Software

8 nejlepších bezplatných aplikací pro cloudové úložiště pro rozšíření úložiště smartphonu

Zde jsou nejlepší bezplatné aplikace cloudového úložiště pro rozšíření úložiště smartphonu. Pro ty z vás, kteří náhodou mají smartphone s průměrnou vnitřní pamětí.

Vnitřní paměť a sloty Paměť smartphonu je velmi důležitá. JalanTikus důrazně doporučuje, abyste si, pokud si chcete koupit nový smartphone, hledali smartphone s alespoň 16 GB vnitřní paměti a podporou sloty MicroSD a RAM alespoň 2 GB.

Protože spolu se stále propracovanějším mobilním operačním systémem (Android, iOS nebo Windows 10 pro mobily) a aplikacemi, tím větší je i využitá paměť. Nyní pro ty z vás, kteří náhodou mají smartphone s průměrnou vnitřní pamětí, ještě hůře bez ní sloty paměťovou kartu, není třeba se nechat odradit.

  • Jak zálohovat WhatsApp do jiného cloudového úložiště (Dropbox, OneDrive, Box)
  • Jak automaticky nahrávat fotografie z Androidu do cloudového úložiště

Zde je 8 nejlepších bezplatných aplikací pro cloudové úložiště pro Android

Nyní můžete využít Cloudové úložiště, internetové úložiště souborů, kde si můžete stáhnoutnahrát a záloha soubory, ať už ve formě fotografií, videí a dalších dokumentů. Soubory uložené v cloudovém úložišti lze spravovat odkudkoli, pokud jste připojeni k internetu. Zde JalanTikus shrnuje 8 nejlepších aplikací pro cloudové úložiště, které šetří místo v paměti vašeho smartphonu nebo tabletu.

Pro ty, kteří mají rádi Unlimited: Amazon Cloud Drive

Servis Amazon Cloud Drive nabídnout úložiště pro fotografie neomezený, takže můžešnahrát sbírejte své fotografie, kolik chcete, aniž byste byli omezeni. Nyní pro ukládání videí a dalších dokumentů Amazon poskytuje 5 GB. Bohužel si tuto službu můžete užít pouze online soud na 3 měsíce, zbytek si musíte předplatit zaplacením 11,99 USD nebo přibližně 150 000 IDR ročně.

Ve skutečnosti tato částka není drahá, zvláště pokud můžete uložit neomezený počet fotografií. Tato služba je skutečně vhodná pro ty z vás, kteří rádi fotí, ale velikost úložiště pro video soubory a další soubory je pouze 5 GB, což je skutečně málo.

Za to Amazon také poskytuje neomezené úložiště pro jakýkoli soubor zaplacením 60 USD nebo 700 000 IDR ročně, je tato služba vhodnější pro podnikání. Pro srovnání, Google Drive pro 1TB je 1,5 milionu IDR ročně a Dropbox pro 1TB je 1,3 milionu IDR ročně.

Tato služba Amazon Cloud Drive je samozřejmě bezpečná, podporuje záloha automatické a dostupné na všech vašich zařízeních. Nevýhodou je, že velikost jednoho souboru je omezena pouze na 2 GB.

Vytvořte uživatele služby Microsoft: Onedrive

Produktivita aplikací Microsoft Corporation STÁHNOUT Apps Downloader & Plugin Microsoft Corporation STÁHNOUT

OneDrive je úložné řešení on-line poskytuje společnost Microsoft, která svým uživatelům poskytuje 15 GB zdarma. Onedrive je tedy velmi plná síla protože je integrován s různými službami společnosti Microsoft, jako je Word, Excel a PowerPoint.

OneDrive má funkce záloha automatické pro fotografie a videa, můžete také snadno sdílet soubory. A co víc, OneDrive je integrován s Android Wear, takže si můžete prohlížet sbírky fotografií na chytrých hodinkách.

