Software

5 nejlepších aplikací pro vzdálenou plochu pro Windows

Vzdálená plocha je jednou z funkcí běžně používaných k ovládání počítače z jiného počítače. Tentokrát ApkVenue vysvětlí některé z nejlepších aplikací pro vzdálenou plochu, které lze použít v operačním systému Windows. Poslouchat!

Vzdálená plocha je jednou z funkcí běžně používaných k ovládání počítače z jiného počítače s cílem sledovat a získat přístup k různým aplikacím a souborům na cílovém počítači.

Kromě usnadnění práce je tato funkce také často využívána dělat žerty řadou lidí.

Zatím víme TeamViewer jako jedna z aplikací vzdálené plochy, kterou často používáme.

Věděli jste však, že stále existuje několik dalších aplikací pro vzdálenou plochu, které si můžete vybrat jako první? No, tentokrát to Jaka vysvětlí některé z nejlepších aplikací pro vzdálenou plochu které můžete použít v operačním systému Windows.

  • Pokročilý! Ovládání PC doma přes Android
  • Jak vzdáleně ovládat počítač pomocí smartphonu Android
  • Získejte přístup k počítači přes Android pomocí Vzdálené plochy Chrome
ZOBRAZIT ČLÁNEK

5 nejlepších aplikací pro vzdálenou plochu pro Windows

1. Správce Aera

Správce Aera je aplikace vzdálené plochy, kterou lze používat na počítači správce i na klientském počítači. Abyste mohli spustit funkci vzdálené plochy, stačí si stáhnout 2 MB soubor. Tato aplikace také automaticky detekovat konfiguraci sítě Nezáleží na tom, zda počítače, které používáte (2 nebo více), jsou v jiné síti LAN.

To samozřejmě můžete udělat i vy kopírovat, upravovat, přidávat a mazat soubory a obnovit nahrávání/stahování prostřednictvím této aplikace. Z hlediska bezpečnosti tato aplikace používá šifrování AES a RSA který je klasifikován jako velmi bezpečný pro přenos dat.

2. AnyDesk

AnyDesk dalo by se říci, že jde o aplikaci vzdálené plochy, která je rychlejší než předchozí čtyři aplikace. S přenosovou rychlostí rámy až 60 snímků za sekundu (TeamViewer pouze 30 snímků za sekundu), provádějte pohyb na obrazovce počítače, kterou ovládáte cítit se hladce a hladce. Velikost aplikace pouze 1 MB toto a podporováno TLS šifrování podporuje také přístup k různým programům a souborům přítomným v cílovém počítači, včetně služeb přenosu souborů.

Pokud jste někdo, kdo pracuje v multimediální obor a chcete sledovat multimediální práci od svých kolegů, AnyDesk je pro vás ideální s ohledem na rychlost a stabilitu kterou vlastní.

3. Vzdálený počítač

Tato aplikace vzdálené plochy také není o nic méně dobrá než předchozí dvě aplikace. PC Remote nabízí snadnou funkci vzdálené plochy, kde jste stačí nainstalovat tuto aplikaci na obou počítačích, které mají být připojeny, a ID sdílení ti z vás, kteřígenerovat automaticky, pak je vzdálená plocha připravena k použití.

Můžete také zaznamenávat spuštěné relace vzdálené plochy, přenášet soubory, povídat si, a dělej tisk vzdáleně z vašeho počítače. Stejně jako předchozí dvě aplikace používá i Remote PC AES šifrování.

4. Ammy

Ammyy je jednou z dalších aplikací, které si můžete vybrat pro vzdálenou plochu. Tuto jednu aplikaci můžete použít řídicí server a klient jednoduše, kde stačí nainstalovat tuto aplikaci na počítače, které budou vzájemně propojeny, zadat ID dvou počítačů, které se automaticky vygenerují, a vzdálená plocha je připravena ke spuštění.

Můžete mazat, kopírovat, přidávat, upravovat soubory a obnovovat/pozastavit stahování dle libosti a chatovat. Není třeba se obávat o bezpečnost, protože tato aplikace pomocí šifrování AES a RSA.

5. Splashtop

Splashtop je další aplikace vzdálené plochy, která nabízí stejné funkce vzdálené plochy jako předchozí aplikace, jako např jednoduchý přístup z různých zařízení, ať už jde o počítač se systémem Windows nebo Mac a Android, přenos souborů, chat a vzdálený tisk.

Pokud zvolíte verzi Plus, získáte další funkce síťové podpory Ad-Hoc a Vzdálené probuzení PC. Stejně jako ostatní, i tato aplikace používá šifrování TLS a AES.

To bylo ono 5 nejlepších aplikací pro vzdálenou plochu pro Windows, Doufám, že užitečné a hodně štěstí. Osobně se ApkVenue domnívá, že funkce, které nabízí Aero Admin a Splashtop dokáže velmi dobře vyhovět potřebám vzdálených ploch pro domácí počítače, zatímco pokud hledáte rychlou aplikaci pro vzdálenou plochu, AnyDesk je nejlepší.