Utility

5 způsobů, jak zabezpečit rootovaný android

Je váš smartphone rootovaný? Zde je 5 způsobů, jak zabezpečit rootovaný Android.

Pro uživatele chytrých telefonů se systémem Android tento pojem samozřejmě znáte vykořenit nebo vykořenit. Ano, vykořenit Android je proces úpravy operačního systému Android, abyste měli neomezený přístup. Kde můžete provádět změny, jako je přidávání, odebírání a dokonce ničení prvků obsažených v operačním systému Android.

Vykořenit lze přirovnat k vám otevřené klíč dům, takže můžete jít dovnitř a dělat cokoli. To znamená vykořenit Může také učinit váš domov nebezpečným a náchylným ke krádeži. Ano, váš smartphone s Androidem je náchylnější k útoku malware škodlivý software, který může poškodit systém nebo ukrást data.

  • DŮLEŽITÉ! Toto jsou věci, které je třeba udělat, aby byl váš Android v bezpečí

5 způsobů, jak zabezpečit rootovaný Android

Takže musíte velmi dobře vědět, jaké jsou výhody vykořenit Android a co umí. Hlášeno z TechViral, zde je přítomen Jaka 5 způsobů, jak zabezpečit smartphone Android, který bylvykořenit.

1. Správa oprávnění aplikace

Pokud váš smartphone již používá Android Marshmallow, existují funkce Povolení aplikaci díky čemuž jsou oprávnění aplikací intuitivnější, což vám dává možnost povolit nebo zakázat určitá oprávnění v aplikaci namísto nutnosti přijímat všechna oprávnění najednou. Prohlížeči Chrome můžete například udělit přístup ke kameře, ale ne k mikrofonu, pokud chcete.

Uklidněte se, pokud váš smartphone Android nepoužívá Android Marshmallow. Pomocí aplikace můžete stále spravovat každý přístup, o který aplikace požádá Možnosti aplikace. Je to jako když dveře domu nejsou zamčené, zamykáte každou skříň, lednici a další vybavení v domě. Takže je to trochu bezpečnější, ne?

Stáhněte si aplikaci App Ops

2. Neinstalujte neoficiální aplikace

Další důležitá věc poté, co uděláte vykořenit není stažení a instalujte neoficiální aplikace, stahujte aplikace a hry prostřednictvím Obchodu Google Play nebo důvěryhodných stránek pro stahování, jako je například JalanTikus. Z nějakého důvodu někdy instalujeme aplikace nebo hry mimo obchod Google Play. Co se týče hraní her, které byly in crack, upravená aplikace samozřejmě může obsahovat malware zlý.

3. Neodstraňujte všechny výchozí aplikace

Získáním přístupu vykořenit, uživatelé systému Android mohou odstranit všechny aplikace v systému Android, včetně výchozích aplikací, které se nikdy nepoužívají. Musíte si ale dát pozor, nemazat svévolně výchozí aplikaci. Pokud je špatné smazat některé aplikace, které jsou potřeba k dokonalému chodu zařízení Android, je jisté, že výsledek bude jistě chyba nebo se smartphone stane nestabilním. Než tedy výchozí aplikaci smažete, musíte nejprve vědět, co dělá, a ApkVenue důrazně doporučuje výchozí aplikaci nemazat z nedbalosti.

4. Použijte Anti Virus

Pokud váš smartphone se systémem Android není ve stavu vykořenit, Google tvrdí, že na Android nemá smysl instalovat antivirové aplikace. Ale je to jiný příběh pro smartphony, které bylyvykořenit, kde je pro udržení bezpečnosti potřeba dostatek antiviru. Můžete běžně skenovat, abyste se ujistili, že je vše v bezpečí. No, přečtěte si celý následující článek, 10 nejlepších antivirových aplikací pro Android pro váš smartphone.

5. Vždy zálohujte

Špatný krok při úpravě systému Android může způsobit poškození systému, například: měkká cihla, bootloop, až k úplné smrti. Takže buďte v tom pilní záloha v případě potřeby každý den. Dobře, můžete použít aplikaci Titanová záloha který má velmi kompletní vlastnosti. Můžete to snadno udělat záloha, obnovení, přesunutí dat aplikací nebo her na paměťovou kartu a další.

Toto je 5 bezpečných kroků k používání předinstalovaného smartphonu Android.vykořenit. Vlastně tím, že dělám vykořenit můžeme dělat mnoho věcí, například nainstalovat vlastní ROM, vyzkoušejte nejnovější funkce, baterie může vydržet déle, výkon může být lehčí a další. Ale systém obvykle neběží stabilně, takže musíte mít záloha důležitá data. Stále podle vás potřebujete náš smartphone se systémem Android? vykořenit?