Aplikace

7 nejlepších aplikací pro ekvalizér pro Android a PC

Chcete být zvukař, ale nemáte peníze na nákup desítek milionů ekvalizérů? Snadný! Podívejte se na následující doporučení pro nejlepší aplikace ekvalizéru!

Stále pokročilejší technologie umožňuje všemožné věci, které dříve musely procházet různými procesy, nyní lze dokončit pouze jedním nástrojem.

Například v audio, gang. Zvukaři musí používat, aby vytvořili čistý a příjemný zvuk nástroj ekvalizéru která může stát desítky milionů.

Měli byste být vděční, že žijete v této době, protože je jich tolik nejlepší aplikace pro ekvalizér pro platformy Android i PC. Jaké aplikace? Pojď, podívej!

7 nejlepších aplikací pro ekvalizér pro Android a PC

V tomto článku bude ApkVenue diskutovat o některých doporučeních pro aplikaci ekvalizéru ozvučení Nejlepší způsob, jak vyčistit svůj hlas nebo hudbu na Androidu nebo PC.

Zajímá vás, jaké aplikace? Pokud ano, pokračujte ve čtení následujícího článku, bando!

1. Bass Booster & Equalizer

Za prvé, ApkVenue doporučuje nejlepší aplikaci ekvalizéru pro Android bez pojmenování root Posilovač basů a ekvalizér. Tato aplikace má velmi vysoké hodnocení v Obchodě Google Play, víte.

Přirozeně, protože Bass Booster & Equalizer má mnoho profesionálních funkcí, které si můžete užívat zdarma. Streamování hudby bude živější.

Můžete si sami nastavit jak vysokou frekvenci, úroveň basů, středy a výšky dle libosti. Pokud se nechcete obtěžovat, existují různé předvolby, ze kterých si můžete vybrat.

PodrobnostiPosilovač basů a ekvalizér
VývojářCoocent
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost3,4 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Bass Booster & Equalizer prostřednictvím následujícího odkazu

2. Ekvalizér 10 pásem

10 pásmový ekvalizér poskytuje řadu funkcí, které doplní vaši aplikaci hudebního přehrávače. Zdarma si můžete užívat funkce jako Bass Booster a další.

Kromě různých funkcí nabízí 10pásmový ekvalizér také 10 kanálů; aby byl slyšený zvuk pestřejší. Nastavení frekvence zvuku je také jednodušší díky 10 zvukovým kanálům.

10pásmový ekvalizér, který je nejlepší aplikací ekvalizéru pro Xiaomi, protože může maximalizovat kvalitu zvuku u této značky. Už žádné praskavé zvuky při poslechu hudby na Xiaomi.

Podrobnosti10 pásmový ekvalizér
VývojářHudební zesilovač
Minimální OSAndroid 2.2 a vyšší
Velikost1,1 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení3.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci 10 Band Equalizer prostřednictvím následujícího odkazu

3. Ekvalizér -- Bass Booster & Volume EQ & Virtualizer

Další na řadě je aplikace ekvalizéru s názvem Ekvalizér - Bass Booster & Volume EQ & Virtualizer. Tato aplikace má funkce, které silný i když velmi snadné použití.

Některé z jeho funkcí jsou zesílení basů, zesílení hlasitosti a trojrozměrné virtualizační efekty, které přinášejí hudbě život. Nejen na telefonech s Androidem můžete tuto aplikaci použít také na tabletech pro zlepšení kvality zvuku.

Tato aplikace ekvalizéru má několik výhod, jmenovitě technologii dekódování videa, která umožňuje současně přehrávat hudbu a přehrávat videa.

PodrobnostiEkvalizér - Bass Booster & Volume EQ & Virtualizer
VývojářiJoysoft
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost4 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Equalizer -- Bass Booster & Volume EQ & Virtualizer prostřednictvím následujícího odkazu

4. Ekvalizér FX

Stejně jako předchozí nejlepší aplikace ekvalizéru, FX ekvalizér lze také připojit k různým aplikacím hudebního přehrávače. Můžete upravit kvalitu zvuku svých oblíbených skladeb.

Tato aplikace je opravdu vhodná pro vás, když jste pověřeni přehráváním hudby na cestě v autě. I když je kvalita audia v autě průměrná, dokáže tato aplikace vykouzlit hudbu stejně jako na koncertech.

Přestože se tato aplikace snadno ovládá, poskytuje také 5 zvukových kanálů, zesílení basů a zesílení výšek, které můžete použít k maximalizaci kvality zvuku.

PodrobnostiFX ekvalizér
Vývojářdevdnua
Minimální OSAndroid 4.0.3 a vyšší
Velikost2,4 MB
Stažení1 000 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Equalizer FX prostřednictvím následujícího odkazu

5. Hudební ekvalizér - Bass Booster & Volume Booster

Hudební ekvalizér je snadno použitelná a lehká aplikace ke spuštění na telefonu Android s 3 GB RAM. Podobně jako Bass Booster & Equalizer má Music Equalizer také funkce, které nejsou o nic méně cool.

Přestože nejde o aplikaci ekvalizéru DBX, výsledná kvalita zvuku odpovídá velikosti aplikace mobilní, pohybliví také velmi pevné. Kromě různých funkcí má tato aplikace také řadu témat, díky kterým vypadá jedinečněji.

Ach ano, pokud rádi sledujete filmy na svém mobilním telefonu, tato aplikace má efekt stereo prostorový zvuk díky čemuž je sledování na mobilních telefonech jako v kině IMAX, gangu.

PodrobnostiHudební ekvalizér - Bass Booster & Volume Booster
VývojářKUCAPP – bezplatné hudební a video aplikace
Minimální OSAndroid 4.2 a vyšší
Velikost6,2 MB
Stažení10 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Music Equalizer - Bass Booster & Volume Booster prostřednictvím následujícího odkazu

6. Zvuk FX

Poté, co Jaka diskutoval o aplikaci ekvalizéru pro Android, nyní nastal čas, aby Jaka doporučil nejlepší aplikaci ekvalizéru pro PC. První aplikace je Zvuk FX.

FX Sound je jedna z nejlepších aplikací jako jednoduchý ekvalizér pro Windows. I tak může tato aplikace kvalitou konkurovat softwaru, který stojí miliony, víte.

Bohužel je potřeba zaplatit cca 29 USD přímo získat zvuk FX úplný. Nejprve si však můžete zkusit stáhnout tuto aplikaci zdarma.

Stáhněte si aplikaci FX Sound přes následující odkaz

7. Realtek HD Audio Manager

Pokud se nechcete obtěžovat stahováním a instalací aplikace ekvalizéru do počítače, zkuste se podívat do počítače. Obvykle, Správce zvuku Realtek HD již ve výchozím nastavení nainstalováno.

Je to proto, že kvalita Realtek HD Audio Manager je opravdu dobrá a navíc zdarma. Tato aplikace poskytuje nejen funkce pro měnič hlasu, ale také pro stereo mix, reproduktory, linkový vstup a mikrofon.

Pomocí této aplikace můžete dát efekty zvuku vaší vlastní hudby nebo zvuku mikrofonu jako aplikace pro změnu hlasu. Například efekt ozvěn jako v jeskyni a další.

Stáhněte si aplikaci Realtek HD Audio Manager prostřednictvím následujícího odkazu

Tak Jakaův článek o nejlepší aplikaci ekvalizéru pro zvukové systémy, Android i PC. Pokud chcete být zvukař, ale nemáte nástroje, tato aplikace může být řešením.

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat komentář ve formě komentáře v dostupném sloupci, OK!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba.