Software

jak se přihlásit na facebook bez nutnosti zadávat e-mail a heslo

Zapomínáte často své heslo k Facebooku kvůli mnoha dalším účtům na sociálních sítích? Nebo často zapomínáte hesla ke všem účtům na sociálních sítích? ApkVenue, existuje způsob, jak se přihlásit na Facebook, aniž byste museli zadávat svůj e-mail a heslo.

O úspěchu nikdo nepochybuje Facebook. Sociální síť, která nadále získává mnoho dalších služeb, skutečně roste. Vývoj sice není tak rychlý jako dříve, ale Facebook stále mnoho lidí využívá k tomu, aby zůstali ve spojení se starými přáteli.

Spolu s rostoucím počtem stránek nebo aplikací sociálních médií není vyloučeno, že zapomenete své heslo k Facebooku. No, abyste se neobtěžovali pamatovat si hesla Facebooku, Jaka existuje způsob, jak se přihlásit na Facebook, aniž byste museli zadávat heslo.

  • Jak hacknout Facebook jiných lidí 2020 a tipy, jak jim zabránit!
  • To je důvod, proč byl Facebook napaden a nelze se k němu dostat
  • MUSÍŠ VĚDĚT! Toto je 5 způsobů, jak mohou hackeři krást data od uživatelů Facebooku
Aplikace Sociální sítě a zprávy Facebook, Inc. STAŽENÍ

Není čas zapomínat hesla!

Existují samostatná pracovní e-mailová a pracovní e-mailová hesla. Nemluvě o Facebooku, Twitteru, Instagramu, Path a heslech služeb povídat si jako BBM, LINE a další. Stále chcete zapomenout všechna svá hesla? Je lepší používat aplikaci Dashlane Password Manager takže se nemusíte obtěžovat zapamatováním všech svých hesel.

Produktivita aplikací Dashlane STÁHNOUT

Použijte Dashlane, přihlaste se na Facebook, bez komplikací

Stejně jako slib na začátku vám Jaka dá cestu přihlásit se Facebook bez nutnosti zadávat heslo. A to i bez nutnosti psát email. Stačí otevřít aplikaci, bude to automatické přihlásit se dobře. Předtím ale musíte službu nainstalovat a aktivovat Dashlane před.

  • Po instalaci Dashlane do vašeho smartphonu se prosím zaregistrujte, pokud jste ještě nikdy neměli účet. Nebo přihlásit se pokud již máte účet Dashlane.
  • Pamatovat si! Musíte si pamatovat Hlavní heslo Dashlane abyste měli přístup ke všem datům v něm.
  • Na úvodní obrazovce se zobrazí všechna hesla, která jste si uložili. Můžete přidat nové e-maily a hesla, která chcete uložit do Dashlane. Tato data se obvykle používají pro přihlásit se v prohlížeči.
  • Být schopen přihlásit se Aplikace Facebook bez hesla nebo e-mailu lze otevřít Volba. Poté vyberte Automatické přihlášení do aplikacía povolte Nastavení usnadnění podle pokynů na obrazovce.
  • Další prosím přihlásit se resetujte svůj Facebook. Cílem je, aby Dashlane mohl zaznamenat vaše heslo na Facebooku. Když je Dashlane aktivní, objeví se ikona překryvy Dashlane jako na obrázku.
  • Pokud se Dashlane podaří zaznamenat vaše heslo, každý přihlásit se Zobrazí se ikona Facebooku překryvy Dashlane. Stačí se dotknout ikony a automaticky to uděláte přihlásit se na Facebook.

Snadné, že? Ve skutečnosti to není jen pro Facebook, Daslane můžete používat ve všech aplikacích nainstalovaných na vašem Androidu nebo dokonce na stránkách, které často navštěvujete.

S Dashlane se můžete přihlásit do všech aplikací, aniž byste se museli obtěžovat znovu zadávat e-maily a hesla. A také si nemusíte pamatovat hesla a e-maily všech účtů, které máte. Hodně štěstí!