Tech Hack

7 způsobů, jak automaticky získat spoustu lajků na fb

Jak automaticky získat spoustu lajků na FB můžete udělat velmi snadno, víte! Určitě chcete vědět jak, že?

Jak automaticky získat spoustu lajků na FB je jedním z nejvyhledávanějších triků tohoto nejoblíbenějšího uživatele sociálních sítí.

Kdo nechce, dostane hodně jako Facebook? Jistě chcete hodně získat jako v každém tvém příspěvku?

Ve skutečnosti existují, opravdu, tipy nebo jak přidat jako na FB bezpečnou metodou, bez triků a zaručeně 100% legální.

Jak to tedy je jak automaticky získat hodně lajků na FB? No tak, přečti si článek níže, bando!

Jak přidat To se mi líbí na nejnovějším Facebooku 2020

Často postujte na Facebooku, ale jako vždycky dostaneš trochu, bando? Co je na tom špatného?

Nebojte se, Jaka vám poskytne několik způsobů, jak získat hodně lajků na Facebooku, aby vaše příspěvky nebyly osamělé. Pojď, podívej!

1. Zjistěte optimální čas pro zveřejnění

Jedno pravidlo, které platí pro všechna sociální média, je vědět, kdy je nejlepší čas zveřejňovat. Trik je vědět kdy následovníci používání sociálních médií.

Jak zvýšit FB lajky není těžké, opravdu! Jaka si bere příklad, chce dát fotku ve 13 hodin, Jaka si je jistý, že to dá jako bylo by to trochu proto, že v tu hodinu už lidé spali.

Něco jiného je, když zveřejňujete ve 20 hodin. V té době lidé obvykle ještě před spaním hrají na mobilu, takže s největší pravděpodobností uvidí vaše příspěvky.

Každý může být jiný, ale obecně optimální hodiny na Facebooku (a další sociální média) ukazuje obrázek výše, gang.

2. Používejte dobré fotografie

I když si můžete vytvořit svůj stavový text na Facebooku, je dobré zahrnout a fotografie, které dokážou lidi zaujmout dát jako.

Jak se dostat jako což se mnohým na FB prokázalo. Na základě výsledků výzkumu jsou preferovány obrázky, protože mohou předávat zprávy rychleji než pouhé psaní.

Prostě ty fotky, které použiješ, musí být dobré, bando! Ujistěte se, že obrázky, které používáte, jsou jasné a atraktivní. Nepoužívejte rozmazané nebo podexponované snímky.

Abyste dosáhli maximálních výsledků, musíte fotografie upravovat co nejkreativněji pomocí nejlepších aplikací pro úpravu fotografií.

3. Nedělejte stav příliš dlouhý

Můžete si také vyzkoušet, jak dát lajk až 1 000 FB lajkům, když budete věnovat pozornost tomu, jak dlouhý je váš status na Facebooku, gang.

Ačkoli můžete vytvořit jedinečný a zajímavý status s délkou, neměli byste ho dělat příliš dlouhý, protože lidé budou líní to číst.

Na základě výzkumu provedeného společností Salesforce, dostane počet znaků pod 100 míra zapojení vyšší než příspěvky, které přesahují 100 znaků.

co to je míra zapojení? Míra zapojení je počet lajků a komentářů k vašemu příspěvku dělený počtem vašich přátel/sledujících, gangu.

Jak přidat lajky na Facebooku Více. . .

4. Vytvořte skupinu na Facebooku

Jak se dostat jako hodně na Facebooku bez auto jako další je použít Facebooková skupina. Podmínkou je, že skupina musí být aktivní a obsahovat správné lidi.

Chcete například vytvořit status se skvělými obrázky o vysokých budovách a poté pozvat lidi, o kterých víte, že mají také rádi totéž.

Můžete se také zeptat lidí ve skupině, co se jim líbí. Jakmile to budete vědět, můžete vytvářet příspěvky podle jejich preferencí.

Aby se chtěli podělit o to, co se jim líbí, musíte se samozřejmě nejprve představit. Po vzájemném seznámení aktivity podíl bude zábavnější.

