Hry

mobilní legendy: bang bang 2.0 je oficiálně tady, co nového tentokrát?

Moonton právě vydal nejnovější aktualizaci pro Mobile Legends zvýšením verze hry na 2.0. Jaký je rozdíl mezi novou verzí a starou verzí?

tyto tři roky, Mobilní legendy dominují nejoblíbenějším mobilním hrám v Indonésii. Není divu, že se tato hra stala nejoblíbenější mobilní hrou v profesionálních soutěžích eSports.

Přestože je stále populární, pověst této MOBA hry je třeba udržet. Ukázalo se, že vznik nových her ohrožuje dominanci této jediné hry.

Byly také poskytnuty různé aktualizace Moonton jako vývojář s cílem zachovat stávající hráčský ekosystém a přilákat nové hráče.

Změny, které přináší Mobile Legends 2.0

No, Mobile Legends právě vydaly masivní aktualizaci, gangu. Současná Mobile Legends, která nese verzi 2.0, je jistě velmi odlišná od předchozí verze.

Poslouchejte, Moonton používá nový engine, díky kterému je hra plynulejší a proti zpoždění. Obraz je také lepší, víte.

Pokud jste velkým fanouškem hry Mobile Legends, samozřejmě jste zvědaví, že? Okamžitě pojďte, podívejte se na následující článek Jaka!

1. Atraktivnější rozhraní

První věc, kterou Moonton pro Mobile Legends udělal, byla změna vzhledu menu a uživatelské rozhraní. Tato změna se provádí opakovaně, aby uspokojila oči hráčů.

Nyní použitá modrá barva je velmi kontrastní, ale stále jemná. Nejen barvy, sami se můžete přesvědčit, že grafika ML je nyní jemnější a realističtější.

Tok řeky je stále reálnější a džungle čím podrobnější to hlavní vám zkazí oči, deh. Nikdy jsem si nemyslel, že mobilní hra může mít takovou grafiku.

Ach jo, není to jen grafika, víš, gang. Zvukové efekty, které jsou vydávány, jsou také docela realistické, víte. Mobile Legends má také jedinečné zvukové efekty pro každý scénář.

Přítomnost mapy s novým vzhledem také učiní hru vzrušující. V každém případě vám bude příjemnější hrát tuto hru celé hodiny, bando.

UI v Mobile Legends 2.0 opravdu dbá na design a vzhled. Jednoduchý, ale elegantní vzhled jistě zkazí oči.

2. Hladší herní engine

Nejen, že má nové uživatelské rozhraní, Mobile Legends také přichází s novým enginem. Přenášení motoru Jednota 2017, Mobile Legends nabízí maximální herní zážitek.

Tento motor zajistí uživatelská zkušenost lepší, podrobnější modely postav a kratší doba načítání, gang.

Řekl, že tento nový engine je každopádně schopen zlepšit výkon Mobile Legends až 60 %, gang. Pokud dříve načítání mohlo trvat 25 sekund, nyní je to pouze 10 sekund.

S Unity 2017 zažijete také nárůst FPS Mobile Legends, gangu. Hra bude plynulejší v kombinaci se sníženým zpožděním na straně serveru.

I když má lepší animace a grafiku než dříve, tato hra nenavyšuje minimální specifikace, opravdu. Hrát na bramborovém mobilu není problém.

3. Nový hrdina a přepracování

Tato aktualizace Mobile Legends verze 2.0 také poskytne drobné změny v seznamu hrdinů ve hře.

V této verzi Mobile Legends představuje svého nového hrdinu jménem Wanwan. Hrdina střelec Má nízkou výdrž, ale tuto slabinu zakrývá jeho svižnost.

Základní útoky Wanwan nedává smysl, bando. Statistiky přestupků a Schopnostje téměř plná. Myslím, že z Wanwanu se stane stíhač tanků Karrie.

Protože poškození je velmi vysoké, musí samozřejmě vývojář poskytnout 1 slabinu, aby hra zůstala vyvážená. No, Wanwan je opravdu těžké hrát, gangu.

Kromě nových postav také MoontonpředělatPharsa aby se na to hráči znovu podívali. Jak víme, Pharsa je často považována za zbytečnou, protože její dovednosti jsou dost obtížně použitelné.

4. Režim Tower Maze

Nejnovější aktualizace Mobile Legends také přináší nový režim, který bude implementován v blízké budoucnosti. Pojmenovaný režim Věžové bludiště nebo Šachy-TD přinese novou hratelnost.

Tento režim může hrát 6 lidí, kteří budou umístěni v 6 různých mapách. Musíte postavit bludiště, které odolá nepřátelským plížením, které mají v úmyslu zničit vaši základnu.

Chcete-li, aby vaše bludiště bylo obtížnější projít kolem creepů vašeho soupeře, můžete si koupit jednotky, které poškodí procházející creepy.

Tento režim bude velmi zábavný, pokud budete stále prohrávat při hraní hodnosti. Místo toho, abyste se umístili dolů, je lepší najít jinou zábavu, ne?

Tedy Jakův článek o aktualizaci, kterou přináší nová aktualizace Mobile Legends verze 2.0. Tato aktualizace samozřejmě poskytuje zábavnější zážitek než dříve.

Takže Jaka chce hrát rychle, dobře? Vy sami musíte být také zvědaví na vyzkoušení nových funkcí výše, že?

Uvidíme se zase u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Mobilní legendy nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba