovač reklam který bude blokovat reklamy v softwaru prohlížeče, který používáte.

No, tady jsou 7 anonymních prohlížečů s nejvyšší úrovní soukromí a zabezpečení seřazeno od nejbezpečnějších.

1. Prohlížeč Tor

Prohlížeč aplikací Projekt Tor STÁHNOUT

Prohlížeč Tor je anonymní prohlížeč, který lidé používají k přístupu na deep web. To je to, co dělá Tor Browser dosud nejbezpečnějším prohlížečem.

jak to známe, hluboká síť představuje obsah, který obecně na internetu volně nenajdete. Hluboký web je také místem, kde se hackeři potulují a hledají oběti.

Při používání prohlížeče Tor se nemusíte obávat, protože úroveň zabezpečení je vrstvená jako cibule. To dokazuje Tor pomocí cibule jako svého loga.

Prohlížeč Tor můžete používat na všech platformách, víte. I když je to velmi bezpečné, rychlost procházení s Tor Browser je velmi pomalá.

2. Epic Browser

Na 2. místě doporučuje ApkVenue Epický prohlížeč jako nejbezpečnější anonymní prohlížeč. Epic Browser má rozhraní snadno pochopitelné a příjemné na pohled.

Epic Browser je založen na Chromiu nebo Chrome, takže vypadá a funguje podobně jako Google Chrome.

Tento anonymní prohlížeč má blokátor který bude blokovat všechny druhy reklam a webový sledovač takže můžete bezpečně a pohodlně procházet internet.

3. Prohlížeč Comodo Dragon

Aplikace prohlížeče Comodo STAŽTE

Na 3. pozici, Prohlížeč Comodo Dragon může to být pro vás možnost. Comodo Dragon Browser má 2 typy, a to Komodo ledový drak & Komodský drak normální.

Tento prohlížeč nemá tolik funkcí jako Tor Browser, ale tento software bude také blokovat webový sledovač, reklama, cookies, a mnoho dalších, gang.

Tento prohlížeč můžete také použít k procházení blokovaných webových stránek, víte. ApkVenue velmi doporučuje tento prohlížeč, gang.

4. SRWare Iron Browser

Prohlížeč SRWare Iron je na 4. místě v seznamu ApkVenue. Tento prohlížeč má základnu Chromium, takže se s ním snadno pracuje.

SRWare Iron Browser můžete používat na různých platformách, jako jsou: Okna, Mac OS X, Linux, a tak dále. Tento prohlížeč má také nástroje Zablokovat webový sledovač, cookiesa otravné reklamy.

5. Brave Browser

Aplikace STÁHNOUT

Odvážný prohlížeč je jedním z nejoblíbenějších prohlížečů mezi uživateli Androidu. Tento prohlížeč můžete používat na všech platformách Windows, Mac OS X, Linux, Android a iOS.

Tento prohlížeč má vše, co potřebujete pro bezpečný přístup k internetu.

Kromě toho má tento prohlížeč také nejlepší rychlost ve srovnání se všemi prohlížeči, které ApkVenue do seznamu zařadilo.

6. Ocasy

Ocasy je pokročilá verze prohlížeče Tor. Tento prohlížeč je lehčí než Tor a také přenosný, gang, můžete jej umístit na internet Flash disk vy.

Protože Tails nepoužívá pevný disk, budete při procházení internetu bezpečnější. I když funkcí nic moc, na Tails se za vás dá stále spolehnout.

7. Yandex

Prohlížeč aplikací Autoři Chromium STÁHNOUT

Yandex je jedním z nejpopulárnějších anonymních prohlížečů pro platformu Windows. Jiné, než je, Uživatelské rozhraní Yandex je také založen na Chromiu, což usnadňuje práci těm z vás, kteří jsou zvyklí Chrome používat.

Yandex má turbo režim což zrychlí vaše prohlížení.

Kromě toho je Yandex vybaven ochranou proti DNS-spoofing takže budete ve větším bezpečí před všemi druhy podvodů.

Tak Jakaův článek o 7 anonymních prohlížečích s vysokou úrovní soukromí a bezpečnosti. Doufám, že tento článek je pro vás užitečný, bando.

Uvidíme se u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Procházení nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba