Software

jak vyřešit, že vyhledávání ve Windows 10 nefunguje

Jste uživatelem Windows 10? Dříve nebo později nastanou situace, kdy funkce vyhledávání ve Windows nebude fungovat. Abyste to překonali, přečtěte si následující tipy.

Není to tak dávno, co byla zveřejněna finální verze, Windows 10 okamžitě čelí různým druhům komentářů. Počínaje klady k záporům. Většina z těch, kteří se vyjádřili dobře, byla kvůli jeho návratu Nabídka Start typické Windows a dát mu nový svěží vzhled.

Mezitím, pro ty, kteří nemají Windows 10 rádi hlavně proto, že stále existuje mnoho nevyřešených chyb, si mnoho uživatelů Windows 10 myslí, že Microsoft příliš unáhlené vydávání Windows 10.

Funkce vyhledávání ve Windows 10 nefunguje

Jednou z funkcí, se kterou se můžete setkat, je, že funkce vyhledávání nefunguje. Ať už si to uvědomujete nebo ne, co jste udělali, najednou funkce vyhledávání ve Windows 10 nefunguje tak, jak by měla.

Jak opravit Windows 10 Search nefunguje

  1. Otevřete jej a spusťte Run ve Windows. Chcete-li to provést, stiskněte klávesu Win + R a zadejte "services.msc"(bez uvozovek).

  2. Poté se otevře všechny služby, které běží na pozadí vašeho Windows. Vyhledávání "Windows Search" pak klikněte "Vlastnosti".

  3. Pokud ano, v "Typ spouštění", změna "Zakázáno" se stává "Automaticky (odložený start)", poté klikněte Aplikovat.

  4. Poté, v Servisní stav, klikněte na tlačítko "Start" aby se vyhledávací služba znovu spustila, poté stiskněte OK pro zavření okna.

  5. A teď se snažíte znovu něco najít pomocí funkce vyhledávání ve vašem Windows 10. Funkce by nyní měla běžet normálně.

Produktivita aplikací Microsoft Corporation STÁHNOUT Produktivita aplikací Microsoft Corporation STÁHNOUT

Jak? Docela snadné, že? Nyní můžete snadno vyhledat jakoukoli aplikaci nebo dokument, který chcete rychle najít. Aby se tento problém nevrátil, nezapomeňte neustále aktualizovat systém Windows 10.