Software

5 způsobů, jak upravit android tak, aby byl cool bez rootu

Jak upravit Android bez root? Ukazuje se, že existuje jedinečný způsob, jak učinit váš Android chladičem. Podívejte se na recenze!

Existuje mnoho způsobů, jak upravit vzhled Androidu tak, aby byl chladnější. Obecně platí, že jak změnit vzhled, se provádí, pokud je smartphone zakořeněn.

Ukazuje se však, že existuje několik jedinečných způsobů, jak učinit váš Android chladičem bez nutnosti rootování.

Jaké jsou některé jednoduché způsoby, jak upravit Android bez root? Zde je celá recenze.

  • Jako Real! Je to nejlepší grafický mod hry GTA 5?
  • 5 slavných herních modů, ze kterých se budete škrábat na hlavě
  • 20 Úpravy skříně CPU počítače Creative

5 způsobů, jak upravit Android bez roota

1. Změna vzhledu navigační lišty

Pokud má váš smartphone na obrazovce navigační tlačítka, můžete změnit vzhled těchto tlačítek bez root následujícím způsobem.

Pomocí aplikace s názvem Navbar App lze změnit zobrazení navigační lišty tak, aby bylo barevnější a rozhodně vás nebude nudit.

Kompletní průvodce si můžete přečíst zde:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Změna vzhledu stavového řádku

Pomocí následujících aplikací lze změnit nejen vzhled navigačního panelu, ale také stavový řádek v systému Android. Jmenovaný PostaveníTato aplikace vytvořená Jamesem Fennem může měnit ikony, barvy, upozornění, hodiny a mnoho dalšího.

Stáhněte si aplikaci zde: Stav

3. Vytvořte zobrazení na celou obrazovku

Pokud nechcete, aby se v aplikaci, kterou máte právě otevřenou, zobrazoval stavový řádek. Vypadá to, že můžete zkusit aplikaci s názvem FulscrnDíky této aplikaci GuiPing He může váš Android vypadat na celou obrazovku. Fulscrn snadno a rychle skryje stavový řádek a navigační panel.

Stáhněte si aplikaci zde: Fulscrn

4. Změna písem v systému Android

Už vás nebaví takové psaní? Stačí změnit své psaní následujícím způsobem. Existují dvě aplikace pro Android, které jsou vhodné pro změnu písem na Androidu bez potřeby root, jako je GO Launcher EX a HiFont.

Kompletní návod si můžete přečíst v článku níže:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Přidání lišty baterie

Pokud chcete mít displej baterie odlišný od ostatních, můžete využít následující aplikaci s názvem Energy Bar. S touto aplikací se zobrazení baterie prodlouží a je ve stavovém řádku.

Stáhněte si aplikaci zde: Energy Bar

To jsou některé jednoduché způsoby, jak upravit vzhled Androidu tak, aby byl chladnější, aniž byste museli rootovat. Pokud máte jiný způsob, nezapomeňte podíl ve sloupci komentářů.

Nezapomeňte si také přečíst související články Modifikace nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.