Software

5 nejlepších fps her na pc pro přátele

Pokud jde o hry žánru FPS, tentokrát bude Jaka diskutovat o některých z nejlepších her žánru FPS, které při hraní poskytnou vzrušení a epické nuance, takže prosím věnujte pozornost!

Žánr FPS (Střílečka z pohledu první osoby) je jedním z nejoblíbenějších herních žánrů velmi populární v různých kruzích hráčů i obyčejných lidí, kteří si chtějí ve volném čase jen užívat videohry. Tento žánr nabízí své vlastní vzrušení, zejména pro ty, kteří mají opravdu rádi koncept střelby stejně jako velmi aktivní herní systém.

Dosud toho bylo hodně Hry žánru FPS které jsou rozesety na různých konzolích, které nesou různé typy témat, jako je světová válka, vymýcení teroristů a mnoho dalších. Pokud jde o hry žánru FPS, tentokrát bude ApkVenue diskutovat některé z nejlepších her žánru FPS který poskytne vzrušení a nuance epické když se hraje, tak si to prosím poslechněte!

  • 20 nejlepších bezplatných FPS her pro Android červenec 2017
  • 5 nejlepších her s rozšířenou realitou pro střelbu z pohledu první osoby (FPS) Verze JalanTikus
  • Těchto 5 skvělých FPS her, které můžete hrát přímo v prohlížeči (bez instalace)

5 nejlepších FPS her na PC pro Ngabuburit Friends

1. Counter-Strike: Globální ofenzíva

Foto: logicalincrements.com

Counter Strike: globální útočné je jednou z herních sérií Protiúder která vyšla v roce 2012. Stejně jako ostatní série Counter Strike, i tato hra stále používá koncept bitvy mezi protiteroristickými a teroristickými silami v určité oblasti, kterou lze vybrat hráč, kde má každá strana jiný cíl (nastražení bomb pro teroristy a zneškodnění bomb a záchrana rukojmích pro antiteroristy).

V rané části hry si hráči mohou koupit různé typy zbraní a vybavení, které lze použít během bitvy. Klasický? Samozřejmě, ale klasicky neznamená nuda a ne zábavné.

2. Call of Duty: World at War

Foto: oceanofgames.com

Call of Duty: World at War je jedním z řady franšíza hry Volání povinnosti která byla vydána v roce 2008. Jak název napovídá, tato herní série má téma druhá světová válka jako nastavení času a místa. Hráči se zapojí do různých bitev, kde mohou různými způsoby splnit danou misi. Samozřejmě si můžete vybrat Single Player spolupracovat s AI popř Multiplayer hrát se svými přáteli.

Během bitvy můžete pouze nosit dvě zbraně a pouze granát, ale svou zbraň můžete změnit tak, že ji seberete od padlého nepřítele nebo přítele (včetně některých vlastních zbraní). I když to vypadá klasicky, Jaka věří, že téma světové války poskytne hráčům vzrušení a epické nuance, a nezapomeňte, že brzy Call of Duty: Druhá světová válka která je pokračováním této série, vyjde brzy.

3. Bojiště 4

Foto: battlefield.com

Battlefield 4 je nejnovější série franšízy hry Battlefield, která vyšla v roce 2013. Hry, které nabízejí systém změny barevného indikátoru alokovat tyto barvoslepé hráče zabírá téma času a místa ve fiktivní válce v roce 2020, kde se napětí mezi Amerikou a Ruskem zvyšuje a čínská vláda je na pokraji občanské války.

Za postavu si zahrajete sami Daniel Recker zabránit občanské válce v Číně (během hry bude odhaleno mnoho konspirací včetně zapojení Ruska). Při hraní této hry můžete dělat různé věci, například dělat přizpůsobení zbraně, plavání při střelbě, potápění, abyste se vyhnuli odhalení nepřítele, a samozřejmě nějaké pohyby v boji na blízko.

4. Titanfall 2

Foto: Electronic Arts

Titanfall 2 je pokračováním hry Titanfall, která vyšla v roce 2016. Na rozdíl od Call of Duty nebo Battlefield tato hra nese téma války pomocí pokročilého obřího robota zvaného Titan.

Hráči se budou chovat jako piloti, kteří mají mnoho schopností pro zvýšení efektivity bitvy a také různé doplňkové mechanismy jako např Pulzní čepel, pilotní hologramy ke zmatení nepřítele, Grapple Gua samozřejmě Titan, který se pohybuje pomaleji než pilot, ale má smrtelnější zbraně.

5. Far Cry 3

Foto: farcry.wikia.com

Far Cry 3 je hra žánru FPS, která využívá systém otevřený svět stejně jako některé RPG prvky v něm. Hra, která vyšla v roce 2012, se odehrává v čase a na místě tropický ostrov, kde je hlavní hrdina jménem Jason Brody na dovolené se svými přáteli, ale náhle je přepaden piráty.

Vaším vlastním posláním je zachránit své přátele před piráty a obyvatelé ostrova a uprchli z ostrova. Tato hra nabízí řadu zajímavých prvků jako je systém crafting vyrábět různé druhy předmětů, jako jsou zbraně, stromy dovednosti které se odemknou po splnění misí a zabití protivníků, schopnosti tajnost, a mnohem víc. Po zabezpečení oblasti získáte i různé doplňkové mise jako je lov.

To bylo ono 5 zábavných FPS her, které můžete hrát na PC vy, doufáme, že jste užiteční a rádi hrajete. Osobně vám ApkVenue doporučuje zkusit hrát Titanfall 2 nebo Far Cry 3 který nabízí jiný koncept v žánru FPS. Ale samozřejmě, pokud hledáte skutečnou válku, Call of Duty: World at War velmi vhodné pro vás. , nezapomeňte zanechat stopu také ve sloupci komentářů podíl svým přátelům.