5. Znalost poštovní frekvence

Nemyslete si, že čím více příspěvků, tím více jako! Pokud zveřejníte příliš mnoho příspěvků, vaši přátelé na Facebooku se mohou cítit nepříjemně a zablokovat vás.

Na základě výzkumu z Buddy Media, způsob, jak získat hodně lajků na Facebooku, je věnovat pozornost co nejideálnějšímu počtu příspěvků, totiž jeden až dva příspěvky denně, gang.

Tento trik má míra zapojení což je více než zveřejňování třikrát denně. Může také dokázat, že kvalita je důležitější než kvantita.

6. Sledujte influencery

To je také jeden z triků, který můžete použít jako způsob, jak se dostat jako hodně na Instagramu, gang.

Snaž se následovat slavných lidí, jako jsou umělci a influencer jiný. Obvykle po následování influencer, někteří uživatelé Facebooku vás budou sledovat zpět.

To se může stát možná proto, že mají pocit, že existují lidé, kteří mají stejnou oblíbenou postavu, takže mohou být pozváni, aby přidali vztahy nebo jen chtějí poznat ostatní fanoušky.

7. Jak automaticky lajkovat FB s aplikacemi

Ve skutečnosti existuje několik stránek, které slibují auto jako FB stav 1000, ale ApkVenue vůbec nedoporučuji tímto způsobem, protože vaše data jsou v sázce!

Pokud existují strany, které nejsou zodpovědné za použití vašich dat ke špatným věcem, pak jako co dostanete, bude marné.

Můžete však zkusit, jak se dostat jako mnozí na Facebooku snadno pomocí více aplikací podobných FB.

Co potřebujete zajistit, nikdy nedávejte Facebook heslo váš komukoli, bando!

1. Swipa

První aplikace, kterou vám ApkVenue doporučí, je Swipa. Můžete nahrávat fotografie z Facebooku, aby to mohli ostatní uživatelé Swipa jako vaše fotografie.

Čím více fotek nahrajete, tím větší máte šanci na získání jako. Zde budete soutěžit s ostatními uživateli Swipa o první místo.

Jak tedy dosáhnout nejvyšší pozice? Samozřejmě dáváním jako a komentuj příspěvky jiných lidí, bando!

InformaceSwipa
VývojářApp Studio Pty Ltd
Recenze (počet recenzentů)4.2/5 (14.470)
Velikost5,4 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

2. Získejte více lajků + hashtag sledujících

Další aplikací, kterou vám ApkVenue doporučí, je Získejte další lajky + hashtagy sledujících.

Tato aplikace může zlepšit jako poskytováním doporučení hashtagy nejvíce relevantní k vašemu příspěvku.

Pokud chcete tuto aplikaci vyzkoušet, stáhněte si aplikaci v sekci tabulky, gang!

InformaceZískejte více lajků + hashtag sledujících
Vývojářvaibhav šáh
Recenze (počet recenzentů)4.2/5 (23.132)
Velikost17 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.1
StaženíOdkaz

Bonus: Využití lajků na Facebooku pro firmy

Tak jako marketingové nástroje, facebookové stránky a Facebook reklamy může být médiem pro interakci zákazník takže můžete vydělávat peníze na Facebooku.

Kromě toho můžete propagovat různé typy příspěvků, od článků, obrázků až po videa. FB má také některé unikátní funkce, které lze použít jako nástroj marketing, mezi ostatními:

  • Stránky ke shlédnutí: Tato funkce vám umožní sledovat stránky vlastněné konkurenty, abyste mohli vyvinout nové strategie, aby bylo vaše zboží prodejnější.

  • Analytika aplikací: Tato funkce vám pomůže analyzovat, jak lidé používají Facebook.

  • Facebook messenger pro firmy: Tato jedna marketingová funkce Facebooku umožňuje ostatním lidem klást otázky týkající se stránky vy i vy můžete rychle reagovat.

