Hry

Posledních 20 nejprodávanějších her na světě všech dob v roce 2020

Jste zmateni výběrem nejnovější hry, kterou chcete hrát? Zde ApkVenue dává doporučení na nejlepší a nejoblíbenější hry všech dob z různých platforem!

Zkuste si spočítat, kolik času denně strávíte hraním her? To je určitě hodně, že?

Jeho jméno žije v digitální době, hraní her rozhodně nelze oddělit od každodenních činností. Ve skutečnosti se z toho stala samostatná práce!

Vzhledem k tomu, že tolik lidí hraje hry každý den, můžete tento koníček usměrnit zábavnějším způsobem hraním nejprodávanějších her na světě.

Proč byste měli hrát nejprodávanější hru na světě? Odpověď je jednoduchá, protože hraním her jako je tato nebudete mít nouzi o přátele ani protivníky.

Kompletní seznam nejprodávanějších her na světě

Éra herních konzolí skutečně začala od 80. let 20. století přítomností klasických her s hratelnost návykový.

Existují ale i nejnovější hry, do kterých se podařilo vtěsnat 50 nejprodávanějších her na světě všech dob.

V tomto článku ApkVenue rozdělila seznam na 2 části, a to: nejprodávanější hra roku 2020 stejně jako nejprodávanější hra všech dob.

Poznámky:

Nejprodávanější hra roku 2020 na všech platformách

Rok 2020 je teprve v polovině, ale zásoby nejnovějších skvělých her již přibývají.

Pokud nevíte, jakou hru nyní hrát, možná pro vás mohou být následující nejprodávanější hry roku 2020 opravdu hodným doporučením.

Bohužel zatím neexistuje přesné číslo ohledně počtu prodaných kopií vzhledem k tomu, že rok 2020 ještě není zcela dokončen.

1. Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare je nejnovějším pokračováním franšízy Call of Duty, která vyšla v říjnu 2019.

Tato hra je pravděpodobně prequel a také reboot série Modern Warfare. Nejen pro jednoho hráče, tato nejprodávanější online hra má také vzrušující režim pro více hráčů.

Pokud si chcete jen zahrát multiplayerový battle royale režim, můžete si zdarma stáhnout Call of Duty: Warzone, která je součástí obsahu této hry.

PodrobnostiCall of Duty: Modern Warfare
Datum vydání25. října 2019
VývojářInfinity Ward
VydavatelActivision
ŽánrStřílečka z pohledu první osoby
PlatformyPC, PS4, XBOX One

2. Animal Crossing: New Horizons

Víte, nevíte, proč cena Nintendo Switch během pandemie stoupla až 2x? Důvod, co jiného, ​​když ne Animal Crossing: New Horizons.

Tato hra je součástí legendární herní série Nintendo, která existuje od éry Nintenda 64 v roce 2001. Ceny přepínačů vyletěly do nebes, protože tato hra byla vydána pouze na této platformě.

Dokážete si představit, že proč může být tato hra zařazena do seznamu? Zábavná grafika a vzrušující hratelnost dělají z této nejprodávanější hry roku 2020, kterou musí majitelé Nintendo Switch hrát.

PodrobnostiAnimal Crossing: New Horizons
Datum vydání20. března 2020
VývojářNintendo, plánování a vývoj zábavy Nintendo
VydavatelNintendo
ŽánrSociální simulace
PlatformyNintendo Switch

3. Dragon Ball Z: Kakarot

dračí koule je anime a manga série z Japonska, která má miliony věrných fanoušků po celém světě. Téměř všechny hry z této franšízy se na trhu prodávají velmi dobře.

Stejně jako s Dragon Ball Z: Kakarot, gang. Tato nejlepší hra s otevřeným světem vás zve na dobrodružství jako Goku a další postavy při hledání Dragon Ball a poražení nepřátel.

Na rozdíl od jiných her Dragon Ball, které se zaměřují na boj, vám Dragon Ball Z: Kakarot dává svobodu prozkoumávat svět a drtit, abyste posílili svou postavu.

Díky této nové variaci je Dragon Ball Z: Kakarot velmi populární a dodnes se hojně hraje.

PodrobnostiDragon Ball Z: Kakarot
Datum vydání16. ledna 2020
VývojářCyberConnect2
VydavatelBandai Namco Entertainment
ŽánrAkční hraní rolí
PlatformyPS4, XBOX One, PC

4. NBA 2K20

Pokud jste fanouškem basketbalu, opravdu musíte hrát tuto nejprodávanější hru číslo 4 na světě. NBA 2K20 je 11. série franšízy NBA 2K.

V této basketbalové hře nehrajete jen za tým a bojujete s jinými týmy. Můžete si vytvořit svého vlastního hráče a zažít roli profesionálního hráče NBA.

