Hudba a zvuk

aplikace reproduktoru, rozběhněte reproduktor vašeho mobilního telefonu

Pro ty z vás, kterým jde o kvalitu Android reproduktorů, můžete vyzkoušet následující reproduktorové aplikace. Vaše reproduktory Android zaručeně nakopnou!

Pro některé lidi je hudba velmi důležitá. Jejich hlavním zájmem je dobrá a čistá kvalita zvuku, a to i při výběru telefonu Android. Většina Android reproduktory levný má standardní kvalitu zvuku.

Ale tentokrát vám ApkVenue chce dát trik, jak zlepšit kvalitu zvuku reproduktorů Android pomocí aplikace a bez použití aplikace vykořenit.

Chcete-li zlepšit kvalitu svého reproduktoru Android, existuje několik způsobů. Jedním z nich je použití aplikace pro Android tzv Noozxoid EIZO-rewire PRO.

Ten název je tak složitý, že? Ale tato aplikace pro Android je opravdu skvělá a může zlepšit kvalitu vašeho reproduktoru Android bez vykořenit. Dokonce i tato aplikace pro reproduktory rozběhne váš reproduktor Android jako 5milionový mobil! Dobře se na to podívejte.

Jak udělat váš Android reproduktor tak KICK

Krok 1 – Stáhněte si aplikaci Noozxoide EIZO-rewire PRO

 • Nejprve si stáhněte aplikaci Noozxoid EIZO-rewire PRO níže tedy Nainstalujte na vašem telefonu Android.

Níže si můžete stáhnout aplikaci zde

Video a audio aplikace Dogsbark KE STAŽENÍ

Krok 2 – Přehrajte oblíbenou skladbu

 • Přehrávejte skladby, které se vám líbí, pomocí hudebního přehrávače v telefonu Android.

Krok 3 - Otevřete aplikaci Noozxoide

 • Poté aplikaci otevřete Noozxoid dříve.

Krok 4 – Vyberte možnost

 • Budete postaveni před tři možnosti. Line-Out pokud chcete používat sluchátka nebo reproduktory, které používají dráty. Vestavěný používat vestavěné reproduktory, které se nacházejí na telefonech Android, a také Bezdrátový při použití reproduktorů nebo sluchátek s připojením Bluetooth. Stačí kliknout na jeden z nich.

Krok 5 – Vyzkoušejte každou předvolbu podle svého ucha

 • Zaškrtávejte příspěvky Poskytněte vyváženou přirozenou zvukovou scénu a prémiové basy. Poté klikněte na možnost Digitální předvolby.
 • Vyzkoušejte jednu po druhé dostupné možnosti. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim uším.
 • Zkontrolujte také sekci VE-Engine (zvýšení hlasitosti). Poté klikněte na možnost Vyberte Síla efektu.
 • Vyzkoušejte jednu po druhé dostupné možnosti. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim uším.
 • Zkontrolujte také sekci Zvětšete velikost monitoru pomocí přidané psychoakustiky. Poté klikněte na možnost Vyberte Síla efektu.
 • Vyzkoušejte jednu po druhé dostupné možnosti. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim uším.
 • Zkontrolujte také sekci Vytvořte VSUR na praktických monitorech a rozšiřte zvuk. Poté klikněte na možnost Vytvořit velikost místnosti.
 • Vyzkoušejte jednu po druhé dostupné možnosti. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim uším.

Ve skutečnosti nemusíte zaškrtnout všechny výše uvedené možnosti. Pokud uši a pocit jste dobří, v každé volbě určitě pocítíte rozdíl ve zvuku. Stačí jej upravit tónem hlasu, který vám zpříjemní poslech.

Takto můžete zlepšit kvalitu svého reproduktoru Android bez vykořenit. S touto aplikací se váš reproduktor Android stane KOP jako 5 milionů HP. Jestli můžeš nastavení-a to sedí, zvuk musí být pevný.

Pokud máte další informace o zvuku na telefonech s Androidem, napište svůj názor do kolonky komentáře pod tímto.