  • Podrobná analytika: Můžete vidět, jak probíhá podrobná analýza vašich příspěvků, od dosahu po číslo jako a komentáře. Když znáte výkon příspěvku, můžete v budoucnu vytvářet efektivnější příspěvky.

No, tipy na získání jako To, co dal Jaka výše, můžete použít ke zlepšení míra zapojení z stránky pro váš byznys, gangu!

Pokud to s budováním podnikání na Facebooku myslíte opravdu vážně, pak ApkVenue má několik dalších tipů, abyste toho získali hodně jako!

1. Využijte Ohlasy

Víte, jak užitečné jsou posudky, že? Můžete požádat své blízké, aby poskytli svědectví na stránky vaše.

Ale musíte vzít na vědomí, nenechte svědectví být příliš mnoho. Možná si ještě pamatujete reklamu jedné kliniky, jejíž posudky jsou příliš přehnané, výsledkem je, že se stávají předmětem posměchu.

Výzkum provedený společností Země vyhledávače uvedl, že tolik 88% lidé budou opravdu věnovat pozornost doporučením, než důvěřují důvěryhodnosti webu nebo stránky.

Jednoduchá analogie, když chcete nakupovat online, musíte si ji nejprve přečíst recenzeji, že? No, to platí i pro sociální sítě, gang.

2. Vytvořte značku, kterou si lidé zapamatují

Aby si lidé zapamatovali, musíte samozřejmě vytvořit značku, která je jedinečná a pro lidi snadno zapamatovatelná. Termín je branding.

Můžete to udělat několika způsoby, například vysvětlit, kdo jste, jakou hodnotu chcete dát a tak dále.

Můžete také vytvořit jedinečné a krátké jméno, gang. Takže to nemusí být příliš dlouhé, protože lidé si to budou těžko pamatovat.

3. Požádejte ostatní o pomoc

Může nastat chvíle, kdy se váš Facebook stane tak přeplněným, že budete zahlceni reagovat na jeden po druhém. Nemusíte se obávat, protože můžete požádat ostatní o pomoc, opravdu!

Můžete být přímý, když požádáte své přátele na Facebooku o pomoc s odpovědí na tyto otázky.

Kromě zodpovězení se také zlepšíte míra zapojení že máte. co to je míra zapojení?

Stručně, míra zapojení je číslo jako a komentáře k vašim příspěvkům děleno počtem přátel/následovníci-mu, gang.

Můžete také požádat své přátele na Facebooku, aby aktivně komentovali a jako s cílem vyprovokovat interakci od ostatních lidí, kteří nejsou vašimi přáteli na Facebooku.

4. Buďte součástí konverzace

To ještě souvisí s bodem číslo 3 dříve. Pokud se cítíte schopni reagovat po jednom, udělejte to.

Díky tomu se ostatní lidé, kteří přidali komentáře k vašim příspěvkům, budou cítit oceňováni, takže nebudou váhat a dají jako v každém z vašich příspěvků.

Můžete také získat zpětná vazba pozitiva od lidí, lol! S zpětná vazba Díky tomu můžete zlepšit kvalitu svých příspěvků a získat více jako.

5. Vytvořte soutěž na Facebooku

Potřebujete hodně kapitálu na soutěž? Eh, kdo řekl, že to dokážeš Události malé, které nestojí moc peněz.

Chcete například uspořádat soutěž o krásné fotografie přírody, pozvat přátele nebo jiné lidi, aby se soutěže zúčastnili. Ceny nemusí být příliš přepychové, mohou to být drobnosti, jako je kredit.

Uspořádáním takové události se lidé často zastavují na vaší facebookové stránce a jsou zvědaví, kdo bude vítěz.

Můžete také spravovat svůj Facebook pomocí některých aplikací, jako je AgoraPulse, Tabsite, Shortsacha tak dále, gang.

Tady je, bando, jak automaticky získat hodně lajků na FB. Vyzkoušením této metody se vám určitě zvýší lajky na FB.

Máte jiné způsoby, jak zvýšit počet jako? Dejte Jakovi vědět ve sloupci komentářů, ano!

Přečtěte si také články o Facebook nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah