Aplikace

10 nejlepších skutečných tetovacích aplikací pro Android, opravdu skutečné!

Chcete se nechat potetovat, ale bojíte se, že vám rodiče nadají? Neboj se, bando. Stačí použít tuto originální tetovací aplikaci, úprava je opravdu dobrá!

Tetování je výtvarné dílo na těle, které má pro své majitele zvláštní význam.

Ačkoli je to považováno za součást umění a kultury, stále existuje mnoho lidí, kteří mají negativní myšlenky o majitelích tetování.

Pokud opravdu chcete mít tetování, ale nechcete, aby vám nadávali rodiče nebo říkali sousedé, můžete použít nejlepší originální tetovací aplikaci pro Android, gang.

Kromě toho můžete také najít inspiraci na skvělá tetování, která si můžete udělat na svém těle. Proces vytváření bolestivého tetování je také pro lidi při vytváření tetování v úvahu.

10 nejlepších originálních podobných tetovacích aplikací

Některé z těchto skutečných tetovacích aplikací využívají technologii rozšířená realita který přináší virtuální 2-rozměrné nebo 3-rozměrné objekty do reálného prostředí.

Stručně řečeno, tato aplikace přidá falešné tetování na fotografii, kterou si vyberete, gang. Můžete si také nastavit model tetování, velikost tetování a jeho umístění podle toho, co chcete.

Existují také aplikace, které vám umožní přidávat úpravy v podobě realistických tetování, které můžete vložit na své fotografie, aby byly krásnější a estetičtější.

Určitě se nemůžeš dočkat, že jo, bando? Bez dalších okolků, zde je 10 originálních tetovacích aplikací, které jsou upraveny nemovitý velmi!

1. InkHunter

Produktivita aplikací INHKUNTER, Inc. STAŽENÍ

InkHunter je jednou z nejlepších aplikací pro úpravu tetování, která vám umožní navrhnout si vlastní tetování, které chcete.

Nejen, že poté, co si navrhnete tetování, můžete to zkusit pomocí fotoaparátu, který podporuje technologii AR takže to vypadá jako skutečné tetování.

InformaceInkhunter
VývojářSpolečnost INDHUNTER Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.6 (35.991)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.1

2. Tetování na mé fotce 2019

Aplikace STÁHNOUT

Tetování na mé fotce 2019 je další nejlepší aplikace, která poskytuje funkce pro úpravu fotografií pro přidání tetování pomocí technologie AR.

Tato originální tetovací aplikace poskytuje více než 500 tetovacích návrhů a 50 tetovacích písem, které si můžete sami vyzkoušet, gangu. Kdo ví, možná najdete tetování s designem, který vám vyhovuje.

InformaceTetování na mé fotce 2019
VývojářN Měkký. Inc
Recenze (počet recenzentů)4.3 (8.524)
Velikost26 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.1

3. Tattoo Maker

Aplikace STÁHNOUT

Další originální tetovací aplikace je Tvůrce tetování. Tato aplikace vám umožní vybrat si model tetování, který chcete, a poté si jej sami vybarvit podle vašeho přání.

Poté, co navrhnete, můžete upravit svou fotografii přidáním tetovacího designu, který jste vytvořili. Vaše fotografie budou vypadat ještě dravěji díky tetovacímu efektu, který vypadá originálně.

InformaceTvůrce tetování
VývojářZaměření aplikací
Recenze (počet recenzentů)3.9 (28.131)
Velikost50 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum4.2

4. Tattoo My Photo 2.0

Aplikace STÁHNOUT

Tattoo My Photo 2.0 umožňuje tetování bezbolestně, gang. Potřebujete pouze kapitál této aplikace spolu s fotografiemi, které chcete.

Jak název napovídá, tato originální aplikace pro úpravu fotografií tetování slouží k přidání tetování k fotografiím, které si vyberete.

Poskytovaná tetování jsou velmi umělecká a dostupná všem lidem, dokonce i dětem, gangům.

InformaceTattoo My Photo 2.0
VývojářBizo Mobile
Recenze (počet recenzentů)4.1 (210.545)
Velikost38 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1

5. Tattoo Maker - Tattoo On My Photo

Aplikace STÁHNOUT

aplikace Tattoo Maker - Tattoo On My Photo nebo TattooZ nabízí více než 100 tetovacích vzorů, ze kterých si můžete vybrat.

