Software

jak se zbavit Windows 7 není originální varování bez softwaru

Jak odstranit varování, že systém Windows 7 není originální bez softwaru, který lze snadno praktikovat a který prokázal, že funguje

Tapeta na ploše náhle zčerná a v pravém dolním rohu obrazovky se zobrazí varování Windows 7 není originální? To je obvykle způsobeno tím, že váš Windows 7 je stále ve stavu verze soud nebo dokonce detekované pomocí pirátských oken. Poté bude samozřejmě existovat mnoho způsobů, jak odstranit Windows 7, který není originální, z obrazovky počítače, počínaje ruční metodou až po jeho použití. software. Tentokrát bude JalanTikus diskutovat o tom, jak odstranit Windows 7, který není originální software.

  • Jak opravit chybu 0xc004d307 Rearm ve Windows
  • Jak aktualizovat ovladače zvuku ve Windows 7 a Windows 8

Jak odstranit varování Windows 7 není originální bez softwaru

  • Nejprve samozřejmě Run příkazový řádek výběrem Start potom zadejte cmd. Poté se na něj klikne pravým tlačítkem cmd.exe pak klikněte Spustit jako administrátor.

  • Dále na obrazovce cmd zadejte tento příkaz slmgr přezbrojit, poté zadejte.

  • Počkejte, dokud se nezobrazí malá obrazovka pro restartovat váš počítač nebo notebook.

  • Pokud již je restartovat PC, pak budou slova Windows 7 neoriginální ztracena.

Abyste tomu zabránili, měli byste tuto funkci vypnout Automatická aktualizace systému Windows. A jestli jak odstranit Windows 7 není originální bez software nefunguje na vašem počítači nebo notebooku, zkuste použít nápovědu software tak jako Windows Loader Activator nebo Žvýkejte WGA. Vypnutím této funkce nebude mít žádný vliv na software a hardware vašeho počítače. Hodně štěstí.