Můžete také jít do Sousedství soutěžit s ostatními hráči online. Grafika a hratelnost NBA 2K20 jsou opravdu skvělé!

Jedna z nejprodávanějších her na světě roku 2020 má hratelnost a grafika, která působí velmi realisticky. Není divu, že tolik lidí je ochotno si tuto hru koupit, i když je cena poměrně vysoká.

PodrobnostiNBA 2K20
Datum vydání6. září 2019
VývojářVizuální koncepty
Vydavatel2K Sport
ŽánrSportovní
PlatformyPS4, XBOX One, PC, Nintendo Switch

5. MLB: The Show 2020

Na seznam nejprodávanějších her současnosti se dostala další sportovní hra. Pokud je NBA 2k20 basketbalová hra, MLB: The Show 2020 je baseballová hra, gang.

Podobně jako v NBA si v této hře můžete postavit svou vlastní postavu a učinit ji součástí síň slávy. Systém mletí dělá z této hry semi-RPG.

Kromě toho, že budete moci hrát offline multiplayer s přáteli, můžete si také vytvořit svůj vlastní baseballový tým a zúčastnit se online soutěží, abyste dosáhli na mistrovský titul.

PodrobnostiMLB: The Show 2020
Datum vydání17. března 2020
VývojářStudio SIE San Diego
VydavatelSony Interactive Entertainment
ŽánrSportovní
PlatformyPS4

Další nejprodávanější hra roku 2020. . .

6. Grand Theft Auto V

Zdá se, že tato nejlepší hra s otevřeným světem nikdy nezemře, gangu! Navíc nedávno můžete získat GTA V zdarma prostřednictvím Epic Game Store.

Grand Theft Auto V (GTA V) má miliony hráčů po celém světě díky přítomnosti funkce GTA Online. Tato hra od Rockstaru se stala nejoblíbenější sérií v franšíze GTA.

Tato hra byla vydána v roce 2013 a je k dispozici na různých plošina konzole a PC. Kvůli své nejprodávanější hře se tato nejprodávanější hra vrátí na konzoli PS5, víte.

I když je až na 6. místě v žebříčku dnes nejprodávanější hra, ale GTA V se podařilo zařadit na 3. místo v seznamu nejprodávanější hra všech dob s celkovým prodejem 130 milionů kopií.

PodrobnostiGTA V
Datum vydání17. září 2013
VývojářRockstar North
VydavatelRockstar Games
ŽánrAkční adventura, střílečka z pohledu první osoby
PlatformyPlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One, Windows
ZOBRAZIT ČLÁNEK

7. Remake Resident Evil 3

Kterou hru ze série Resident Evil máte nejraději? Co se týče Jaky, tak to se mi opravdu líbilo Resident Evil 3, gang.

V roce 2020 Capcom znovu vydal a předělal tuto legendární hru Remake Resident Evil 3 který byl vydán pro platformy PC, PS4 a XBOX One.

Ukázalo se, že přivedení stejného spiknutí a postav, stejně jako celkové úpravy grafické hry, bylo úspěšné a vrátilo jméno této hře tak, aby si zasloužilo zařazení do nejprodávanější hry roku 2020.

PodrobnostiRemake Resident Evil 3
Datum vydání3. dubna 2020
VývojářCapcom
VydavatelCapcom
ŽánrSurvival horor
PlatformyPlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

8. Madden NFL 20

Madden NFL 20 je hra s tématem amerického fotbalu, kterou vydala EA v srpnu 2019.

Možná mnozí z vás tuto jednu hru neznáte. Navíc popularita sportu amerického fotbalu v Indonésii je daleko za fotbalem a badmintonem.

I tak se prodeje této hry ve Spojených státech i mimo ně dobře prodávají. Realistická hratelnost a kompletní týmová licence dělají z této hry fotbalovou hru číslo 1 na světě.

PodrobnostiMadden NFL 20
Datum vydání14. června 2019
VývojářEA Tiburon
VydavatelElektronické umění
ŽánrSportovní
PlatformyPlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

9. Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe na rozdíl od mnoha jiných her na tomto seznamu, které byly vydány na více platformách, aby dosáhly fantastických prodejních čísel.

Tato hra byla vydána exkluzivně na konzoli Nintendo Switch jako Animal Crossing. I tak se této hře podařilo v tomto seznamu zařadit na 9. místo, gangu.

Mario Kart 8 Deluxe má podobnou hratelnost Crash Team Racing. Nejen závodění, můžete také používat předměty a zbraně, abyste porazili své soupeře.

PodrobnostiMario Kart 8 Deluxe
Datum vydání27. dubna 2017
VývojářNintendo EAD
VydavatelNintendo
ŽánrMotokárové závody
PlatformyNintendo Switch

10. Star Wars Jedi: Fallen Order

Poprvé po letech, Elektronické umění obdržel pozitivní chválu za hry, které vydali.

