Tech Hack

jak se snadno zbavit virů na notebooku a počítači

Má váš notebook nebo počítač problémy kvůli viru? Je to snadné, ApkVenue má několik praktických způsobů, jak vyčistit viry na vašem notebooku / počítači

Na každém zařízení, které je připojeno k internetu, nikdy nevyloučí možnost, že zařízení bude i nadále pronásledováno jménem virus.

Ano, když náš notebook nebo gadget dostane virus, je to splněná noční můra.

Důvodem je, že vám to může umožnit ztratit stávající data a operační systém, který používáte.

Jak se zbavit virů na laptopech a počítačích? Chcete-li se dozvědět více, čtěte dále v následujícím článku Jaka, gangu!

Jak čistit viry na noteboocích a počítačích pomocí vestavěného antiviru

Obvykle pro odstranit virus, určitě využijete software Antivirus zdarma. V nejnovějších verzích Windows byl antivirový program skutečně nainstalován, gang.

Kromě toho se nemusíte obtěžovat hledáním a stahováním antiviru na vašem notebooku / počítači, ale také se nemusíte starat o to, že program zaplní paměť vašeho PC.

Jak odstranit virus z notebooku na PC pomocí antiviru? Zde jsou kroky:

 • Pokud má váš notebook / počítač nainstalovaný operační systém Windows 10, můžete vyhledat výchozí program s názvem Zabezpečení systému Windows. Ve skutečnosti je tento program také dostupný od Windows XP, ale Windows Security funguje lépe na nejnovějších verzích operačního systému.

 • Otevřete počítačový software Windows Security kliknutím na Start, poté zadejte "Zabezpečení Windows". Klikněte na výsledek, který se zobrazí.

 • Otevřete aplikaci Zabezpečení systému Windows. Poté vyberte možnost Ochrana před viry a hrozbami.
 • Poté vyberte možnost Možnosti skenování vyberte požadovaný typ skenování.
 • Vybrat Úplné skenování pokud chcete zkontrolovat všechna data na vašem notebooku / PC. Tato možnost může trvat dlouho v závislosti na specifikacích vašeho počítače.

 • Pokud chcete virus rychle sledovat, můžete si vybrat Rychlá kontrola. No, pokud například chcete jen zkontrolovat řídit jistě, můžete si vybrat Vlastní skenování.

 • Po výběru výše uvedených možností vyberte Skenujte nyní spustit skenování virů na vašem notebooku nebo PC.

 • Počkejte, dokud nebude proces dokončen. Viry v notebooku budou detekovány a budete mít možnost virus odstranit. Je to snadné, že?

Jak odstranit viry z notebooků a počítačů bez antiviru

V této metodě ApkVenue poskytne způsob, jak anti-mainstream. Dobře, dej to Jaku jak se zbavit viru v počítači bez antiviru.

1. Použijte příkazový řádek

Použití příkazového řádku je způsob, jak se zbavit virů v počítači bez prvního antiviru, který vám dala Jaka. Pamatujte, čtěte co nejlépe, aby při provádění nedošlo k žádným chybám, rozumíte?

 • Nejprve klikněte Starta zadejte cmd. Pokud ji najdete, nehrajte, pouze klikněte. Chcete-li spustit jako správce, musíte kliknout pravým tlačítkem. Tak, Spustit jako administrátor.
 • Například to, kam chcete jít, je řídit D, pak zadejte dir D: attrib -s -h /s /d . a stiskněte enter. Pokud chcete zkontrolovat řídit jiné než D, pak stačí nahradit písmeno D umístěním řídit že máte.
 • Až to uděláš, tak příkazový řádek bude zkoumat řídit vybrat a načíst všechny soubory řídit a
 • Poté vyhledejte neobvyklé soubory ve formátu .EXE, který, pokud jste nikdy předtím neinstalovali, jej smažte přes příkazový řádek tento.
 • Pokud to nejde smazat, můžete Vyhledávání sám v Běha smažte soubor. Můžete také použít REGEDIT, a to tím Start >Běh >Regedit >Upravit >Nalézt > zadejte název virového souboru, který jste našli příkazový řádeka smazat vše registru která však obsahuje složku.

2. Zakažte podezřelé služby prostřednictvím Správce úloh

Kromě toho, pokud jste stále zvědaví, zda váš počítač obsahuje virus nebo ne, můžete to zkontrolovat zde Správce úloh. Zmatený, proč můžete použít Správce úloh. Dobře, řekněme Jakovi, jak se zbavit virů v počítači bez tohoto velmi silného antiviru.

 • Nejprve otevřete Správce úloh stisknutím CTRL+SHIFT+ESCAPE. Podívejte, pokud existuje nějaká podezřelá služba, vypněte ji.
 • Pak běžte MSConfig.
 • Další krok, po přihlášení Konfigurace systému, přejděte na možnosti Servis. Musíte zrušit všechna zaškrtávací políčka, která jsou vám podezřelá. Přemýšlejte o tom, co jste nainstalovali, abyste věděli, zda existují služby související s tím, co jste nainstalovali, nebo ne.
 • Poté přejděte na Spuštění. Zde uvidíte, které soubory jsou podle vás podezřelé. Označit to.
 • Nyní otevřeno příkazový řádek, pak vyhledejte soubor s podezřelým názvem. Smažte soubor přes CMD, stejně jako první metoda.

Takže, to je informace o tom, jak se zbavit virů v počítači bez antiviru. Je pro vás tato metoda náročná? Ne, ano, jste chytří, určitě je něco takového velmi snadné.

Po vyzkoušení napište svůj názor a zkušenost.