Tech Hack

jak se dívat na youtube vydělávat peníze a zaregistrovat web 2021

Chcete vědět, jak se dívat na Youtube a dostat zaplaceno? ApkVenue má tento web a Android aplikaci pro sledování Youtube placenou, kterou můžete využít na další kapesné.

V dnešní době je na internetu mnoho zajímavých videí, zejména v Youtube. Počínaje video tutoriály, humorem, hraní hera další najdete na YouTube.

Kdybychom Google, skutečně existuje spoustu informací na internetu o tom, jak získat dolary z internetu, jedním z nich je, jak se dívat na Youtube a vydělávat peníze.

Tento placený způsob sledování Youtube nic nepotřebuje, pouhým sledováním YouTube můžeme získat dolary. Nevěří? Přečtěte si další informace!

Existuje mnoho aplikací a webů, které tvrdí, že mohou svým uživatelům poskytnout peníze tím, že je požádají, aby sledovali videa na YouTube a tak dále.

Buďte opatrní, protože ne všechny weby říkají pravdu, a mohou vás jen používat, dokonce i data, která jste uložili, si mohou vzít s sebou.

Tentokrát se ApkVenue podělí o to, jak sledovat Youtube, abyste vydělali peníze, které můžete cvičit doma a klasifikován jako bezpečný protože web a aplikace jsou oficiální.

Jak sledovat YouTube Vydělávejte peníze prostřednictvím webu Swagbucks

Jak se dívat na Youtube za peníze, poprvé se diskutovalo o ApkVenue, lze k tomu přistupovat přes PC nebo přes prohlížeč na vašem mobilu, gangu.

Tato první metoda využívá službu webu Swagbucks, kde tento web poskytuje svým uživatelům služby k vyplňování průzkumů, prohlížení reklam nebo sledování videí a získávání plateb.

Z této stránky můžete uplatnit body, které získáte po splnění řady úkolů pomocí poukázek Amazon nebo kreditů z Paypal.

O této stránce se psalo v různých mezinárodních médiích, takže se není třeba obávat o její bezpečnost. Zde jsou kroky, které musíte dodržovat, abyste obvykle sledovali, jak YouTube dostává zaplaceno v dolarech.

 1. Přejděte na stránku Swagbucks prostřednictvím odkazu //www.swagbucks.com/.
 2. Pokud ještě nemáte účet Swagbucks, udělejte to Registrace za prvé.
 3. Stiskněte menu Objevit na levé straně, abyste viděli, jaké nabídky jsou aktuálně dostupné.
 4. Vyberte, které reklamy se vám budou zobrazovat. Čím více reklam sledujete, tím více body získat a lze je vyměnit dolary.

Možnosti videoreklamy na YouTube nejsou na tomto webu vždy dostupné, ale ve srovnání s jinými weby, které nejsou nutně bezpečné, nabízí Swagbucks lepší služby.

I když možnost sledovat Youtube placený v dolarech není k dispozici, stále můžete na tomto webu vydělávat peníze vyplněním jednoduchého průzkumu.

Body, které získáte z průzkumů a sledování placeného Youtube, se také příliš neliší, takže není na škodu to zkusit.

Jak sledovat YouTube placené prostřednictvím aplikace Tv-Two

Tento druhý způsob sledování Youtube za peníze vyžaduje speciální aplikaci, proto je potřeba tuto aplikaci nejprve stáhnout a nainstalovat.

Nebojte se, bando, tato aplikace je bezpečná, protože si ji stále můžete stáhnout přímo na Obchod Play což znamená stále splňuje bezpečnostní standardy implementované společností Google. Stáhnout si jej můžete níže:

Stáhněte si aplikaci Tv-Two

Zajímá vás, jak vytvořit tuto placenou aplikaci pro sledování YouTube? Podívejme se níže, jak jej používat.

 1. Stažení a Nainstalujte Aplikace Tv-Two.
 2. Poté otevřete aplikaci Vybrat video, které chcete sledovat.
 3. Za každé video, které zhlédnete, získáte určitý počet bodů.
 4. Klepnutím na ikonu peněženky zjistíte, kolik bodů jste nasbírali.
 5. Stiskněte menu žádosti o výplatu, vyměňte body za peníze po dosažení minimálně 50 000 bodů.

Tato placená aplikace pro sledování Youtube vyplácí body v aplikaci kryptoměny TTV. Výměnou 50 000 bodů získáte měnu 50 TTV.

Při přepočtu na USD má 1 TTV hodnotu 0,0006 USD, takže po nasbírání 50 000 bodů získáte 0,03 USD nebo přibližně 470 rupií.

Tato hodnota se může kdykoli změnit, ale ApkVenue doporučuje hledat jiné alternativy, pokud opravdu chcete najít další.

Odměny V aplikaci pro Android je sledování Youtube placené za toto prozatím příliš malé a mohlo by to být volbou, když hodnota TTV vzroste.

Seznam webů, které platí divákům na YouTube

Kromě 2 stránek a aplikací, které ApkVenue představilo výše, existuje ve skutečnosti mnoho dalších webů, které platí divákům YouTube. Tady jsou některé z nich!

1. Paid2Youtube

Jedna ze stránek, kterou můžete zkusit navštívit, abyste získali kapesné navíc, je Placený2Youtube. Tato stránka je poměrně oblíbená a navštěvuje ji mnoho uživatelů.

Postup používání webu Paid2Youtube je následující:

 1. Přejděte na stránku Paid2Youtube na adrese //paid2youtube.com/.
 2. Nejprve se zaregistrujte.
 3. Zadejte svůj účet PayPal. Pokud jej nemáte, můžete si přečíst průvodce tady.
 4. Vyberte prosím video, které chcete sledovat.

Jako každá jiná aplikace nebo web můžete vydělávat peníze z bodů, které nasbíráte. Navíc musíte hodnotit, komentovat a dokonce se přihlásit k odběru účtu uživatele, který video nahrál. Uklidněte se, 1 video, které zhlédnete, je cenné 0,005 USD.

2. Watch2Earn

Další stránky, které můžete vyzkoušet, jsou Watch2Earn. Víceméně stejné jako na předchozí stránce, jen můžete využít širší možnosti plateb.

Zde je návod, jak používat stránku Watch2Earn:

 1. Přejděte na stránku Watch2Earn na adrese //www.watch2earn.biz/.
 2. Zaregistrujte se svým jménem a e-mailem.
 3. Vyberte prosím video, které chcete sledovat.

Body, které získáte sledováním videí, lze vyměnit za peníze. Nominální hodnota se také mění ze dne na den.

3. Baymack

Baymack je jedním z webů pro sledování YouTube, které mohou vydělávat peníze. Později získáte body, které lze vyměnit za peníze.

Zde je návod, jak používat web Baymack:

 1. Přejděte na web Baymack na adrese //www.baymack.com.
 2. Zaregistrujte se svým jménem a e-mailem.
 3. Vyberte prosím video, které chcete sledovat.

Výhodou tohoto webu je, že můžete vydělávat peníze sdílením odkazů a zváním lidí z jiných webů sociálních médií, jako jsou Twitter, Yahoo a Microsoft.

To je způsob, jak sledovat YouTube, abyste vydělali peníze, které můžete cvičit právě teď. Přestože Jaka opravdu vydělává, navrhuje hledat jinou alternativu, gang.

Navíc, pokud k těmto stránkám a aplikacím přistupujete pomocí mobilní kvóty, příjem, který získáte, je stále nižší než cena použité kvóty.

Doufejme, že informace, které ApkVenue tentokrát sdílí, mohou být užitečné pro vás všechny a uvidíme se zase u dalších článků.