Software

jak s drzostí proměnit svou oblíbenou píseň v karaoke

Pro ty z vás, kteří rádi zpívají, je samozřejmě karaoke jedním ze způsobů, jak tento koníček usměrnit. Zde je proto návod, jak proměnit svou oblíbenou píseň na karaoke píseň.

Pro ty z vás, kteří rádi zpívají, samozřejmě karaoke být jedním ze způsobů, jak usměrnit koníček. Samotné karaoke nemusí přijít jen na karaoke místo, ale lze jej provádět i doma nebo kdekoli pomocí chytrého telefonu nebo počítače/notebooku.

Jak tedy přeměníte svou oblíbenou píseň na karaoke? Zde je návod, jak odstranit vokály z původního zpěváka ve vaší oblíbené písni pro karaoke.

 • 10 nejlepších bezplatných karaoke aplikací pro počítače a notebooky, jen jako doma!
 • 4 nejlepší karaoke aplikace pro Android
 • 23 nejlepších aplikací pro hudební přehrávač 2018 (Android a PC)

Jak proměnit píseň v karaoke

Nainstalujte si aplikaci Audacity

Nejprve si stáhněte a nainstalujte Drzost do vašeho PC/notebooku. Audacity je jedním z nejlepších bezplatných programů pro zpracování zvuku a je vyvíjen komerčně open source.

S Audacity můžete odstranit nebo přidat různé poskytované efekty. Takže můžete odstranit hlasové vokály ze svých oblíbených skladeb.

Výhodou této aplikace jsou funkce a stabilita. Použitá knihovna není příliš mnoho a čekací doba také není příliš dlouhá.

Nevýhodou této aplikace je její uživatelské rozhraní, které je ve srovnání s podobnými aplikacemi na jiných operačních systémech poněkud tuhé.

Vývojový tým Apps Video & Audio Audacity STÁHNOUT

Připravte si svou oblíbenou píseň

Dále si připravte svou oblíbenou skladbu a ujistěte se, že má stereo zvuk. Stereofonní zvuk nebo častěji nazývaný stereo je reprodukce zvuku, která využívá více než jeden zvukový kanál a prostřednictvím symetrického uspořádání konfigurací reproduktorů, jejímž cílem je získat přirozený zvuk.

Naštěstí je dnes téměř veškerá hudba stereo. Pokud si však nejste jisti, zkuste si poslechnout sluchátka. Pokud je zvuk rozptýlený, se smíšenými zvuky všude kolem vás a pouze vokály uprostřed, pak je hudba stereo. Chcete-li získat nejlepší kvalitu, můžete pro soubory MP3 použít 128k nebo 192k.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak si vyrobit vlastní karaoke píseň

Nyní otevřeno softwareDrzost a drag and drop hudbu k Audacity. Dále můžete postupovat podle následujících kroků:

 • Klikněte na název skladby jako na obrázku a vyberte Rozdělené stereo stopy.
 • Bude to sdílet dráha do různých částí. Vyberte spodní řádek (pravý hlasový kanál). Můžete to udělat kliknutím pod názvem skladby. Po výběru se vnější rámeček cesty změní na žlutou, jak je znázorněno na obrázku níže.
 • Nastavte správný hlasový kanál. Odstraňte basy pro druhý kanál od přibližně 100 Hz a nižší. Poslouchejte skladby a upravte frekvenci řezání tak, aby basové zvuky kytar, bicích a dalších basových nástrojů zůstaly pod zvukovou frekvencí.
 • Jak si vybrat Vyrovnání z nabídky Účinek.
 • Nastavte ekvalizér. V levé dolní části okna programu Equalization klikněte na tlačítko Grafický EQ. Přejeďte vše posuvníky (posuvné tlačítko) od 100Hz dolů do 20Hz na 0. Opusťte nabídku vyskakovat vydrž B-splinea použijte nastavení Délka filtru k vyhlazení křivky. Klepněte na tlačítko Náhled, vokály by měly být o něco nižší.
 • Po dokončení klikněte OK.
 • Vybrat Invertovat z nabídky Účinek. Tím se obrátí pravý hlasový kanál zpět. Pro ty, kteří mají rádi technický jazyk, tato možnost uvede dva kanály do fází. Když jsou dva stejné signály kombinovány v různých fázích, tyto dva signály se navzájem vyruší.
 • Pomocí nabídky dráha, změňte každou cestu na Mono. To způsobí, že se dva hlasové kanály spojí dohromady a vzájemně se zruší, jak je popsáno výše.
 • Poslouchejte svou skladbu, a pokud si myslíte, že je zvuk vhodný, pokračujte v exportu skladby do formátu MP3 nebo WAV, v závislosti na vašich potřebách.

Nyní klikněte na Soubor >Export zvuku. Tím se otevře okno, ve kterém můžete upravit metadata rozdělené stopy a poté exportovat dráha.

To je způsob, jak udělat z písně karaoke, nyní můžete zpívat kdykoli, ať už je to na smartphonu nebo notebooku. Hodně štěstí. Přečtěte si také články o Karaoke nebo psaní z Lukman Azis jiný.