Produktivita

3 způsoby, jak získat zdarma steam hry bez placení

ApkVenue tentokrát vysvětlí, jak získat hry na Steamu zdarma.

Skuteční hráči musí být obeznámeni To samé s hrami na Steamu že jo? Abyste to mohli hrát obvykle vy musí být ochoten sáhnout do kapsy. Existují ale také hry na Steamu, které můžete získat volný, uvolnit.

Kdy jindy můžeme získat hry na Steamu zdarma? Vlastně ne, ale většina z nás nevědět jen jak. No, tentokrát ApkVenue vysvětlí, jak získat hry Steam zdarma. Věc, kterou je třeba poznamenat, je tento trik je legální a nikoli výsledek mykání. Takže ty není třeba se obávat váš účet jezakázáno nebo něco. Pokud ano, postupujte podle pokynů.

  • Tito 4 hrdinové mobilních legend mohou mít dvě role najednou! Musíte použít, pokud chcete vyhrát
  • 5 nejčastějších chyb při použití Hero Assassin v Mobile Legends
  • 5 nejstrašnějších duelů mágových hrdinů a tanků v mobilních legendách

3 způsoby, jak získat bezplatné hry na Steamu bez placení

1. Musíte mít účet Steam

Musíš mít účet na Steamu. Toto je nejdůležitější krok, pokud vás nemáte, nebudeme se moci zaregistrovat. Další povinné požadavky jsou musíte mít účet v hodnotě 100 USD. To znamená, že musíte mít několik her, které mají hodnotu +100 USD. Ale na tohle existuje trik.

Vy není třeba nakupujte hry až do 1 milionu Rp, ale musíte počkat letní výprodej nebo akce prodej další. Pro samotného Jaka v té době koupit ventilový balíček (za 250 tisíc IDR), který obsahuje 20+ her Valve. Protože je to účet Jaka v hodnotě + 100 USD.

2. Přihlaste se k odběru SteamGifts

Dobře, tady to je hlavním krokem. Vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na Webové stránky SteamGifts.com. Nemusíte se bát, tento web je 100% bezpečný a legální. Sám Jaka to vyzkoušel, tak neváhejte.

Postup registrace je následující:

  • Klikněte na „Přihlásit se přes STEAM“ v pravém horním rohu.

  • Klikněte "přihlásit se". V tomto procesu Steamgifts ověří zda váš účet Steam splňuje požadavky nebo ne. Jakmile budete hotovi, váš účet Steam již připojeno se Steamgifts.

3. Zúčastněte se Giveaway

Na domovské stránce Steamgifts můžete vidět, jak lidé dělají rozdávat. Můžete získat hry zdarma s účastnit se dárků to je získat hry zdarma každý den.

To je jak získat hry na steamu zdarma. No, jak? Úžasné, že? S tímto trikem můžete každý den získat spoustu bezplatných her na Steamu. Velmi vhodné doprovázet váš volný čas.