Pro uživatele Chromecastu: Kopírovat

kopírovat je jedním z poskytovatelů služeb úložiště aplikací pro Android on-line. I když je tato aplikace méně známá, její použití je velmi snadné. Tato aplikace má funkce nahrát fotografie automaticky a lze je sdílet nebo sdílet snadněji prostřednictvím funkcí sdílení složek.

Jednou ze zajímavých nových funkcí je Podpora Chromecastu. Takže můžete proud hudbu, fotografie a videa ze zařízení přímo do televizoru pouhým stisknutím ikony Chromecastu v části Kopírovat. Pro většinu lidí je to pravděpodobně jen standardní funkce v systému Android, ale pro uživatele aplikace Copy je tato funkce poměrně důležitá a posiluje funkci Copy, aby byla tou správnou alternativou k použití.

Pro uživatele systému Android: Disk Google

Aplikace Google Office & Business Tools Apps STÁHNOUT Apps Downloader a Google Plugin STÁHNOUT

Tak jako tak Disk Google se stala oblíbenou službou pro uživatele Androidu, protože je plně integrována s účty Google. Je tedy velmi snadno použitelný, má mnoho funkcí, včetně podpory produktivity.

Disk Google také poskytuje 15 GB úložného prostoru s možností vytvářet a upravovat dokumenty přímo z Disku Google pomocí Dokumentů Google, Tabulek Google a Prezentací Google. Takže můžete pracovat kdykoli a kdekoli pomocí smartphonu, dokonce i vy můžete spolupracovat s dalšími lidmi a upravovat práci společně.

Nejlepší alternativa: Dropbox

Produktivita aplikací Dropbox STÁHNOUT Dropbox Apps Downloader & Plugin STÁHNOUT

Po léta Dropbox byl vždy jednou z oblíbených voleb uživatelů Androidu. Služba nabízí pouze 2GB úložiště, ale jednoduchým trikem jej snadno rozšíříte až na 16GB.

Dropbox je rychlý, intuitivní a zdarma s funkcemi záloha automaticky a lze je používat na více zařízeních najednou, včetně počítačů nebo chytrých telefonů. Zajímavé je, že Dropbox byl také propojen přímo se službou BlackBerry Messenger (BBM), aby bylo snazší odesílat soubory přímo z Dropboxu kontaktům BBM.

Pro ty, kteří mají rádi jednoduchost: Box

Krabice Tato aplikace je k dispozici zdarma v Obchodě Google Play a její použití je velmi snadné. Box nabízí 10 GB volného místa s limitem nahrát 250 MB. Zbytek budete požádáni o předplacení zaplacením 10 USD nebo přibližně 131 000 IDR ročně za 25 GB.

Aplikace Box je opravdu jednoduchá a snadno se používá, protože nemá žádné speciální funkce: pouze donahrát, stahovat a sdílet soubory; i když je možné upravovat a komentovat uložené soubory. Box má také widget který vás upozorní na změny sdílených dokumentů.

Pro sdílení malých souborů: MediaFire

MediaFire nabízí až 50 GB volného místa, což je ideální pro ukládání nebo sdílení hudby nebo videí. Pro začínající uživatele získáte 12 GB, se systémem můžete získat další prostor doporučení. Pro ty, kteří potřebují velkou kapacitu, MediaFire poskytuje 100 GB prostoru za 2,50 USD resp 32 tisíc IDR za měsíc.

Zcela zdarma: Mega

Mega dát 50 GB úložného prostoru zdarma a zcela zdarma i pro nové uživatele, takže a jeden z nejlepších Bezplatná aplikace Cloud Storage pro Android. Vše, co nahrajete, bude zašifrované, takže se nemusíte bát o soukromí. Snímky z fotoaparátu můžete dokonce automaticky synchronizovat přímo se svým účtem.

S rozšiřováním chytrých telefonů s technologií 4G LTE jsou služby Cloud Storage skutečně tou správnou volbou pro uživatele chytrých telefonů. Můžete zálohovat data smartphonu nebo snadno sdílet soubory. Jaká je tedy vaše oblíbená volba z 8 aplikací Cloud Storage, které JalanTikus popisuje?