hry pro Android

10 nejlepších offline robotických her pro Android

Doporučení pro nejlepší offline robotické hry, které můžete hrát na chytrých telefonech Android bez připojení k internetu a samozřejmě zdarma!

Zábavné hry nemusí být jen online hry. Velmi oblíbené jsou také hry, které lze hrát offline na chytrých telefonech s Androidem.

Jedním z nich je bojová hra nebo téma robotů.

Tentokrát vám ApkVenue dá doporučení robotové hry offline nejlepší, co můžete hrát na Androidu.

Nejlepší offline robotické hry na Androidu

Robotické hry s tématy od bojů, prozkoumávání města nebo dokonce tance nejsou ve skutečnosti o nic méně zábavné hrát bez internetu, tedy offline.

Pro vás milovníky her a robotů těchto deset Android offline robotických her doporučených Jakou rozhodně musíte vyzkoušet. Checkidot!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

1. Bojujte s roboty!

Bojujte s roboty! je offline válečná robotická hra, která vás zve k boji proti různým jiným mistrovským robotům. Můžete si vybrat jednu ze široké nabídky postav robotů s vlastnostmi a propracovaností každé zbraně.

Nemusíte se starat o internetovou síť, můžete si tuto hru zahrát do sytosti a bojovat, abyste porazili desítky dalších robotů, aniž byste se museli připojovat k internetu. Není tedy důvod nezdržovat se hraním této jedné hry.

Hry Hry COLOPL, Inc. KE STAŽENÍ

2. Chodící váleční roboti

Tuto hru vytvořil vývojář Pixonic LLC. Chodící váleční roboti je hra připravená pro vás hrát 6 vs 6 v bitvách v reálném čase reálný čas.

S tolika zbraněmi a funkcemi, které máte k dispozici, udělejte ze svého týmu vítěze a z vašeho robota nejsilnějšího robota v bitvě.

Střílečky Pixonic LLC KE STAŽENÍ

3. Robotická expedice

Neradi bojujete, ale přesto chcete hrát hry s robotickou tématikou? Tak Robotická expedice je hra, kterou hledáte.

Jak název napovídá, tato hra pozve postavu robota, kterou si vyberete, aby se vydala na výpravu a našla různé jedinečné věci, které můžete sbírat. Co myslíš tím unikátem? Raději si to zkuste zahrát sami.

Little Thing Adventure Games KE STAŽENÍ

4. Robot Unicorn Attack 2

O After Breakdown Games lze říci, že jsou jedním z úspěšných vývojářů ve vytváření nejlepších her pro roboty pro Android v podobě Robot Unicorn Attack 2.

Ano, druhá řada, která má vylepšené funkce a možnosti boční rolování stejně jako dvojskok aby byla tato hra pohodlnější a určitě zábavná. Rychlost ruky je jedním z klíčů k vítězství v této hře.

Arcade Games After Breakdown Games KE STAŽENÍ

5. Robot Dance Party

Back není hra s bojovou tématikou, Robot Dance Party jak název napovídá, vyzve vás k „boji“ na tanečním parketu pomocí skvělých robotů.

Ano, rychlost prstů také chuť kdo umí přizpůsobit hudbu pohybem, je hlavním faktorem, který rozhoduje o tom, že dokážete tuto hru porazit. Pokud budete pozorní, dá se o této hře říci, že je jakousi kombinací Transformers a Step Up.

Mobage Music Games KE STAŽENÍ

Hry č. 6-10

6. Real Steel Champions

Který fanoušek robotů nikdy neslyšel ani neviděl film Real Steel. Ano, film s tématem boje robotů pod lidskou kontrolou má v srdcích milovníků robotů skutečně úspěch.

Skuteční šampioni oceli vás zve, abyste se stali vlastníky robotů a účastnili se robotických šampionátů od regionálních úrovní až po mezinárodní mistrovství.

Tato hra vytvořená společností Reliance Big Entertainment se stala jednou z nejoblíbenějších offline robotických her díky velkému výběru robotů a příslušenství, které jsou docela cool.

Udělejte ze svého robotického hrdinu šampiona v každé soutěži, která bude následovat, abyste dokončili tuto jednu hru.

Sports Games Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited KE STAŽENÍ

7. Transformers Age of Extinction

Opět hra, která je také adaptována z filmu, tentokrát je na řadě film o robotech, který je pravděpodobně nejprodávanějším v historii.

Transformers Age of Extinction vás zve, abyste pomohli Optimu Prime a jeho přátelům vymýtit Decepticony, kteří mají v úmyslu zničit Zemi. Příběhová linie což je zajímavé jako jedna z výhod této hry.

Hry DeNA corp KE STAŽENÍ

8. Transformace Moto Robot

Tentokrát je řada na vás, abyste si zahráli robotickou hru s motorkářskou tématikou. Ano, Transformace Moto Robot vás zaručeně nezklame.

Unavený postavami z Transformers, které většinou dokážou udělat jen z robotů auta, se v této hře robot, kterého si vyberete, může proměnit v cool sportovní motorku podle vašeho vkusu. Zábava, že?

Stáhnout: Moto Robot Transformation

9. Robot Bros Deluxe

Připomíná vám název této hry hru Mario Bros.? Ano, Robot Bros Deluxe ve skutečnosti má hratelnost, která může být skutečně inspirována legendární hrou.

S přibližně 75 úrovněmi je váš robot vyzván, aby prošel různými cestami s překážkami a nepřáteli, které je třeba zdolat. Je to jako hrát futuristického Mario Bros.

Stáhnout: Robot Bros Deluxe

10. Bitva městských robotů

Poslední Bitva městských robotů. Tato hra na pozadí města Las Vegas ve Spojených státech vás zve k boji za vymýcení zlých robotů ve městě, které je známé svým hazardem.

Bitvy, ve kterých žijete, budou zaručeně vzrušující s řadou skvělých zbraní a výbuchů produkovaných sofistikovanými bombami.

Stáhnout: City Robot Battle

To je Jakovo doporučení deset nejlepších offline robotických her pro Android které můžete hrát bez internetu. Vy hráči, kteří milují roboty, rozhodně neumřete ve velkém stylu.

Máte nějaké doporučení, které není o nic méně vzrušující než deset výše uvedených her? Nezapomeňte to říct do kolonky komentářů.

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.