Hry

vzrušující! toto je 5 nejlepších her pro Android, jako je counter strike

Hrajete rádi hry Counter Strike (CS)? Zde je 5 nejlepších her pro Android typu Counter Strike, které můžete hrát přímo na svém smartphonu.

Protiúder je jedna hra online FPS nejoblíbenější na světě. Válečná hra se zbraněmi, která staví skupinu policejních sil proti teroristům.

Bohužel hra je zatím pouze pro platformy PC prostě. Jaka však sestavil 5 nejlepších her pro Android podobných Counter Strike. Podívejte se na následující recenze.

  • Dokážou jen mistři FPS her, hádejme, co to je za FPS hru!
  • Těchto 5 skvělých FPS her, které můžete hrát přímo v prohlížeči (bez instalace)
  • 7 nejlepších her FPS pro Android s tématem zombie 2017

Hry pro Android Podobné jako Counter Strike

1. Kritické operace

Začíná existovat od konce roku 2015, Critical Ops je jedna hra Online FPS Android velmi podobný Protiúder.

Budete ve válce s různými režimy zápasu. Všechny zbraně, které si můžete během zápasu koupit, si můžete vybrat stejně jako ve hře Protiúder. Co je zajímavé, můžete také vyměnit kůže zbraně dle vlastního výběru.

2. Counter Attack 3D – střílečka pro více hráčů

I když je název hodně dlouhý a působí jako hra 'ořechy', ale opravdu Counter Attack 3D - střílečka pro více hráčů mít hratelnost pěkné a podobné Protiúder.

Zde si můžete vybrat, zda budete červený nebo modrý tým. Můžete si také vybrat zbraň, kterou chcete, hned v zápase s virtuálními penězi, když vyhrajete a zabijete svého soupeře. Dostupné mapy a herní režimy jsou také velmi rozmanité a komplexní.

3. Přenosný kritický úder

Má poměrně stejnou podobnost s Protiúder, určitě to zkuste Přenosný kritický úder. Má mnoho režimů od Zápas na život a na smrt dokud Zombie, samozřejmě velmi zábavné hrát.

Navíc si stejně jako ostatní můžete přímo v zápase nakoupit zbraně. Můžete to hrát offline s módou jednoho hráče jako prostředek k procvičení před hraním s režimem multiplayer s ostatními lidmi.

4. Skupina speciálních sil 2

I když přichází s grafikou, která není příliš zvláštní, tato hra vás stále baví hrát, zvláště pokud máte opravdu rádi hry. FPS ala Protiúder.

Tady je zábava, můžete si hrát LAN se svými přáteli pomocí Wifi router. Nechybí ani desítky zbraní, které si můžete zakoupit přímo ve hře. A samozřejmě můžete vyměnit kůže v každé zbrani.

5. Bullet Party CS 2: Jděte do stávky

Poslední pochází ze hry vytvořené vývojářem Hry Bunbo oprávněný Bullet Party CS 2: Jděte do stávky. Hratelnost to, co je prezentováno, je také stejné jako ostatní, kde si budete vybírat mezi dvěma modrými a červenými týmy a spolupracovat na vítězství v zápase s řadou dostupných režimů.

Co je chvályhodné mezi jinými hrami, Bullet Party CS 2: Jděte do stávky je nejlepší z hlediska virtuální joystick snadné použití a dobrý systém. Kromě toho můžete také provádět přizpůsobení kůže na každou zbraň tím, že ji koupíte.

To je 5 nejlepších her pro Android podobných Counter Strike. Tak jaká hra se vám líbí nebo jste ji už hráli? Nebo pokud máte vlastní verzi hry, napište ji dolů do komentářů níže!