Star Wars Jedi: Fallen Order je pokus o vykoupení od EA, která byla silně kritizována za to, že vždy vydává hry s mikrotransakce dráždivý.

Star Wars Jedi: Fallen Order se okamžitě stal primadonou, protože příběh byl opravdu dobrý, grafika byla nejlepší a mechanika byla velmi flexibilní.

PodrobnostiStar Wars Jedi: Fallen Order
Datum vydání15. listopadu 2019
VývojářRespawn Entertainment
VydavatelElektronické umění
ŽánrAkční adventura
PlatformyPS4, PC, XBOX One

Nejprodávanější hra všech dob

Jaká hra je podle vás nejikoničtější? Jedním z důvodů, proč může hra získat legendární nebo ikonický status, jsou velmi úspěšné prodeje.

I když byla vydána již velmi dlouhou dobu, tato série her stále přežívá jako hra s největším počtem prodejů v historii.

Níže ApkVenue shromáždil údaje o nejprodávanějších hrách všech dob na základě celkového počtu prodaných kopií her vydavateli. Koukni na to!

1. Tetris - 490 milionů kávy

Nejprodávanější hra všech dob na první pozici se zdá být nadčasová.

Tetris je aktuálně celosvětově nejprodávanější hrou všech dob díky prodeji 490 milionů kopií. Očekává se, že toto číslo bude dále růst.

Tetris, který byl vyvinut společností Elektronorgtechnica, byl poprvé vydán v roce 1984. Až dosud je hra Tetris k dispozici v různých verzích. plošina, se dokonce stala nejprodávanější mobilní hrou na světě.

Poté, co společnost Elektronorgtechnica přestala vyvíjet, nyní Tetris vyvíjí EA a představují pro modernější platformy.

PodrobnostiTetris
Datum vydání6. června 1984
VývojářElectronorgtechnica, Electronic Arts
VydavatelHolobytové spektrum
ŽánrHádanky
PlatformyMultiplatformní

2. Minecraft – 200 milionů kávy

Další následuje Minecraft která zaujímá druhou pozici s celosvětovým prodejem 200 milionů kopií do roku 2020.

Když byla tato nejprodávanější online hra poprvé vydána v listopadu 2011, byla vyvinuta pouze vývojářem jménem Markus "Notch" Person.

Minecraft je nyní k dispozici v různých verzích plošina, Start plocha počítače, herní konzole, mobilní, pohybliví s různými tituly. Existuje také spousta vedlejších her Minecraft.

PodrobnostiMinecraft
Datum vydání18. listopadu 2011
VývojářMojang
Vydavatelojang, Microsoft Studios, Sony Computer Entertainment
ŽánrPřežití v pískovišti
PlatformyWindows, MacOS, Linux, PS, XBOX, Android, iOS a mnoho dalších

Další nejprodávanější hra všech dob. . .

4. Wii Sports – 82,9 milionů kopií

Vlastně na třetí pozici nejprodávanější hry všech dob je GTA V s prodejem 130 milionů kopií. Nicméně, protože to bylo probráno výše, půjdeme rovnou na 4. pozici na tomto seznamu, gangu!

Čtvrtá pozice na tomto seznamu je Wii Sports což je zcela unikátní možnost zařadit se mezi nejprodávanější hry na světě.

Protože s prodejem více než 82 milionů kopií je tato hra dostupná ve skutečnosti pouze na jedné hře plošina pouze Nintendo Wii.

Wii Sports, která byla vydána v listopadu 2006, dosáhla fantastických prodejů díky hratelnost přitažlivý. Tato hra usnadňuje těm z vás, kteří chtějí být zdraví, ale líní cvičit.

PodrobnostiWii Sports
Datum vydání19. listopadu 2006
VývojářNintendo EAD
VydavatelNintendo
ŽánrSportovní
PlatformyNintendo Wii

5. PlayerUnknown's Battlegrounds – 60 milionů kopií

Nejprodávanější online hra s žánrem battle royale, která na konci roku 2018 raketově vzrostla, se úspěšně umístila na pátém místě.

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) stát se jednou z her s velmi rychlým růstem nákupů. Díky jedinečné hratelnosti a skvělé grafice se tato hra dobře prodává.

I 3 roky od svého vydání se PUBG nyní podařilo prodat 60 milionů kopií po celém světě. Navíc je nyní PUBG k dispozici na různých platformách včetně Androidu.

PodrobnostiPUBG
Datum vydání20. prosince 2017
VývojářSpolečnost PUBG
VydavatelSpolečnost PUBG
ŽánrBattle Royale
PlatformyWindows, Xbox One, Android, iOS, PlayStation 4

6. Super Mario Bros. - 48,2 milionů kávy

Kdo by neznal tuto postavu italského instalatéra v červeném klobouku?