Tyto návrhy tetování budou vypadat skvěle, když je přidáte na své fotografie, gangu.

Existuje několik kategorií tetování, ze kterých si můžete vybrat, jako např kmenový, lebka, pár, zvířata a mnoho dalšího. Tato originální tetovací aplikace se velmi podobá -real_, gang.

InformaceTattoo Maker - Tattoo On My Photo
VývojářTattoo Maker & Photo Editor
Recenze (počet recenzentů)3.9 (99)
Velikost24 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.0.3

Další nejlepší originální tetovací aplikace. . .

6. Tattoo Name On My Photo Editor

Aplikace STÁHNOUT

Další originální tetovací aplikace je Název tetování na mém editoru fotografií. Tato aplikace vám umožňuje vybrat si design tetování, který vyhovuje všem pohlavím a generacím, gangu.

Tato originální aplikace pro úpravu tetování je speciálně navržena pouze pro psaní tetování.

Pokud si chcete vytetovat své vlastní jméno na své tělo, můžete nejprve pomocí této originální tetovací aplikace najít vhodný design.

InformaceNázev tetování na mém editoru fotografií
VývojářŘešení iDroid
Recenze (počet recenzentů)4.2 (48.116)
Velikost22 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1

7. Tetování na Mojí fotografii

Aplikace STÁHNOUT

Dále je zde aplikace Tetování na mé fotce. Tato aplikace dokáže k požadovaným fotografiím přidat tetování, které vypadají jako skutečné.

Sbírka tetování ve vlastnictví této aplikace je velmi velká a dobrá, gang. Kromě toho můžete k upravovaným fotografiím přidat také filtry nebo barevné efekty, aby vypadaly reálněji.

InformaceTetování na mé fotce
VývojářCoconut App Ltd
Recenze (počet recenzentů)3.7 (440)
Velikost22 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.1

8. Tetování pro fotografii

Aplikace STÁHNOUT

Tetování Pro Foto má více než 500 jedinečných tetovacích nálepek a určitě vypadá jako originál. Tuto nálepku můžete upravit a přidat k fotografii podle svého výběru, aby byla ještě chladnější.

Designy, které vlastní tato originální tetovací aplikace, jsou také rozmanité. Počínaje květinami, draky, kříži, zvířaty a mnoha dalšími.

Můžete také upravit stávající návrhy přidáním barev nebo použitím filtrů.

InformaceTetování Pro Foto
VývojářVývojáři softwaru AT
Recenze (počet recenzentů)4.2 (13.197)
Velikost23 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum2.3.3

9. Tetování mé fotografie s mým jménem pro chlapce a dívky

Aplikace STÁHNOUT

Další doporučení pro originální aplikaci pro úpravu podobnou tetování je Vytetujte moji fotku s mým jménem pro chlapce a dívky. Tato aplikace má tetovací vzory, které jsou kategorizovány tak, aby bylo pro vás snazší je najít.

Design je také velmi unikátní a hodně, gang. Existuje více než 500 tetovacích samolepek a více než 100 druhů písmo které můžete použít k tomu, abyste své fotografii dodali skutečný tetovací efekt.

InformaceVytetujte moji fotku s mým jménem pro chlapce a dívky
VývojářInovativní řešení pro Android
Recenze (počet recenzentů)4.4 (16.211)
Velikost17 MB
Nainstalujte5.000.000+
Android minimum4.1

10. Tetování pro chlapce 2019

Aplikace STÁHNOUT

I když název "Chlapci“, ale aplikace Tetování pro chlapce 2019 také poskytuje návrhy tetování pro ženy, dokonce i páry, gangy.

Tato originální tetovací aplikace poskytuje více než 500 realisticky vypadajících návrhů, rozdělených do 20 různých kategorií. Můžete snadno najít požadovaný design, bando.

InformaceTetování pro chlapce 2019
VývojářSpolečnost N Soft Inc.
Recenze (počet recenzentů)4.2 (3.132)
Velikost23 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum4.0.3

Tak Jakaův článek o 10 originálních tetovacích aplikacích, které poskytují ty nejlepší úpravy, stejně jako skutečné. Stáhněte si ji do smartphonu, pojďte.

Snad vám tento článek Jaka pomůže a pobaví vás, bando.

Uvidíme se v dalších článcích Jaka!

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba