Hry

5 závodních her pro Android podobných crash team racingu (ctr)

Chybí vám hra Crash Team Racing? Zde je 5 her podobných CTR pro Android pro ty z vás, kteří mají rádi závodní hry.

Pro ty z vás, kteří zažili éru PlayStation 1, už samozřejmě znáte závodní hru s názvem Crash Team Racing nebo CTR.

Ve své době byla tato CTR hra skutečně velmi populární. V této hře hráči nebojují pouze o první pozici. Mohou také používat různé předměty k útoku nebo pasti na jiné závodníky.

Možná se najdou někteří z vás, kterým tato hra chybí a chtějí hru CTR na Androidu.

Pokračování hry CTR bohužel není dostupné pro Android. Ale nebojte se. Následující hry mají také hratelnost podobná a samozřejmě neméně vzrušující než hra CTR.

  • 5 nejlepších a nejvíce vzrušujících her Game Boy Advance (GBA).
  • Hry Pirate 2 najednou, je tato hra CPY hackerským konkurentem?

Hry CTR pro Android

1. Sonic Racing Transformed

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

První hrou podobnou CTR na Androidu byl Sonic Racing Transformed. Pro ty z vás, kteří rádi hrají hry, samozřejmě znáte tuto postavičku modrého ježka.

Na rozdíl od her Sonic obecně Sonic Racing Transformed přijít s závodní žánr a hratelnost což je určitě zábava.

Alespoň existuje 10 znaků které si v této hře můžete vybrat. Během hry se vaše vozidlo může měnit podle terénu, kterým cestujete, jako jsou letadla a lodě.

Existuje také několik položek, které vám pomohou dosáhnout vrcholu. Zajímavé je, že závodit můžete i online On-line a hrajte se 4 svými přáteli.

2. Garfield Kart Fast & Furry

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Kdo by to byl řekl, že se postava rozmazlené a líné kočky jmenuje Garfield může jezdit motokára a jel na závodní dráze.

Ve hře s názvem Garfield Kart Fast & Furry, bude vám předložen zábavný závod. Grafika této hry je také docela dobrá na dotek karikaturista.

Zde si můžete vybrat z několika postav. Nejen to, můžete si také upravit stávající postavy spárováním některých dalších doplňků.

3. Turbo Fast

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Hra převzatá z filmu s názvem Turbo To přichází se závodním žánrem, který není o nic méně vzrušující jako CTR. Kromě závodění můžete své slimáky také vylepšovat různými předměty. Dostupné postavy jsou také rozmanité.

S krásnou grafikou zábava a barevné, závodění se stává zábavnější. Tolik 13 dráha k dispozici také k otestování vašich dovedností.

4. Angry Birds Go!

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Pokud hra Angry Birds Angry Birds Go obvykle přichází s prakem, stavebními materiály a prasetem hratelnost což je úplně jiné. Závodění být možností Rovio pro hru s názvem Angry Birds Go tento.

Ve hrách, jako je CTR na Androidu, je několik postav, ze kterých si můžete vybrat. K dispozici jsou také různé předměty, které hráčům poskytují více zábavy.

Můžete použít různé zbraně, abyste sundali své protivníky a dostali se na vrchol. Můžete dokonce upgradovat Kartu vaše, aby vypadala atraktivněji a výkonněji.

5. Beach Buggy Racing

Zdroj fotografií: Foto: play.google.com

Pro ty z vás, kteří chtějí více výzev, můžete zkusit Beach Buggy Racing. I když tato závodní hra přichází s hratelnost zábava, je v tom víc než jen dráha výzvy, se kterými se setkáte. Ovládání této hry také není zrovna jednoduché.

Za všemi těmito obtížemi však Beach Buggy Racing dokáže představit závodní hru, která je zábavná i náročná.

To jsou některé závodní hry pro Android, které jsou podobné starým hrám CTR. Pokud máte doporučení na další Android CTR hry, nezapomeňte se o ně podělit ve sloupci komentářů