Specifikace

10 nejlepších překladatelských aplikací pro Android [+ odkaz ke stažení]

Aktuální překladatelská aplikace dokáže rychle překládat fotografie a hlasy. Chceš si to zkusit? Pojďte, stáhněte si tuto nejlepší překladatelskou aplikaci zdarma!

Nejlepší překladatelská aplikace hraje v této moderní době velmi důležitou roli. Jeho schopnost překládat různé jazyky usnadňuje uživatelům pochopení informací přicházejících ze zahraničí.

Díky této překladatelské aplikaci budete snáze strávit informace jak při cestování, tak při překládání důležitých dokumentů.

Nejlepší překladový APK má velikost, která není příliš velká, takže stále můžete využívat jeho funkce, aniž byste se museli bát přetížení nebo podobně.

Tentokrát dal Jaka doporučení 10 aplikací přeložit nejlepší jazyk který si můžete nainstalovat do svého smartphonu Android. Pojďte se podívat, jaké aplikace jsou níže.

Doporučené nejlepší a bezplatné aplikace pro překlad jazyků

Použití této nejlepší překladatelské aplikace je nejen schopné překládat angličtinu, ale mnoho dalších jazyků, které lze také rychle a snadno přeložit.

A co je nejdůležitější, všechny odkazy ke stažení pro pokročilé aplikace pro překlad všech jazyků, které ApkVenue tentokrát doporučuje, můžete použít zdarma, aniž byste museli platit ani korunu.

Netrvá to o moc déle, zde jsou doporučení na nejlepší offline překladatelské aplikace, které můžete v roce 2020 používat.

1. Překladač Google, nejlepší překladačová aplikace od společnosti Google

Nejlepší a nejpřesnější překladatelská aplikace, kterou Jaka doporučuje, je Google Translate. Tato překladatelská aplikace je již integrována s ostatními aplikacemi Google, které používáte každý den.

Zajímavě, Google Překladač podporuje nejen překlad na základě textu, ale také hlas a fotografii a hlas, takže je snazší poznat význam dopravních značek nebo jídelních lístků v dané zemi.

Můžete také stažení nechat jazykový balíček lze použít nezávisle offline, gang. Aplikace pro překlad tohoto je skutečně nejlepší hlavní proud ale také jeden z nejlepších.

InformaceGoogle Překladač
VývojářGoogle LLC
Recenze (počet recenzentů)4.5 (7.335.531)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte500.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Stáhněte si aplikaci Google Translate zde!

Aplikace Produktivita Google STÁHNOUT

2. Microsoft Translator

Další alternativou k další nejlepší anglické překladatelské aplikaci je Microsoft Translator. Jeden z gigantů této technologické společnosti také nechce zůstat pozadu vydat svůj vlastní překladatelský produkt.

Tato překladatelská aplikace se objeví s modernějším uživatelským rozhraním Oproti Google Translate navíc podporuje 42 jazyků, kde každý jazykový balíček můžete používat sami stažení nosit samostatně offline.

Při prvním otevření aplikace se vám také zobrazí tlačítko pro přístup překlad detekce řeči, překladová klávesnice nebo obousměrný překlad takže navigace může být rychlejší.

InformaceMicrosoft Translator
Vývojářspolečnost Microsoft
Recenze (počet recenzentů)4.6 (495.122)
Velikost65 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum5.0 a vyšší

Stáhněte si aplikaci Microsoft Translator zde!

Produktivita aplikací Microsoft Corporation STÁHNOUT

3. BK Translate, Speak and Translate

Nejlepší APK pro anglický překlad, další doporučení od Jaka je BK Translate. Tato jedna aplikace má podporuje překlad do 150 jazyků.

Kromě toho, že má databáze velmi mnoho jazyků, tato aplikace také podporuje různé vstupy pro překlad, jako je zvuk, stejně jako obrázky nebo fotografie.

BK Translate je docela snadné a také velmi praktické. Tuto aplikaci můžete použít při cestách do zahraničí, aby vám pomohla komunikovat.

InformacePřeložit BK
Vývojářspolečnost Microsoft
Recenze (počet recenzentů)4.5 (3.259)
Velikost4,4 MB
Nainstalujte100.000+
Android minimum4.1 a vyšší

Stáhněte si aplikaci BK Translate zde!

Aplikace Produktivita BK Translate STÁHNOUT

4. Naver Papago, nejlepší překladová aplikace

Pro ty z vás, kteří chtějí překladatelskou aplikaci s jednoduchým uživatelským rozhraním, je Naver Papago ideální k instalaci. Tato jedna aplikace již podporuje 15 různých jazyků.

S Naver Papago můžete cestovat do zahraničí bez obav z jazykových problémů, protože to uživatelům umožňuje jedna z nejlepších překladatelských aplikací provádět přepínání jazyků v různých režimech.

Nejen zvuk a obrázky, Naver Papago se tvrdí, že dokáže překládat rukopis i webové stránky, a tato aplikace také poskytuje slovník, ke kterému máte přístup odkudkoli.

InformaceNaver Papago
VývojářSpolečnost NAVER Corp.
Recenze (počet recenzentů)4.1 (39.445)
Velikost24 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.2 a vyšší

Stáhněte si Naver Papago zde!

Apps Utility STÁHNOUT

5. PONS Přeložit

Dalším nejlepším APK pro překlad je PONS s touto schopností popsat slova do hloubky, umožňuje zobrazit několik významů v jedné slovní zásobě s jednoduchým zobrazením.

