Produktivita

jak získat přístup k internetu wifi.id zdarma!

Tentokrát se podělím o nejnovější způsob přístupu k @wifi.id ZDARMA nebo spíše zdarma na jednu hodinu. Tuto metodu můžete provádět, dokud jsou podmínky stále platné

Kdo nemá rád WIFI ZDARMA? Tentokrát se podělím o nejnovější způsob přístup k Wifi.id ZDARMA nebo raději na hodinu zdarma. Tuto metodu můžete provádět, dokud jsou podmínky stále platné. Pokud tedy Wifi.id tuto metodu odstranil, znamená to, že již nemůžete surfovat po internetu zdarma. Proto, i když lze tuto metodu stále používat, musíte ji používat, dokud můžete.

  • Jak opravit problémy s Wifi routerem
  • Jak získat bezplatný WiFi hotspot
  • 4 nejlepší bezplatné aplikace WiFi Finder pro Android

CO JE WIFI.ID?

Wifi.id je síť veřejný internet na základě poskytnutého bezdrátového/hotspotu TELKOM GROUP nebo operátory, se kterými spolupracují PT. TELKOM. Tato síť je již rozšířena po celé Indonésii. Pro běžné použití musíme skutečně platit kreditem, abychom měli přístup k této WiFi síti. K tomu jsem vytvořil tento článek, abyste mohli hodinu zdarma surfovat na internetu pomocí sítě Wifi.id.

JAKÉ JSOU VÝHODY POUŽÍVÁNÍ SÍTĚ WIFI.ID?

Výhodou použití sítě Wifi.id je, že můžete surfovat po internetu neomezený s rychlostí až do 100 Mb/s. Během určitého časového limitu si můžete stáhnout tolik filmů, kolik chcete. Metoda v tomto článku vám umožňuje surfovat zdarma pouze 1 hodinu.

Jak získat přístup k Wifi.id zdarma

  • Nejprve se musíte nejprve připojit k Wifi.id pomocí notebooku nebo smartphonu.

  • Po připojení otevřete prohlížeč a budete přesměrováni na stránku přihlásit se. Poté klikněte na nabídku ISP/operátor a vyberete/kliknete RadNet jako na obrázku níže:

  • Poté vyplňte pole email se svým emailem nebo můžete použít i jakýkoliv email.
  • Klikněte na pole pro heslo a chvíli počkejte. Jreeeng.. Heslo se objeví samo. Pak stačí kliknout přihlásit se a získáte bezplatné Wi-Fi připojení na jednu hodinu.

Je to snadné, že? To je způsob, jak získat přístup k Wifi.id zdarma. Pokud máte nějaké dotazy, zanechte prosím své dotazy ve sloupci komentářů a nezapomeňte podíl na své přátele. Doufám, že je to užitečné.