Software

dokud nebude podporován Googlem! zde je 5 nejlepších torrent stránek roku 2017

Následují doporučení pro nejlepší torrentové weby pro rok 2017, které můžete použít ke stahování her, filmů, hudby, souborů a tak dále.

Pirátské weby bojují s kroky Googlu a Microsoftu, aby souhlasily s vymýcením porušování autorských práv, včetně samotného webu Torrent.

Dokonce nedávno druhý největší web Torrent, co si jen vzpomenete ExtraTorent, oficiálně trvale ukončili svou službu.

No, nedávno se objevila nejnovější funkce Google s názvem Snippets. Tato funkce je kombinací algoritmu Google vplazit se téma a poté jej zobrazit ve speciálním sloupci ve výsledcích vyhledávání.

To je v rozporu s kroky technologického giganta, který má v úmyslu vymýtit pirátské stránky. Ne věřit? Zkus to sám.

  • 10 nejlepších her roku 2017
  • 10 nejlepších dobrodružných her pro Android 2017

Zde je 5 nejlepších torrent stránek

1. 1337X

Původně 1337X byl krátce uzavřen kvůli bezpečnostním problémům, ale později byl otevřen a znovu spravován, aby se zvýšila důvěra uživatelů. Nyní má stránka miliardy databáze z nichž většinu tvoří písně, filmy, hry a mnoho dalších.

2. Rarbg

Tento web z Bulharska je nejlepší web Torrent, který byl otevřen od roku 2016. Prostřednictvím Rarbg máme přístup k miliardám obsahu, včetně televizních pořadů, filmů, softwaru, písní, her, animací, anime a mnoha dalšího. Ve skutečnosti byl tento web také zařazen do seznamu webů torrentování nejoblíbenější v loňském roce.

3. isoHunt

isoHunt byla kdysi největší torrentovou stránkou s miliony předplatitelů, ale poté byla služba MPAA v roce 2013 uzavřena. Nedlouho poté byla stránka znovu aktivována s adresou a hostování nový.

Nyní web torrentování se vrátil k popularitě jako dříve s miliardami databáze ke kterému lze snadno přistupovat.

4. Pirátská zátoka

Pirátská zátoka je dnes nejstarší torrent server. Není divu, že je stránka největší a nejnavštěvovanější.

Přístup k němu však vyžaduje trochu úsilí, konkrétně používání služby proxy nebo VPN, je to proto, že mnoho zemí zablokovalo přístup na stránku, včetně Indonésie.

5. Démonoid

Démonoidní je oblíbená torrentová stránka, která prošla nuceným vypnutím kvůli právním problémům, ale stránka je po dvou letech opět aktivní prostoje.

Nyní je Demonoid opět aktivní a stává se nejoblíbenějším torrentovým webem s daty, která dosahují miliard torrentových souborů.

Co si tedy myslíte o nejlepších torrentových stránkách roku 2017? Pojďte, dejte nám zpětnou vazbu prostřednictvím sloupce komentářů níže.