S touto aplikací to samozřejmě pro ty z vás, kteří píšou cizojazyčné články, může být zároveň jednodušší může nahradit funkci konvenčního slovníku.

Kromě schopnosti najít význam slov v různých jazycích poskytuje PONS také příklady použití těchto slov v kontextu vět. Tato aplikace je ideální pro ty z vás, kteří se učí jazyky.

InformacePřeklad PONS
VývojářRÁNA PĚSTÍ
Recenze (počet recenzentů)4.2 (45.889)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte1.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Stáhněte si PONS Překladač zde!

Produktivita aplikací PONS KE STAŽENÍ

Další nejlepší soubory APK pro anglický překlad ~

6. Přeložte na obrazovce

Pokud potřebujete aplikaci, která překládá všechny jazyky, můžete vám pomohou porozumět cizojazyčným slovům, která se objevují na stránce vyhledávání stejně jako stránky sociálních médií je nejlepší volbou Přeložit na obrazovce.

Jedna z nejlepších překladatelských aplikací vám může pomoci bez dlouhého čekání přeložit různé jazyky, které se objeví na stránce vašeho mobilního telefonu.

Kromě toho tato aplikace také při použití docela lehký kvůli své očíslované funkci jednoduchý a do té míry. Vhodné k vyzkoušení pro ty z vás, kteří jsou nadšenci procházení.

InformacePřeložit na obrazovce
VývojářSlovník a překladač NH-Apps
Recenze (počet recenzentů)4.2 (33.235)
Velikost15 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si Překladač na obrazovce zde!

Aplikace Produktivita Slovník a překlad NH-Apps STÁHNOUT

7. Scan & Translate, nejlepší překladová aplikace

Posledním nejlepším překladovým APK doporučeným Jakou je Scan & Translate od AISBERG LLC. Tato jedna aplikace má podporuje překlad do 79 jazyků.

Použití Scan & Translate je také poměrně snadné. Stačí vyfotit dokument, který chcete přeložit, a nechte tuto aplikaci dělat svou práci automaticky.

Kromě toho můžete dokumenty překládat digitální v poměrně krátké době upravte a sdílejte na místě.

InformaceScan & Translate
VývojářAISBERG LLC.
Recenze (počet recenzentů)4.2 (21.047)
Velikost52 MB
Nainstalujte1.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si Scan & Translate zde!

Apps Utility STÁHNOUT

8. U-Slovník

Název je sice slovník, ale aplikace U-slovník To lze také použít k překladu vět, nejen jednoho slova.

Kromě toho, co je na této nejlepší překladatelské aplikaci zajímavé, je funkce Camera Translate, kde můžete také překládat text pomocí fotoaparátu mobilního telefonu.

Pokud se vám nelíbí online překladatelské aplikace, které vytvářejí extravagantní kvóty, naštěstí lze U-Dictionary používat offline v 58 jazycích.

Nejen jako běžná anglická překladatelská aplikace, U-Dictionary má také funkci slovní hry, která vám může pomoci naučit se cizí jazyky při hraní.

InformaceU-slovník
VývojářTalent Education Inc
Recenze (počet recenzentů)4.3 (647.753)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte100.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si U-Dictionary zde!

Produktivita aplikací Youdao (Hong Kong) Limited STAHOVÁNÍ

9. Můj anglický indonéský slovník

Jak název napovídá, tato aplikace může být alternativou pro ty z vás, kteří hledají nejlepší překladovou aplikaci z angličtiny do indonéštiny nebo naopak.

aplikace Můj anglický indonéský slovník To kromě poskytování poměrně kompletní databáze překladů slov má také funkci pro překlad vět.

Můžete jej také používat offline nebo online. Pro online použití však samozřejmě existuje více možností slov, která můžete najít.

Tato aplikace je opravdu docela lehká! A nejdůležitější věc je, že to nebude dělat vaši internetovou kvótu plýtváním, protože ušetří dostatek kvót.

InformaceMůj anglický indonéský slovník
VývojářCodelocus pro vytváření aplikací
Recenze (počet recenzentů)4.5 (364.401)
Velikost14 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum5.0

Stáhněte si můj indonéský anglický slovník zde!

Aplikace Produktivita Aplikace Kodelokus Cipta KE STAŽENÍ

10. Přeložte vše

Nakonec je zde aplikace anglického překladače s názvem Přeložit vše který poskytuje funkci překladu prostřednictvím textu nebo fotoaparátu.

V této aplikaci si můžete vybrat z více než 100 jazyků, včetně indonéštiny a angličtiny, které běžně používáte každý den.

Tato aplikace je také vybavena technologií hlasové rozpoznávání, abyste získali přesnější výsledky při zadávání textu hlasem.

InformacePřeložit vše
VývojářLaboratorní překladatel
Recenze (počet recenzentů)4.4 (148.068)
Velikost19 MB
Nainstalujte10.000.000+
Android minimum4.4

Stáhnout Přeložit vše zde!

Apps Productivity Translator Lab STÁHNOUT

To je doporučení pro nejlepší a nejpřesnější překladatelskou aplikaci pro Android, kterou si můžete stáhnout a vyzkoušet hned teď.

Výše uvedená aplikace je připravena pomoci vám s výukou cizího jazyka a zároveň vám to usnadní cestování nebo dělat úkoly.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, vám všem pomohou a uvidíme se zase u dalších článků.