Ikonická hra Super Mario Bros. úspěšně dosáhl prodeje 48,1 milionu kopií a zapsal se do jedné z nejprodávanějších her všech dob.

Vydáno v roce 1985, Super Mario Bros. zaznamenal fantastické prodeje her běžících na konzolích Nintendo Entertainment System (NES).

PodrobnostiSuper Mario Bros.
Datum vydání13. září 1985
VývojářKreativní oddělení Nintendo
VydavatelNintendo
ŽánrPlošinovky
PlatformyZábavní systém Nintendo

7. Pokémon červený/modrý/žlutý – 47,5 milionů kávy

Další pozice je obsazena remízou Pokémon červený, zelený a modrý vyvinuté společností Game Freak a vydané společností Nintendo speciálně pro konzoli Game Boy.

Nejprodávanější herní série všech dob, která poprvé vyšla v únoru 1996, se do dnešního dne úspěšně prodalo více než 47,5 milionů kopií.

S jednoduchou grafikou a systémem hraní rolí, budete požádáni, abyste prozkoumali Kanto s Ash / Satoshi, hlavní postavou v sérii Pokémon.

PodrobnostiPokémon červený/modrý/žlutý
Datum vydání27. února 1996
VývojářHra Freak
VydavatelNintendo
ŽánrHraní rolí
PlatformyHráč

8. Wii Fit – 48,3 milionů kopií

Wii Fit je hra, která vás donutí cvičit. Tato hra vám poskytne návod, jak cvičit, aniž byste se nudili.

Tato jedna hra se dokázala umístit na 8. místě v seznamu nejprodávanějších her všech dob tím, že prodala více než 43,8 milionu kopií okolo světa.

Zdá se, že mnoho lidí si kupuje Wii Fit, protože chtějí žít zdravě, ale jsou líní dělat složité cvičení a musí opustit dům.

PodrobnostiWii Fit
Datum vydání1. prosince 2007
VývojářNintendo EAD
VydavatelNintendo
ŽánrExergaming
PlatformyWii

9. PacMan – 39 milionů kávy

Kdo by to byl řekl, že jen málokterá moderní hra dokázala překonat rekord PacMan jako jedna z her s největším počtem hráčů na světě.

Jo, PacMan vydaný společností arkádových her Namco podařilo se mu ukrást pozornost milionů, když se v roce 1980 vynořila.

Tato hra byla později recyklována pro moderní konzole. Prodeje se bohužel nedokázaly přiblížit prodejům této bývalé hry číslo 1, které dosáhly 39 milionů kopií.

PodrobnostiPacMan
Datum vydáníčervna 1980
VývojářNamco
VydavatelNamco, Midway Games
ŽánrBludiště
PlatformyMultiplatformní

10. Mario Kart Wii – 37,3 milionů kopií

Mariova postava, která obsadila 10. místo, se opět prosadila na seznamu nejprodávanějších her Mario Kart Wii s celosvětovým prodejem až 37,3 milionů kopií.

Mario tentokrát neničí cihly a bojuje s houbami chlapi. Dostanete se do světa automobilových závodů s postavami ze světa Mario.

Ano, je to kombinace herních postav Need for Speed ​​a Mario!

PodrobnostiMario Kart Wii
Datum vydání10. dubna 2008
VývojářNintendo EAD
VydavatelNintendo
ŽánrZávodění
PlatformyNintendo Wii

Seznam nejprodávanějších her všech dob (hodnocení 11 až 20)!

Určitě nejste spokojeni, že, viz výše seznam nejprodávanějších her na světě všech dob? Nebojte se, Jaka to přidá, abyste viděli až 20. místo. Koukni na to!

Ne.Název hryCelkový prodej (káva)
11Mario Kart 8 / Deluxe33,220,000
12Sportovní středisko Wii33,130,000
13Red Dead Redemption 231,000,000
14Nový Super Mario Bros.30,800,000
15Terária30,300,000
16Nový Super Mario Bros. Wii30,300,000
17The Elder Scrolls V: Skyrim30,000,000
18Diablo III a Reaper of Souls30,000,000
19Pokmon Gold / Silver / Crystal29.490.000
20Duck Hunt28.300.000

To je tedy sestava 20 nejprodávanějších her všech dob a nejprodávanějších her roku 2020, které byste měli hrát.

Nemohou bezdůvodně získat titul jako nejprodávanější hru. Hratelnost Atraktivní a podmanivá grafika těchto her z nich dělá pevnou pozici nejprodávanějších her.

Velké jméno Nintenda skutečně úspěšně zachytilo den fanoušků hratelnost zvláštní a jedinečné. Co myslíš? Pojď podíl váš názor ve sloupci komentářů níže!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.

Copyright kandynation.com 2022