Hry

cheat tofu kolo Android, sbírat peníze mnohem rychleji

Chcete rychleji sbírat peníze ve hře Tofu Round pro Android? Zde je cheat Round Tofu, který můžete použít na Androidu, abyste rychleji hromadili peníze.

Hry Kulaté tofu je jednou z her pro Android vývojář umírněná Indonésie výložník nedávno. Cílem této hry Tofu Round je stát se nejúspěšnějším prodejcem tofu. Můžete zvýšit cenu tofu nebo jiných předmětů, abyste sbírali peníze rychleji.

Způsob, jak sbírat peníze ve hře Tofu Round, je stisknutím obrazovky v horní části. Čím rychleji stisknete, tím více peněz vyberete. Ukazuje se, že existuje další způsob, který můžete použít k rychlejšímu vybírání peněz, aniž byste museli stisknout obrazovku. Tady dám Kulatý cheat na tofu které můžete použít k rychlejšímu vybírání peněz!

 • Cheaty a triky, jak být dobrý při hraní Slither.io
 • Tipy a cheaty pro hraní Line Let's Get Rich

Cheat Tofu Round Android

Než začnete používat hru Round Tofu Cheat, musíte to udělat vykořenit Android nejprve. Dělat vykořenit Android, můžete použít jednu z následujících metod:

 1. Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu bez počítače s Framaroot
 2. Jak rootovat všechny typy Androidu pomocí Towelroot
 3. Snadné způsoby, jak zakořenit všechny typy Androidu pomocí KingoApp
 4. Snadné způsoby, jak zakořenit Android Lollipop 5.1 bez počítače
 5. Pokud nemůžete, můžete hledat na Googlu pomocí klíčového slova: „Jak rootovat xxxx")

Jak sbírat peníze rychleji v Tahu Bulat

Pokud již Android vykořenit, můžete začít používat metodu cheaty Tofu Kolo následující. cheaty to lze použít bez potřeby Round Tofu MOD APK. cheaty Toto kulaté tofu vám pomůže sbírat peníze rychleji, aniž byste museli mačkat obrazovku.

 • Ujistěte se, že používáte Tofu Round Game APK nejnovější verze. Trivia Games Vlastní hry KE STAŽENÍ
 • Stáhněte si aplikaci HiroMacro a nainstalujte jako obvykle na svůj Android. Produktivita aplikací ProHiro.com KE STAŽENÍ
 • Otevřete aplikaci a poté přejděte do nabídky Nastavení.
 • Vyberte nabídku Makro ActionKey pak vyberte Přidejte tlačítko na obrazovku.
 • Klepněte na tlačítko Start. Když se objeví tlačítko plovoucí, můžete přejít k dalšímu kroku.
 • Otevřete hru Round Tofu a stiskněte tlačítko Makro.
 • Klepněte na tlačítko Evidence. Když stisknete Record, zaznamená se všechny doteky, ke kterým dojde na obrazovce. Ve hře Round Tofu se můžete rychle dotknout obrazovky a vydělat spoustu peněz. Až budete s nahráváním svých dotyků hotovi, můžete jej ukončit kliknutím na tlačítko Makro.

 • Nyní způsob, jak spustit nahrávání. Klikněte na tlačítko Makro a vyberte záznam dříve. Změna Times: Infinity, Interval: 0sec a Rychlost: 1,0x. Pokud klepnete na tlačítko Přehrát, automaticky se spustí dotyk, který jste zaznamenali dříve.

Chcete-li jej ukončit, můžete dříve kliknout na tlačítko Makro. To je cheaty Know Round Android, které můžete vyzkoušet. Pokud jste stále zmatení, můžete se zeptat ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!