Software

5 nejlepších aplikací pro Android, které šetří baterii, se ukázalo jako efektivní

Pro uživatele chytrých telefonů je výdrž baterie někdy důležitější než jiné specifikace. Protože bez dlouhé výdrže baterie samozřejmě aktivita

Pro uživatele chytrých telefonů je výdrž baterie někdy důležitější než jiné specifikace. Protože bez odolné baterie budou samozřejmě činnosti prováděné s chytrými telefony rušeny. Vybití energie je problém, se kterým se uživatelé chytrých telefonů často potýkají.

Mnoho z nás chce mít mobil s velkou kapacitou baterie. Existují však ještě další způsoby, jak ušetřit energii baterie telefonu, aniž byste museli mít sofistikovaný smartphone. Zde je 5 aplikací pro úsporu baterie, které můžete použít k úspoře baterie ve smartphonu.

  • Toto je 5 důvodů, proč se iPhone 5C i v roce 2017 vyplatí používat
  • Nikdy útěk z vězení iPhone! Těchto 5 nebezpečí za útěkem z vězení vašeho iPhone

100% funguje! 5 nejlepších aplikací pro spořič baterie pro Android

1. Životnost baterie Kaspersky

První aplikace, která může být vaším doporučením pro úsporu baterie telefonu, je Životnost baterie Kaspersky. Pomocí této aplikace můžete zvýšit výdrž baterie telefonu, zkrátit čas nabíjení a maximalizovat výkon smartphonu bez obav, že dojde energie. Tato aplikace bude automaticky sledovat aplikace spuštěné ve smartphonu, takže budete vědět, které aplikace spotřebovávají nejvíce energie.

Aplikace Nástroje Kaspersky Lab STÁHNOUT

2. Spořič baterie DU

Tuto aplikaci pro spořič baterie jistě znáte uživatelé chytrých telefonů. Už ji využívá více než 600 milionů lidí Spořič baterie DU aby šetřili energii svých mobilních telefonů. Výhodou této aplikace je, že šetří energii a prodlužuje výdrž baterie až o 60 %. Tato aplikace je relativně lehká a lze ji použít pouze jedním klepnutím, abyste ušetřili energii. Kromě toho můžete tuto aplikaci použít také k ochlazení telefonu a vyčištění nevyžádané aplikace až do velikosti 1,30 GB.

Produktivita aplikací DU APPS Studio STÁHNOUT

3. Spořič baterie 2

Tato aplikace pro spořič baterie dokáže nejen řídit a optimalizovat výkon baterie, ale také účinně čistí paměť a chrání telefon před plýtváním. Spořič baterie 2 také může ovládat dobu spánku telefonu a optimalizovat výkon baterie jediným dotykem. Zajímavé je, že tato aplikace používá skvělou ikonu Droid pro každou funkci, kterou implementuje.

Apps Utility IGNIS GROUP KE STAŽENÍ

4. GO Battery Saver & Power Widget

Tento profesionální nástroj, který vám pomůže šetřit baterii, byl z obchodu Play Store stažen více než 15 milionůkrát. Hlavní funkcí této aplikace je přesný odhad zbývající doby baterie, widget který zlepšuje výkon baterie pomocí designu uživatelského rozhraní, který si můžete přizpůsobit, který ukazuje, jak moc se baterie prodlouží, pokud vypnete Wifi, bluetooth a další. Kromě toho tato aplikace také zaručuje udržování nabíjení a udržuje zdravý a bezpečný proces nabíjení pro uživatele baterie smartphonu.

Čištění a ladění aplikací GO Launcher EX STÁHNOUT

5. C Spořič baterie

Poslední aplikací, která vám může pomoci ušetřit baterii Androidu, je C Spořič baterie navrženo tak, aby optimalizovalo baterii a řídilo používání škodlivých aplikací, které mohou rychleji vybíjet energii. Tato aplikace je lehká a snadno ovladatelná i pro začátečníky. Získáte také kompletní informace o spotřebě energie a sledování teploty telefonu.

Apps Utilities C Battery Team STÁHNOUT

To je on 5 nejlepších aplikací pro spořič baterie pro Android, které můžete získat zdarma. Doufám, že je to užitečné.