pc hry

5 nejlepších her pro lovce pokladů, které je třeba hrát

Hra lovec pokladů je hra, ve které musíte najít poklad. Obvykle jsou v něm hádanky, které je třeba vyřešit jako první.

Hra lovec pokladů je hra, ve které musíte najít poklad. Obvykle jsou v něm hádanky, které je třeba vyřešit jako první. Protože je plno akce a dobrodružství, nezřídka hry Tento typ se pro některé lidi stává velmi návykovým.

Není mnoho her, které toto téma berou, ale není jich málo, kterým se líbí. No, pokud jste jedním z nich, podívejte se na to 5 nejlepších her lovců pokladů (hledání pokladů), které se musí hrát následující.

  • 6 zábavných arkádových akčních her pro Android
  • Hráči musí číst! Těchto 7 legendárních her je 20 let starých, hráli jste?
  • Nejen Resident Evil! Toto je 5 nejnapínavějších a nejnapínavějších akčních adventur

5 nejlepších her lovců pokladů (hledání pokladů), které se musí hrát

1. Nezmapovaná řada

'Uncharted' je hry exkluzivní pro Play Station vyvinutý společností Nezbedný pes slavný pro hryCTR ony. Hry vypráví o a lovec pokladů která je plná příběhů a cutscene stylový Hollywood. Pokud máte rádi filmy Indiana Jones téměř všechny aspekty filmu lze nalézt v hry tento. Začínající od vtipyje to až akcecož vás někdy přiměje myslet si, že se díváte na film.

2. Série Tomb Raider

"Tomb Raiders" je hry který vypráví o dobrodružství Lara croft, lovec hrobek, aby našel starověké artefakty, které někdy skrývají mystickou sílu. Hry to je velmi zábavné hrát, protože potérestartovat v roce 2013, hry toto není pouze lineární (musí pouze plnit mise), ale je změněno na otevřený svět a akce od tak, aby se dobrodružství v této hře stalo velmi výrazným. Plus spousta horolezeckých scén a napínavé akce, nemluvě o hádankách hry to z vás může udělat hledače pokladů.

3. Diamantová horečka

Pro ty z vás, kteří někdy měli mobilní telefon se symbianem od Nokia možná musel hrát hry tento. Hry Ten byl původně vyroben speciálně pro telefony Nokia Symbian, v té době ještě nebyl Android populární. I když grafika z hry toto je pouze 2D a pouze tvarované plošinovka, ve skutečnosti hratelnost z hry to je tak zábavné. Musíte vyřešit všechny hádanky hry toto a najít způsob, jak vše shromáždit diamanty stejně jako speciální taktiky pro boj s bossy. Každopádně zaručeno hry Díky tomu budete závislí a budete to chtít dokončit znovu a znovu.

4. Spelunky

Moc se neliší od hry'Diamantová horečka', 'Spelunky' je hra lovce pokladů který je nabitý uměleckou 2D grafikou a ne pixel art. v hry V této hře má hráč za úkol shromáždit co nejvíce cenných předmětů v jeskyni, ve které je mnoho zvířat, jako jsou netopýři a hadi.

5. Kachní pohádky

'Ducktales' je hry propuštěn pro NES v roce 1989, kterou samozřejmě grafiku stále má pixelované. Ale pro ty z vás, kterým se to nelíbí hry old school, můžete si tuto hru vyzkoušet na Wii U s 2D grafikou karikaturistů, která je umělecká a rozhodně příjemnější pro oči. Hry toto je plošinovka, která má charakter Disney, to je Scrooge McDuck, hlavní hrdina cestuje po světě, aby nasbíral co nejvíce pokladů. S vystupováním hry pěkné a hratelnost unikátní nelinearita dělá hry stal se jedním z nejlepších na konzoli NES v době, kdy.

No, to je on 5 nejlepších her pro lovce pokladů (hledání pokladů), které se musí hrát. Máte zájem hrát hry ? Nebo je tam hry který je podle vás lepší? Nezapomeň podíl ve sloupci komentářů ano.